MyProtein Caffeine Pro 100 tablet

Kofeín Pro 100 tabliet Kofeín na podporu koncentrácie, vhodný pre športovcov a osoby vystavené zvýšenej fyzickej záťaži. Kofeín Pro je produkt s obsahom kofeínu. Kofeín ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kofeín Pro 100 tabliet

Kofeín na podporu koncentrácie, vhodný pre športovcov a osoby vystavené zvýšenej fyzickej záťaži. Kofeín Pro je produkt s obsahom kofeínu. Kofeín je látka, ktorá má stimulačné účinky. Vďaka kofeínovým tabletám si môžete kedykoľvek dopriať dennú dávku energie. Skvelý zdroj energie na tréning.

Kofeín sa v rôznom množstve nachádza v kávových zrnách, kávových bobuliach alebo listoch čajového kríka. Je všeobecne uznávaný ako stimulant centrálneho nervového systému.

Kofeín z MyProteinu dodáva energiu pred tréningom a odďaľuje únavu a pocit vyčerpania. Okrem toho stimuluje telo a podporuje koncentráciu.

Kofeín Pro je určený na:

  • stimulant na podporu koncentrácie a výkonu.

Výživové hodnoty:

Výživové hodnoty: 1 tableta (1 porcia)
Bezvodý kofeín 200 mg

Zloženie:

Bezvodý kofeín , fosforečnan vápenatý, celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Neobsahuje umelé farbivá ani konzervačné látky, kvasnice, lepok, laktózu ani škrob. Bez pridaných cukrov, soli (chlorid sodný).

Potraviny určené na osobitné výživové účely.

Určené na osobitné výživové účely. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 1 tabletu 1-2 krát denne, keď je potrebná fyzická alebo mentálna koncentrácia.
  • Neprekračujte viac ako 2 tablety za 24 hodín.
  • Pre citlivejších jedincov sa odporúča užívať 1/2 tablety.
  • Ide o silný stimulant, neužívajte ho pred spaním.

Varovanie:

Kofeín je silný stimulant. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s hypertenziou (vysokým krvným tlakom), srdcovými ochoreniami alebo osoby, ktoré majú problémy so spánkom.

Pri dávkovaní kofeínu buďte opatrní, je to silný prášok a môže spôsobiť zlé vedľajšie účinky, ak sa užije oveľa viac, ako je odporúčané množstvo. Kofeín je silný stimulant. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s hypertenziou (vysokým krvným tlakom), srdcovými ochoreniami alebo osoby, ktoré majú problémy so spánkom

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty