Nutrend Creatine Monohydrate 300g

Kreatín monohydrát je vysoko funkčný, vysoko kvalitný a 100% čistý kreatín. Prášková konzistencia umožňuje jednoduchú prípravu a rýchle rozpustenie. Je vhodný na kombináciu so sacharidovo-bielkovinovými ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kreatín monohydrát je vysoko funkčný, vysoko kvalitný a 100% čistý kreatín.

Prášková konzistencia umožňuje jednoduchú prípravu a rýchle rozpustenie. Je vhodný na kombináciu so sacharidovo-bielkovinovými koncentrátmi. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkych intervalov fyzického cvičenia vysokej intenzity - priaznivý účinok sa dosahuje pri 3 g kreatínu denne.

Kreatín je prírodná, pre telo špecifická látka, ktorá spolu s ATP (adenozíntrifosfátom) vytvára energiu vo svaloch. Táto energia sa počas svalovej práce rýchlo vyčerpá a vystačí len na veľmi krátky čas. Potom sa opäť obnoví pôsobením kreatínu. Doplnením kreatínu výživovými doplnkami zvýšime zásoby kreatínu vo svaloch a tým výrazne urýchlime produkciu energie ATP.

Výživové hodnoty:

100 g 5 g
energetická hodnota 0 kJ/0 kcal 0 kJ/0 kcal
proteín 0 g 0 g
sacharidy 0 g 0 g
tuky 0 g 0 g
kreatín monohydrát 100 g 5 g

Zloženie: 100% kreatín monohydrát

Odporúčané dávkovanie:

  • tréningové dni: základná denná dávka kreatín monohydrátu na podporu výkonnosti a stimuláciu budovania svalov je 5 g (2 zarovnané čajové lyžičky) pred tréningom a 5 g po tréningu
  • dni bez tréningu: 5 g ráno s raňajkami
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty