Dámsky mini top Nebbia X SEAQUAL TM 773 Black S

Štýlový mini top vyrobený z recyklovaného plastu, ktorý nielen pomáha našej planéte, ale aj robí veľký rozruch!. Dámsky mini top Nebbia X SEAQUAL TM 773 ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Štýlový mini top vyrobený z recyklovaného plastu, ktorý nielen pomáha našej planéte, ale aj robí veľký rozruch!. Dámsky mini top Nebbia X SEAQUAL TM 773 je súčasťou špeciálnej kolekcie Nebbia SEAQUAL TM, ktorej jasným cieľom je recyklácia plastov z dna oceánov. Preto sa spoločnosť Nebbia spojila so španielskou spoločnosťou SEAQUALTM a vytvorila novú kolekciu, ktorej kúsky sú vyrobené špeciálne z recyklovaných plastov. Proces, ktorý používajú na spracovanie odpadu, premieňa PET fľaše na vločky, ktoré sa potom premenia na 100 % polyesterové vlákno na výrobu tohto skvelého aktívneho oblečenia!

Okrem toho, že kúpou tohto minitopu ušetríte planétu, urobíte s ním aj veľa dobrého. Vďaka čierno-bielemu dizajnu sa dajú ľahko kombinovať, a to nielen s legínami z ekologickej kolekcie SeaqualTM. Tento športový top s novou potlačou Nebbia je nielen sexy, ale aj mimoriadne pohodlný! Materiál, z ktorého je mini top vyrobený, je mäkký a prispôsobivý, pri nosení ho takmer neucítite. Strih chrbta s tenkými ramienkami je zaujímavo riešený a nechá krásne vyniknúť váš chrbát a ramená!

Technický popis:

vyrobené z recyklovaného oceánskeho plastu

zaujímavý dizajn chrbta

pružný, prispôsobivý materiál

tenké popruhy

vzor tlače loga NEBBIA

zloženie:

POWER (pás): 80% polyamid, 20% elastan

ECO (vzor): 75% polyester, 25% elastan

Tabuľka veľkostí

Veľkosť

Obvod hrudníka

Obvod pása

XS

80 - 84 cm

54 - 58 cm

S

84 - 88 cm

58 - 62 cm

M

88 - 92 cm

62 - 68 cm

L

92 - 96 cm

68 - 74 cm

XL

96 - 102 cm

74 - 80 cm

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty