Extrifit Protein Caffé Isolate 31,3g

Všetci máme radi vynikajúcu kávu. A my športovci tiež milujeme bielkoviny. V situáciách, keď držíte prísnu diétu, nemáte veľa možností výberu jedla alebo nápojov, ktoré ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Všetci máme radi vynikajúcu kávu. A my športovci tiež milujeme bielkoviny. V situáciách, keď držíte prísnu diétu, nemáte veľa možností výberu jedla alebo nápojov, ktoré by ste si mohli vychutnať. V ťažkých týždňoch pred súťažou, keď sa snažíte držať diétu, zvyčajne vypijete niekoľko šálok kávy denne.

Extrifit pre vás pripravil kombináciu lahodnej pravej kávy s najkvalitnejším 90% CFM srvátkovým izolátom s 5452 mg BCAA!

Protein Caffé Isolate 90 je vynikajúcim pomocníkom na stimuláciu organizmu a na budovanie a udržiavanie svalovej hmoty. Nápoj vyniká úžasnými výživovými hodnotami!

Každá porcia obsahuje:

 • bielkoviny: 25 g
 • cukry: 0 g
 • tuk: 0 g
 • káva s 2 % prírodného kofeínu: 3,13 g (obsah kávy vo výrobku je 10 %!)
 • prírodný kofeín z kávy: 62,6 mg
 • pridaný kofeín: 37,4 mg
 • celkový obsah kofeínu: 100 mg
 • BCAA: 5452 mg!
 • aminokyseliny: 24474 mg

Protein Caffé Isolate 90 obsahuje 100% kávu + 90% CFM proteínový izolát + kofeín a malé množstvo sladidla. A to je všetko! Žiadne prídavné látky, žiadne dochucovadlá, jednoducho nič, čo by pridávalo nežiaduci tuk alebo cukor.

Pre bielkovinovú zložku Protein Caffé Isolate 90 sme vybrali mimoriadne kvalitný srvátkový izolát s obsahom 90 % CFM, veľmi vysokým obsahom BCAA a vynikajúcou stráviteľnosťou. Výberu vysokokvalitnej instantnej kávy s 2 % prírodného kofeínu a lahodnou chuťou sme venovali osobitnú pozornosť. Káva je v Protein Caffé Isolate 90 zastúpená vo veľmi vysokom množstve 10 %.

Káva obsahuje prírodný kofeín. Kofeín je látka, ktorá pôsobí ako energizér. Stimuluje centrálnu nervovú sústavu a umožňuje vám lepšie sa pripraviť na psychický aj fyzický výkon. Bežná káva však neobsahuje také množstvo kofeínu, ktoré je potrebné na skutočne výraznú stimuláciu u pokročilých športovcov alebo kulturistov. Preto sme do kávy v Protein Caffé Isolate 90 pridali správne množstvo kofeínu, takže celkový obsah kofeínu v produkte je 100 mg v každej porcii.

Zloženie výrobku úplne odhalíme do najmenšieho detailu. Nič neskrývame a vy presne viete, čo pijete. To je absolútne dôležité pri diéte, pri ktorej počítate každý gram potravy.

Protein Caffé Isolate 90:

 • je mimoriadne vhodný prvý nápoj dňa
 • prebudí vás a zároveň vám dodá 25 g absolútne čistých a najlepšie stráviteľných bielkovín z 90% srvátkového izolátu CFM
 • ideálny stimulujúci proteín kedykoľvek počas dňa
 • je neuveriteľne chutný, penivý kávový a proteínový nápoj!
 • bez cukru
 • žiadny tuk

Protein Caffé Isolate 90 si zamilujete. Je to skutočná pochúťka s penovou konzistenciou a chuťou kávového frappé. A je úplne vhodný pre diétu a zároveň plný bielkovín a BCAA. Príprava nápoja je veľmi jednoduchá. Obsah vrecka nasypete do 200 ml vody a pretrepete. Čím dlhšie budete nápojom trepať, tým hustejšia bude pena. Príprava trvá len niekoľko sekúnd. Pre dokonalé osvieženie v letných horúčavách odporúčame nápoj pretrepať s niekoľkými kockami ľadu.

Netreba nič viac opisovať... ochutnajte a presvedčte sa sami. Geniálny nápoj bez cukru a tuku, so 100 mg kofeínu, lahodnou pravou kávou a 25 gramami bielkovín!

Pripravili sme Protein Caffé Isolate 90 v jednorazových vrecúškach na presné dávkovanie. Výhodou jednorazových vrecúšok je hygienické balenie a možnosť vziať si potrebný počet vrecúšok so sebou na cesty.

V deň tréningu ho užite asi hodinu pred tréningom (ak ho pijete nalačno, tak asi 30 minút, pretože nástup účinku je rýchlejší). Môže sa užívať aj počas voľných tréningových dní na podporu spaľovania podkožného tuku a zníženie pocitu únavy. V takom prípade užívajte Protein Caffé Isolate 90 ráno alebo dopoludnia, prípadne skoro popoludní. Majte na pamäti, že ak sa kofeín konzumuje večer, jeho povzbudzujúci účinok by mohol narušiť váš spánok. Ak nedržíte prísnu diétu, určite vyskúšajte Protein Caffé Latte 80.

Výživové hodnoty:

31,3 g
energetická hodnota 471 kJ/112 kcal
proteín 25 g
sacharidy 2,8 g
- z toho cukry 0 g
tuky 0 g
- z ktorých sa nasýti 0 g
vlákno 0 g
soľ 0,16 g
instantný 90% srvátkový proteínový izolát CFM 28,1 g
instantná káva s 2% prírodného kofeínu 3,13 g
- z toho prírodný kofeín 62,6 mg
bezvodý kofeín 37,4 mg
celkový obsah kofeínu 100 mg

Zloženie:

Instantný 90% CFM srvátkový proteínový izolát, instantná káva s 2% prírodného kofeínu (káva tvorí 10% obsahu výrobku), bezvodý kofeín prísady: sukralóza (sladidlo), sójový lecitín (emulgátor)

Odporúčané dávkovanie:

 • denná dávka je 1 vrecúško 60 minút pred cvičením alebo ráno (nikdy nie pred spaním)
 • obsah vrecúška rozpustite v 200 ml studenej vody, najlepšie s niekoľkými kockami ľadu
 • na okamžitú spotrebu

Varovanie:

Obsahuje kofeín - nevhodné pre deti a tehotné ženy - obsah kofeínu v jednej dávke 100 mg. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pri používaní tohto výrobku dodržiavajte pitný režim. Nekombinujte s alkoholom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie pre alergikov: výrobok obsahuje bielkoviny kravského mlieka vrátane laktózy, sóju.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty