Grenade Black Ops: Ako funguje legendárny spaľovač tukov [recenzia]

Spaľovače tukov sú jednou z najkontroverznejších tém v oblasti výživových doplnkov. Niektorí športovci na ne nedajú dopustiť, iní ich kategoricky odmietajú. Navyše ľudia, ktorí nemajú s takýmito doplnkami veľa skúseností, zvyčajne očakávajú od spaľovačov tukov zázračný účinok, čo je úplne nereálne. Ak teda uvažujete o kúpe spaľovača tukov, prečítajte si náš článok Môžu spaľovače tukov skutočne pomôcť pri chudnutí?Ak máte jasno v tom, ako spaľovače tukov (ne)fungujú, je čas začať sa zaoberať tým, ktorý je pre vás ideálny. Dnes sa podrobne pozrieme na ten najznámejší vôbec. Grenade Black Ops patrí celkom zaslúžene medzi absolútnu špičku na našom trhu. Ako sa nám osvedčil? A naozaj sa oplatí do neho investovať? To a ešte oveľa viac sa dozviete v dnešnej recenzii.

Grenade Black Ops
Kategória: Spaľovače tukov
Účinok
10.0/10
Kvalita
10.0/10
Dávkovanie
9.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.4
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre Grenade Black Ops
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 27,70
Cena:  € 29,45 -17%

Značka Grenade sa v Českej republike spája takmer výlučne so spaľovačmi tukov, ale jejm repertoári nájdete aj proteínové tyčinky, proteínové koktaily, energetické nápoje a mnoho ďalšieho. Výrobky tejto značky spoznáte najmä vďaka ich charakteristickému dizajnu.

Bezkonkurenčné zloženie

Kvalitné spaľovače obsahujú pomerne veľké množstvo účinných látoktek, preto sa v tejto recenzii, bohužiaľ, nestihneme venovať všetkým z nich úplne podrobne. Preto si najprv stručne predstavíme jednotlivé látky a potom sa podrobnejšie pozrieme na tie najdôležitejšie. Jedna dávka (2 kapsuly) obsahuje:

 • 275 mg mikrokapsulovaného kofeínu pre dobrú koncentráciu na tréning a oddialenie únavy
 • 275 mg taurínu na zlepšenie sily a svalovej vytrvalosti
 • 250 mg kajenského korenia na zrýchlenie metabolizmu a krvného obehu
 • 220 mg cholínu, ktorý dokáže emulgovať tuky a zlepšuje pamäť
 • 100 mg extraktu zo zeleného čaju pre správnu funkciu metabolizmu
 • 100 mg extraktu z kakaovníka pre duševnú pohodu a lepšiu výkonnosť organizmu
 • 20 mg riasy Aphanizomenon flos-aquae pre zvýšenie mentálnej a psychickej energie
 • 10 mg niacínu (vitamín B3 ) pre správne uvoľňovanie energie zo sacharidov
 • 5 mg pyridoxínu (vitamín B6 ) pre správny metabolizmus sacharidov a bielkovín
 • 5 mg bioperínu, extraktu z korenia na zlepšenie vstrebávania ostatných látok o 30 % až 2000 %
 • 20 mcg chrómu na správnu reguláciu hladiny cukru v krvi

Grenade Black Ops obsahuje celkovo 11 účinných látok, čo je viac ako väčšina konkurenčných produktov. Dôležitejšie ako samotný počet účinných látok je však to, že jednotlivé zložky spolu dokonale spolupracujú. Oceniť musíme aj ich vysoký obsah. Týka sa to najmä kofeínu, taurínu a kajenského korenia, ktorými výrobca rozhodne nešetril. Osobne oceňujem aj vysoký obsah extraktu zo zeleného čaju podporujúceho metabolizmus.

Recenzia granátu Black Ops
Zloženie Grenade Black Ops je naozaj bezkonkurenčné.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie

Pri mnohých doplnkoch výživy je možné upraviť dávkovanie podľa vlastných preferencií tak, aby vám produkt čo najlepšie vyhovoval. V prípade spaľovačov tukov je však potrebné striktne dodržiavať pokyny uvedené výrobcom.Ten uvádza, že ak nemáte žiadne skúsenosti so spaľovačom Black Ops, mali by ste začať užívaním jednej tablety denne. Po 7 dňoch je odporúčaná denná dávka 2 kapsuly, z ktorých prvá by malaPrvá kapsula by sa mala užiť ráno po prebudení a druhá buď pred obedom, alebo pred tréningom. Počas užívania Black Ops je dôležité udržiavať dostatočný pitný režim režim, pretože počas dňa budete prijímať pomerne vysoké dávky kofeínu a iných stimulantov.

Ak sa po užití Black Ops necítite dobre, mali by ste sa pred ďalším užívaním poradiť so svojím lekárom. V súvislosti s prekročením odporúčaného dávkovania (čo sa rozhodne neodporúča) si, prosím, doprajtem vás odkázať na náš článok o predávkovaní spaľovačmi tukov. V ňom sa podrobnejšie venujeme tomu, na aké látky si treba dávať pozor a aké negatívne účinky môže spôsobiť nadmerné užívanie.

Neprehliadnite

Úplne bezkonkurenčný účinok

Grenade Black Ops sa v našom rebríčku najlepších spaľovačov tukov neumiestnil na prvom mieste len tak pre nič za nič.Jeho účinok je jednoducho neprekonateľný. Môžete očakávať extrémne nakopnutie pri tréningu a naozaj obrovský termogénny efekt. Black Ops dokáže dokonale naštartovať váš metabolizmus, vďaka čomu sa na tréningu zapotíte ako nikdy predtým. Samozrejme, musíte si uvedomiť, že spaľovače tukov nie sú zázračné elixíry, ktoré vám samy od seba pomôžu schudnúť 10 kíl cez noc. Poctivý tréning je nevyhnutný bez ohľadu na to, aký spaľovač tukov používate. Black Ops však ponúka maximálny účinok, ktorý možno dosiahnuť pomocou legálnych doplnkov.

Na záver mi dovoľte len spomenúť, že rovnako ako pri všetkých ostatnýchdoplnkami, platí pre spaľovače, že na každého z nás pôsobia trochu inak. Niektorým ľuďom napríklad nemusia vyhovovať vysoké dávky kofeínu alebo taurínu. Preto je na začiatku lepšie používať len jednu kapsulu a ak vám Black Ops nevyhovuje, vyskúšajte iný produkt.

Recenzie Granát Black Ops
Grenade Black Ops funguje pri tréningu naozaj dobre.

Za kvalitu sa oplatí priplatiť

Vzhľadom na perfektné zloženie a ešte lepší účinok asi nikoho neprekvapí, že Grenade Black Ops nepatrí medzi najlacnejšie produkty na trhu. Zároveň treba dodať, že hoci stojí o niečo viac, výsledný pomer ceny a kvality je úplne skvelý. Jedno balenie obsahuje celkom 50 denných dávok, čo je veľmi sympatické. V porovnaní s konkurenčnými výrobkami v tomto smere nezaostáva a v pomere cena/kvalita je bezkonkurenčný.

Cenová tabuľka pre Grenade Black Ops
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 27,70
Cena:  € 29,45 -17%

Záverečné hodnotenie

Ak hľadáte kvalitný spaľovač tukov, ktorý ponúka bezkonkurenčný výkon, Grenade Black Ops by mal byť jasnou voľbou. Vzhľadom na veľmi intenzívne zloženie bude pravdepodobne vyhovovať skôr mužom, čo však v žiadnom prípade neznamená, že by nemohol vyhovovať aj ženám. Hoci ide o drahší nakopávač, vďaka perfektnému zloženiu a bezkonkurenčnému účinku sa jednoducho oplatí do neho investovať.

Ak vás Grenade Black Ops nezaujal, neprehliadnite naše porovnanie najlepších spaľovačov tukov, v ktorom si zaručene nájdete svojho favorita.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.