Extrifit Arginin 1000mg 90 kapslí

Informácie výrobcu: Čo robia arginíny? Prekrvujú svaly. Nie je nič márnejšie ako nevýrazný, nevýrazný tréning bez pocitu sčervenania a plných svalov. Prietok krvi však neznamená ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Informácie výrobcu:

Čo robia arginíny?

Prekrvujú svaly. Nie je nič márnejšie ako nevýrazný, nevýrazný tréning bez pocitu sčervenania a plných svalov. Prietok krvi však neznamená len príjemný pocit napumpovaných svalov počas tréningu, aj keď tento pocit máme radi. Prekrvenie a napumpovanie svalových vlákien je okrem príjemného pocitu tvrdosti precvičovaného svalu mimoriadne dôležité aj preto, že v tomto posilnenom krvnom obehu sa do svalov dostávajú dôležité živiny, vďaka ktorým sa sval zotavuje, posilňuje a rastie! Preto nezabudnite pred, počas a po tréningu užívať BCAA GT+ gél, Hydro Amino, AminoFree Peptides, Gluta Pure, čo sú látky, ktoré sval potrebuje na rast, spolu s arginínom. Nebolo by dobré len prekrvovať svaly silným arginínom, musíte ich aj kŕmiť. Extrifit má samozrejme všetky tieto rastové látky v ponuke.

Arginín je základom suplementácie pre prekrvenie svalov. Je súčasťou prevažnej väčšiny takzvaných predtréningových (predtréningových) produktov. Teraz máte možnosť dávkovať si arginín sami podľa svojich individuálnych potrieb. Svoj predtréningový tréning (NÓ) môžete obohatiť o ďalšie gramy arginínu. Arginín 1000 mg je tiež ideálnym doplnkom na podporu krvného obehu pri večernom tréningu, keď nie sú vhodné kofeínové NÓC (kofeín stimuluje a môže narušiť zaspávanie a spánok).

Arginín 1000 mg obsahuje 1000 mg arginínu vo voľnej forme v každej kapsule. Dokonale jednoduché dávkovanie - jedna kapsula je gram arginínu! Každá kapsula je potlačená logom Extrifit®, ktoré je znakom originality a dôkazom, že kapsule sú vyrobené v našom výrobnom závode. Všetky naše výrobky v kapsuliach sa budú časom vyrábať v týchto originálnych tlačených kapsuliach. Tlač kapsúl je minerálna, prírodná.

Venujte pozornosť ďalším formám arginínu od Extrifit - Arginine AKG 1000 mg (arginín viazaný na alfa-ketoglutarát) a Peptides Arginine, čo je ultimátna verzia arginínu v peptidovej forme, kde táto peptidová forma zabezpečuje najvyššiu možnú absorpciu a účinok arginínu!

Arginín 1000 mg je prípravok obsahujúci voľnú aminokyselinu L-arginín v kapsuliach. L-arginín je aminokyselina, ktorá sa tradične používa najmä v silových športoch. Arginín je známy prekurzor oxidu dusnatého, takže jeho užívanie môže pomôcť napumpovať svaly počas tréningu. Napumpovanie svalov však nie je len o tom, aby ste sa počas tréningu cítili dobre. Napumpovanie svalov znamená lepší prietok krvi a tento lepší prietok krvi znamená rýchlejší a intenzívnejší prísun živín do svalov - samozrejme, ak máte kvalitnú stravu. Lepší prísun živín do svalov vám poskytne viac energie na tréning, a tým aj lepší výkon počas tréningu a vo fáze odpočinku, keď môže výrazne pomôcť regenerácii svalov po cvičení.

Veľkou výhodou Argininu 1000 mg je absolútne presné dávkovanie arginínu a veľmi ľahká stráviteľnosť a vstrebateľnosť, ktorá je zabezpečená tým, že produkty sú v kapsulách bez akýchkoľvek spojív. Aby trávenie prebiehalo bezchybne, nezabudnite kapsuly zapiť dostatočným množstvom vody.

Odporúčané dávkovanie:

užite 1 kapsulu 60 minút pred tréningom (pokročilí cvičenci s vyššou telesnou hmotnosťou 2 kapsuly) a 1 kapsulu Arginínu 1000 mg ihneď po tréningu alebo pred spaním

dávkovanie závisí od telesnej hmotnosti a intenzity tréningu

maximálna denná dávka sú 3 kapsuly

Zloženie:

L-arginín HCl

prísady (v zostupnom poradí): kapsule [želatína, oxid titaničitý (prírodné farbivo), oxid železitý (minerálne farbivo), šelak (prírodné leštiace činidlo)], stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Varovanie:

Doplnok stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 ºC, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným svetlom a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodný pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s ochorením dýchacích ciest (napr. astmou), srdca, ciev, pečene a obličiek a s poruchami krvného tlaku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Informácie:

doplnok stravy

uchovávajte mimo dosahu detí

doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy

pred použitím si pozorne prečítajte informácie a upozornenia na etikete výrobku

Tabuľka výživových údajov:

1 cps

energetická hodnota

15 kJ/4 kcal

proteín

0,15 g

sacharidy

0 g

- z toho cukry

0 g

tuky

0 g

- z ktorých sa nasýti

0 g

vlákno

0 g

soľ

0 g

1 cps

L-arginín HCl

1152 mg

- z toho L-arginín

1000 mg

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty