Walden Farms Dip 340g

Dostupné príchute: Karamel, čokoláda, marshmellow Vychutnajte si lahodný, krémový čokoládový dip, karamelovú alebo marshmellow príchuť v štýle Walden Farms, a pritom sa stravujte zdravo! Namiesto ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Dostupné príchute: Karamel, čokoláda, marshmellow

Vychutnajte si lahodný, krémový čokoládový dip, karamelovú alebo marshmellow príchuť v štýle Walden Farms, a pritom sa stravujte zdravo! Namiesto bežného sladkého dipu, ktorý má zvyčajne viac ako 130 kalórií len v dvoch čajových lyžičkách, si dajte náš od Walden Farms. Je vyrobená z prvotriednych kakaových bôbov a pravej čokolády, ale bez kalórií, tuku, cukrov a lepku. Je skvelý s ovocím, na palacinkách, lievancoch, na chlebe, každému vyhovuje. Vychutnajte si skvelú chuť a zároveň ušetrite tisíce kalórií!

Zloženie:

Trojito filtrovaná pitná voda, odtučnený kakaový prášok, prírodné arómy, celulóza, kyselina mliečna, sukralóza, soľ, xantánová guma (E 415), sorban draselný (E 202)

Výživové hodnoty:

Výživové hodnoty na porciu (30 g): 30 ml (1 porcia - 2 polievkové lyžice)
čokoládová príchuť
Energetická hodnota 0 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Cukry 0 g
Sodík 20 mg
Cholesterol 0 g

Bez lepku!

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty