Extrifit Arginine AKG 1000 100 tablet

Informácie výrobcu: Čo robia arginíny? Prekrvujú svaly. Nie je nič márnejšie ako nevýrazný, nevýrazný tréning bez pocitu sčervenania a plných svalov. Ale prietok krvi neznamená ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Informácie výrobcu:

Čo robia arginíny?

Prekrvujú svaly. Nie je nič márnejšie ako nevýrazný, nevýrazný tréning bez pocitu sčervenania a plných svalov. Ale prietok krvi neznamená len príjemný pocit napumpovaných svalov počas tréningu, hoci tento pocit je na nezaplatenie, však? Prúdenie krvi a napumpovanie svalových vlákien je okrem príjemného pocitu tvrdosti precvičovaného svalu mimoriadne dôležité aj preto, že v tomto posilnenom krvnom obehu sa do svalov dostávajú dôležité živiny, vďaka ktorým sa sval regeneruje, posilňuje a rastie! Preto nezabudnite pred, počas a po tréningu užívať Aminogel, BCAA GT+, Hydro Amino, AminoFree Peptides, Gluta Pure, čo sú látky, ktoré sval potrebuje na rast, spolu s arginínom. Nebolo by dobré len prekrvovať svaly silným arginínom, musíte ich aj kŕmiť. Extrifit má samozrejme v ponuke všetky tieto rastové látky a mnoho ďalších.

Arginín AKG je základom suplementácie pre prekrvenie svalov. Je súčasťou prevažnej väčšiny takzvaných predtréningových (predtréningových) produktov. Teraz máte možnosť dávkovať si arginín sami podľa svojich individuálnych potrieb. Svoj predtréningový tréning (NÓ) môžete obohatiť o ďalšie gramy arginínu. Arginín 1000 mg je tiež ideálnym doplnkom na podporu krvného obehu pri večernom tréningu, keď nie sú vhodné kofeínové NÓC (kofeín stimuluje a môže narušiť zaspávanie a spánok).

Arginín AKG 1000 mg obsahuje 1000 mg arginínu AKG v každej kapsule. Dokonale jednoduché dávkovanie - jedna kapsula je gram AKG arginínu! Každá kapsula je potlačená logom Extrifit®, ktoré je znakom originality a dôkazom, že kapsule sú vyrobené v našom výrobnom závode. Všetky naše výrobky v kapsuliach sa budú časom vyrábať v týchto originálnych tlačených kapsuliach. Tlač kapsúl je minerálna, prírodná.

Venujte pozornosť ďalším formám arginínu od Extrifit - Arginín 1000 mg (voľná forma arginínu) a Peptides Arginín, čo je ultimátna verzia arginínu v peptidovej forme, kde táto peptidová forma zabezpečuje najvyššiu možnú vstrebateľnosť a účinok arginínu!

Arginín AKG 1000 mg je produkt obsahujúci voľnú aminokyselinu L-arginín AKG v kapsuliach. L-arginín je aminokyselina, ktorá sa tradične používa najmä v silových športoch. Arginín je známy prekurzor oxidu dusnatého, takže jeho užívanie môže pomôcť napumpovať svaly počas tréningu. Napumpovanie svalov však nie je len o tom, aby ste sa počas tréningu cítili dobre. Napumpovanie svalov znamená lepší prietok krvi a tento lepší prietok krvi znamená rýchlejší a intenzívnejší prísun živín do svalov - samozrejme, ak máte kvalitnú stravu. Lepší prísun živín do svalov vám poskytne viac energie na tréning, a tým aj lepší výkon. Vo fáze odpočinku môže tiež významne napomôcť regenerácii svalov po cvičení, a tým aj ich následnému rastu.

Veľkou výhodou Argininu AKG 1000 mg je absolútne presné dávkovanie arginínu a veľmi rýchla stráviteľnosť a vstrebávanie, ktoré je zabezpečené tým, že kapsuly neobsahujú žiadne ťažko stráviteľné spojivá. Na zabezpečenie bezproblémového trávenia nezabudnite kapsuly zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Odporúčané dávkovanie:

užite 1 kapsulu 60 minút pred tréningom (pokročilí cvičenci s vyššou telesnou hmotnosťou 2 kapsuly) a 1 kapsulu ihneď po tréningu

dávkovanie závisí od telesnej hmotnosti a intenzity tréningu

maximálna denná dávka sú 3 kapsuly

 

Zloženie:

L-arginín alfa-ketoglutarát 2 : 1

prísady (v zostupnom poradí): kapsule [želatína, oxid titaničitý (prírodné farbivo), oxid železitý (minerálne farbivo), šelak (prírodné leštiace činidlo)], stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

 

Varovanie:

Doplnok stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 ºC, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným svetlom a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodný pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s ochorením dýchacích ciest (napr. astmou), srdca, ciev, pečene a obličiek a s poruchami krvného tlaku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

 

Informácie:

doplnok stravy

uchovávajte mimo dosahu detí

doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy

pred použitím si pozorne prečítajte informácie a upozornenia na etikete výrobku

neprekračujte odporúčanú dennú dávku uvedenú na etikete výrobku

 

Tabuľka výživy:

 

 

 

1 cps

 

energetická hodnota

15 kJ/4 kcal

 

 

proteín

0,15 g

 

 

sacharidy

0 g

 

 

- z toho cukry

0 g

 

 

tuky

0 g

 

 

- z ktorých sa nasýti

0 g

 

 

vlákno

0 g

 

 

soľ

0 g

 

 

 

 

 

 

 

 

1 cps

 

L-arginín alfa-ketoglutarát

1000 mg

 

 

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty