Czech Virus Caffeine Max 200 100 tablet

Kofeín Max 200 je produkt s najvyšším povoleným obsahom kofeínu 200 mg v jednej tablete (podľa právnych predpisov v Českej republike). Kofeín je látka, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kofeín Max 200 je produkt s najvyšším povoleným obsahom kofeínu 200 mg v jednej tablete (podľa právnych predpisov v Českej republike). Kofeín je látka, ktorá má stimulačné účinky na nervový systém.

Odstraňuje únavu a zlepšuje koncentráciu. Kofeín je tiež jednou z najbežnejších látok pridávaných do spaľovačov tukov. Zvyšuje duševnú aktivitu a schopnosť koncentrácie, odstraňuje únavu a predlžuje schopnosť vykonávať ťažkú fyzickú aktivitu.

Výroba a látky:

Náš výrobok pochádza z EÚ, kde sa vyrába podľa kritérií GMP (správna výrobná prax) a HACCP (analýza rizík a kritické kontrolné body).

Kontrolované látky:

Kofeín je alkaloid, ktorý pozitívne stimuluje centrálny nervový systém a činnosť srdca. Kofeín je pravdepodobne najpoužívanejším stimulantom na svete. V ľudskom tele pôsobí kofeín ako stimulant centrálneho nervového systému (CNS), ktorý dočasne potláča únavu a prebúdza bdelosť. Kofeín má diuretické účinky.

nutričné hodnoty v 1 kapsule:

Obsah kofeínu (v jednej kapsule) 200 mg
Energetická hodnota 3,34 kJ/0,82 kcal
Proteín 0 mg
Sacharidy 200 mg
Tuky 0 mg

zloženie:

Kofeín, maltodextrín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, želatínová kapsula.

odporúčané dávkovanie:

Užite 1 kapsulu 30 minút pred cvičením s dostatočným množstvom vody. Neprekračujte 1 kapsulu denne - 200 mg kofeínu.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty