Jack Links Original Beef Jerky 70g

Beef Jerky je sušené hovädzie mäso (100 % ) s nízkym obsahom tuku (max. 4 %) a vysokým obsahom bielkovín až 39 %, čo z ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Beef Jerky je sušené hovädzie mäso (100 % ) s nízkym obsahom tuku (max. 4 %) a vysokým obsahom bielkovín až 39 %, čo z neho robí chutný a zdravý snack vyrobený z prvotriednej hovädzej sviečkovice. Je vhodná na priamu konzumáciu a je dokonca súčasťou "súpravy na prežitie " mnohých ozbrojených síl. Toto 70-gramové balenie je vyrobené z prvotriedneho hovädzieho mäsa pri zachovaní jeho prirodzených a pôvodných nutričných hodnôt. Sušené mäso Jack Link's je zdravým mäsovým občerstvením č. 1 v USA. Spoločnosť Jack Link's bola založená v roku 1885 a dnes vyrába viac ako 100 druhov mäsových pochutín a pôsobí vo viac ako 40 krajinách.

Vybrali sme najlepšie sušené hovädzie mäso na trhu 2024!

Sušené hovädzie mäso a jeho výhody

  • 100% prémiové sušené mäso z hovädzej sviečkovice
  • mäso sa jemne predvarí a potom sa pomaly suší na vzduchu
  • je ochutená vybraným korením podľa rodinného receptu Jacka Linku
  • zdravé občerstvenie vhodné na priamu konzumáciu
  • má vysoký obsah bielkovín (až 39 %)
  • nízky obsah tuku (max. 4%)
  • prichádza v praktickom balení
  • má dlhú trvanlivosť (až 12 mesiacov)
  • možno skladovať pri izbovej teplote

Originál

Sušené mäso podľa tradičného receptu rodiny Jack Link z roku 1890. Tradičná chuť, ktorá si získala mnoho priaznivcov po celom svete. Klasická "originálna" chuť vás nikdy nesklame.

Zloženie

hovädzie mäso, cukor, morská soľ, sušená sójová omáčka [(pšenica, sójové bôby, soľ), maltodextrín], hydrolyzovaná kukuričná bielkovina, kvasnicový extrakt, konzervačná látka (soľ, konzervačná látka (dusitan sodný)), cesnakový prášok, cibuľový prášok, antioxidant (rozmarínový extrakt), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, ananásový prášok

Tabuľka výživy:

Výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota 1079 kJ / 255 kcal
Proteín 39 g
Sacharidy 16 g
z toho cukry 16 g
Tuky 3,9 g
z toho nasýtených tukov 1,4 g
Vlákno 0 g
Soľ 4,9 g

Sladké a horúce

Sušené mäso - sladké a pálivé. To sú dve obľúbené chute v jednej. Ak k tomu pridáte kvalitu Jack Link's Jerky, získate dokonalú desiatu na cestu.

Zloženie

hovädzie mäso, cukor, morská soľ, kvasnicový extrakt, cesnakový prášok, korenie (obsahuje zeler), konzervačná látka (soľ, konzervačná látka (dusitan sodný)), aróma, cibuľový prášok, antioxidant (rozmarínový extrakt), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), ananásový prášok

Tabuľka výživy:

Výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota 1196 kJ / 282 kcal
Proteín 39 g
Sacharidy 24 g
z toho cukry 24 g
Tuky 3,4 g
z toho nasýtených tukov 1,3 g
Vlákno 0 g
Soľ 2,9 g

Teriyaki

Sušené mäso - plátky a rezance z vybraného hovädzieho mäsa marinované v omáčke ochutenej sójou s príchuťou zázvoru: najlepšie spojenie chutí Západu s jedinečnými ázijskými korenistými chuťami Východu. Teriyaki - japonský spôsob prípravy rýb, mäsa alebo zeleniny s marinádou zo sójovej omáčky, ryžového vína, zázvoru a cukru pred pečením alebo grilovaním. Marinovanie dodá jedlu typický lesk. (japonsky: teri = lesk, lesk, yaki = grilovať/udusiť)

Zloženie

hovädzie mäso, cukor, morská soľ, sušená sójová omáčka [(pšenica, sójové bôby, soľ), maltodextrín], kvasnicový extrakt, cesnakový prášok, cibuľový prášok, arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervačná látka (soľ, konzervačná látka (dusitan sodný)), antioxidant (rozmarínový extrakt), ananásový prášok.

Tabuľka výživy:

Výživové hodnoty 100 g
Energetická hodnota 1157 kJ / 273 kcal
Proteín 39 g
Sacharidy 21 g
z toho cukry 21 g
Tuky 3,7 g
z toho nasýtených tukov 1,4 g
Vlákno 0 g
Soľ 4 g

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty