Prom-IN Creatine HPLC 500g

Kreatín HPLC = čistý, vysoko kvalitný kreatín od spoločnosti Prom-in vhodný pre objemový tréning! Účinnosť kreatínu bola preukázaná veľkým počtom odborných štúdií a na rozdiel ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kreatín HPLC = čistý, vysoko kvalitný kreatín od spoločnosti Prom-in vhodný pre objemový tréning!

Účinnosť kreatínu bola preukázaná veľkým počtom odborných štúdií a na rozdiel od iných doplnkov je úplne nespochybniteľná. Je to prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá sa syntetizuje len v obmedzenej miere najmä v obličkách z aminokyselín metionínu, arginínu a glycínu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkych intervalov fyzického cvičenia vysokej intenzity - priaznivý účinok sa dosahuje už pri príjme 3 g kreatínu denne.

Prirodzeným zdrojom kreatínu v potrave je najmä červené mäso a ryby, teda len živočíšne zdroje. Kreatín v tele je z 95 % obsiahnutý v kostrovom svalstve, čo znamená, že je dôležitou zložkou každej svalovej bunky pre produkciu energie.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkych intervalov fyzického cvičenia vysokej intenzity. Je to skvelý doplnok výživy pre všetkých tvrdo trénujúcich športovcov, najmä v kulturistike a fitnes.

Výživové hodnoty:

100 g 5 g
kreatín monohydrát 99 g

4,9 g

Odporúčané dávkovanie

  • dospelí: užívajte 1 dávku (5 g = 1 vrchovatá čajová lyžička) denne pred cvičením
  • rozmiešajte v 200 ml džúsu alebo iného ovocného nápoja
  • v závislosti od dĺžky cvičenia a situácie užívajte maximálne 10 g denne, rozdelených do dvoch dávok

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty