Biotech USA BCAA 8:1:1 300g

BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, čo znamená, že vaše telo si ich nedokáže samo vyrobiť a musí ich prijímať v potravinách alebo doplnkoch stravy. ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, čo znamená, že vaše telo si ich nedokáže samo vyrobiť a musí ich prijímať v potravinách alebo doplnkoch stravy.

BCAA 8:1:1 obsahujú zvýšené množstvo leucínu, aminokyseliny, ktorá poskytuje okamžitý zdroj energie, pretože sa využíva priamo z krvného obehu. Pomáha chrániť svalové bunky a zväčšuje ich objem.

Spektrum aminokyselín:

5g 100g
L-leucín 4000 mg 80g
L-izoleucín 500 mg 10g
L-Valín 500 mg 10g

Zloženie:

L-leucín 80%, L-izoleucín 10%, L-valín 10%

Odporúčané dávkovanie:

  • Jedna dávka (2 odmerky) s 300 ml vody, užívajte pred a ihneď po tréningu.

Upozornenie: Výživový doplnok so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty