Urolitín A: jedinečný doplnok pre všetkých silových športovcov? [recenzia]

Existuje niekoľko doplnkov, ktoré si časom vyslúžili svoje miesto na pultoch mnohých profesionálnych športovcov a rekreačných kulturistov. Vďaka moderným vedeckým poznatkom sa však spektrum doplnkov, ktoré má zmysel užívať, neustále rozširuje. Ak máte chuť vyskúšať niečo nové okrem proteínu, kreatínu alebo možno predtréningovky, Urolithin A môže byť pre vás tým pravým. Aké sú jeho výhody? A ako produkt od spoločnosti Minus Age funguje? Na to sa pozrieme v tejto recenzii.

Minus Age Urolithin A
Kategória: Iné
Dávkovanie
10.0/10
Veľkosť balenia
10.0/10
Vstrebateľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
7.0/10
Celkové hodnotenie
9.4
z 10 bodov

Skúste Urolithin A za TOP cenu

Na začiatku tejto recenzie zostáva dodať, že tento produkt pochádza zMinus Age, z ktorej repertoáru sme recenzovali napríklad podobne jedinečný NMN alebo resveratrol. Teraz sa však pozrime na tento produkt.

Čo je urolitín A a čím je jedinečný?

Urolitín A je pre väčšinu ľudí stále neznámou látkou a na jednej strane to nie je práve prekvapujúce. Stále viac však prechádza mnohými vedeckými štúdiami a vyzerá veľmi sľubne. Niektoré výskumy napríklad poukazujú na jeho schopnosť znižovať zápal, iné napríklad ukazujú, že dokáže zvyšovať svalovú silu a vytrvalosť. Minus Age je tak so svojím doplnkom do značnej miery priekopníkom, pretože podobný produkt v danej cenovej kategórii by ste na českom trhu hľadali márne. V porovnateľnej kvalite sa nám podarilo nájsť napríklad Hansen Urolithin A, ktorý sa predáva BrainMarket, ale stojí viac ako tri a pol tisíca, čo je samozrejme veľa. Okrem toho sa však pomerne často diskutuje aj o možnom vplyve Urolithinu A na mitochondriálne a metabolické zdravie. Takže potenciálnych prínosov je naozaj veľa.

Urolitín A recenzie a hodnotenia
Dizajnovo Urolithin A zodpovedá ostatným produktom od spoločnosti Minus Age.

Ako hodnotíme jednotlivé zložky?

Urolithin A sa predáva vo forme prášku alebo kapsúl. Minus Age ponúka túto látku v kapsuliach, ktoré považujeme za príjemnejšiu voľbu. Kapsuly sú navyše balené v blistroch, aby sa minimalizovalo riziko zníženia účinných látok vonkajšími vplyvmi. V každej kapsule tak nájdete 500 mg urolitínu A, čo je z nášho pohľadu absolútne postačujúce - vedecké štúdie potom zvyčajne pracujú s dávkou okolo 500 až 1000 mg denne. Zloženiu teda nemáme vôbec čo vytknúť.

Pre koho je vhodný?

Urolithin A je rovnako ako ostatné produkty z repertoáru Minus Age určený najmä pre tých z vás, ktorí sa zaujímajú o dlhovekosť. Je však vhodný aj pre všetkých aktívnych športovcov, ktorí by radi podporili regeneráciu a optimalizovali svoj silový výkon v posilňovni - samozrejmeSamozrejme, nemôžete očakávať, že zo dňa na deň zlepšíte všetky svoje maximá, ale dlhodobé užívanie tohto doplnku môže naozaj pomôcť.

Ako sa Urolithin A užíva?

Ako sme už avizovali v tejto recenzii, užívanie Urolithinu A od spoločnosti Minus Age je naozaj jednoduché. Odporúčaná denná dávka je totiž jedna kapsula, ktorú stačí užiť kedykoľvek počas dňa a zapiť dostatočným množstvom vody.

Hodnotenie, test a recenzie urolitínu A

Čo hovoríme o cene?

V čase písania tejto recenzie zaplatíte za jedno balenie Urolithinu A od Minus Age 990 korún, čo je z nášho pohľadu veľmi príjemná cena. V skutočnosti, ako sme už spomenuli v úvodnom odseku našej recenzie, konkurenčné produkty (ktorých vo všeobecnosti nie je veľa) stoja mnohonásobne viac. Každá z 30 kapsúl obsahuje 500 mg urolitínu A, čo znamená, že celé balenie obsahuje 15 gramov tejto látky. Pre porovnanie treba dodať, že spomínaný produkt dostupný na BrainMarket obsahuje len desať gramov tejto zlúčeniny. Cena výrobku od spoločnosti Minus Age teda vychádza v porovnaní s konkurenciou veľmi príjemne a dovolíme si tvrdiť, že s touto značkou rozhodne nemáte žiadne pochybnosti o kvalite.

 

Vyskúšajte Urolithin A za TOP cenu

 

Záverečné hodnotenie.

Čo povedať na záver? Spoločnosť Minus Age prišla s ďalším doplnkom, ktorý je zostavený na základe vedeckých štúdií a ktorý môže byť v budúcnosti neoddeliteľnou súčasťou suplementácie, podobne ako je dnes proteín, kreatín alebo nakopávač. V súčasnosti má však veľmi málo konkurentov a tí sú, ako sme už spomenuli, podstatne drahší. Ak teda chcete do svojej suplementácie zaradiť ďalší perspektívny produkt a vyskúšať ho na vlastnej koži, určite odporúčame Minus Age Urolithin A. A ak vám naša recenzia pomohla získať nový pohľad na tento produkt, budeme radi, ak využijete naše odkazy na internetový obchod Minus Age na nákup. Ak máte akékoľvek otázky, potom nás neváhajte kontaktovať priamo v komentároch pod týmto príspevkom.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.