Bulk Powders Hydrolysed Whey Protein Isolate 2500g

Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát je 100 % čistá forma srvátkového proteínového izolátu, ale je to najrýchlejšie vstrebateľná a najľahšie stráviteľná verzia bielkovín. Hydrolyzovaný srvátkový proteínový ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát je 100 % čistá forma srvátkového proteínového izolátu, ale je to najrýchlejšie vstrebateľná a najľahšie stráviteľná verzia bielkovín.

Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát

je v skratke najrýchlejšie vstrebateľný srvátkový proteínový izolát. Hydrolýza rozkladá reťazce srvátkových bielkovín na peptidy s malým reťazcom, čo umožňuje rýchle trávenie, a tým aj rýchlu premenu aminokyselín priamo do svalov.

Hydrolyzovaný izolát má vynikajúci nutričný profil, obsahuje 90 % bielkovín a menej ako 1 gram sacharidov a tuku v 30g porcii. Vďaka tomu je skvelou voľbou pre tých, ktorí držia diétu, alebo dokonca pre ľudí so zlým trávením, pretože obsahuje minimálne množstvo laktózy (1,5 %)

.

Výrobný proces:

Dlhé proteínové reťazce sa podrobujú tepelnej úprave nazývanej "enzymatická hydrolýza", ktorá ich rozloží na peptidy s malými reťazcami; tento proces umožňuje svalom rýchlejšie a efektívnejšie sa zotaviť a rásť. Hydrolyzovaná srvátka sa nielen rýchlejšie vstrebáva, ale má aj vynikajúci nutričný profil s 90 % bielkovín, 1,5 % sacharidov a 2 % tuku.

Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát v bodoch

  • Masívny obsah bielkovín
  • Len 0,45 g cukrov a 0,6 g tuku na 30 g porciu
  • Len 1,5 % laktózy
  • Prispieva k rastu svalovej hmoty

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty ( čokoládová príchuť):

40 g (1 dávka - 1 odmerka)
Energetická hodnota 137 kcal
Tuky 0,5 g
- nasýtené mastné kyseliny 0,2 g
Cholesterol 5 mg
Sodík 119 mg
Sacharidy 2,2 g
z toho cukry 0,4 g
Proteín 30 g
Síra 0,3 g

Zloženie:

Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát* (86 %) (obsahuje emulgátor: sójový lecitín), aminokyseliny (l-leucín, l-izoleucín, l-valín, obsahuje emulgátor: sójový lecitín), arómy, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (čokoládová príchuť), zahusťovadlo (karagenan), prírodné a umelé arómy, chlorid sodný, sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný), zvýrazňovače chuti: chlorid draselný, slnečnicový olej v prášku. *z mlieka

Upozornenie: potravina určená na osobitné výživové účely, vhodná pre športovcov. So sladidlami. Určené pre špeciálne diéty. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 20 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Tento výrobok obsahuje alergén z mlieka a sóje.

Odporúčané dávkovanie:

  • Zmiešajte 1 odmerku (+-30 g) s 200 ml vody. Užívajte 1-5 porcií denne v závislosti od potreby príjmu bielkovín. Zohľadnite príjem bielkovín z bežnej stravy

Upozornenie: Doplnok stravy so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty