Extrifit Chelate 6! Multimineral 90 tablet

Chelate 6! Multimineral obsahuje 6 dôležitých minerálov vo vysoko využiteľných chelátových väzbách. Chelate 6! Multimineral sa z hľadiska kvality radí na špičku minerálnych doplnkov. Dokonalú ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Chelate 6! Multimineral obsahuje 6 dôležitých minerálov vo vysoko využiteľných chelátových väzbách. Chelate 6! Multimineral sa z hľadiska kvality radí na špičku minerálnych doplnkov. Dokonalú absorpciu všetkých šiestich minerálov zabezpečujú chelátové väzby, v ktorých sú tieto minerály viazané. Tieto chelátové formy minerálov zaručujú ich vynikajúcu využiteľnosť v ľudskom tele! Chelate 6! Multimineral je určený pre širokú verejnosť aj výkonnostných športovcov.

Celých 50 % odporúčaných denných dávok týchto dôležitých minerálov sa nachádza len v 3 kapsuliach:

  • vápnik
  • horčík
  • železo
  • zinok
  • selén
  • meď

Výhoda chelátu 6! Multimineral je kapsulovaná forma, neobsahuje žiadne ťažko stráviteľné spojivá ako tabletové formy iných výrobcov.

Chelate 6! Multiminerál je plnený do našich originálnych kapsúl s logom Extrifit®. Logo je vytlačené prírodným farbivom. Všetky zapuzdrené výrobky vyrábame sami vo výrobných halách spoločnosti Extrifit, s.r.o. a ručíme za ich kvalitu na 100 %.

Minerály sú dôležitou súčasťou našej stravy a majú v našom tele mnoho dôležitých funkcií. Počas intenzívneho tréningu sa ich potreba zvyšuje. O to viac, keď napríklad držíte náročnú diétu! Náš produkt Chelate 6! Multimineral je určený aj pre športovcov, ktorých telo je vystavené záťaži v podobe intenzívneho tréningu a diét.

Chelate 6! Multimineral obsahuje 6 dôležitých minerálov v chelátových väzbách - horčík, vápnik, selén, zinok, meď a železo. Chelátová forma znamená, že minerál je viazaný v tzv. aminokyselinových svorkách.

Chelátové väzby sú oveľa lepšie vstrebateľné ako iné formy minerálov. To je nevyhnutné pre ich účinnosť. Preto na dosiahnutie požadovaného účinku stačia nižšie dávky ako pri iných formách minerálov.

Aký význam majú minerály v cheláte 6! Multiminerál pre ľudské telo?

Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k rovnováhe elektrolytov a k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov. Podporuje normálny energetický metabolizmus, funkciu nervového systému, duševnú činnosť, svalovú funkciu a syntézu bielkovín. Podieľa sa na procese delenia buniek.

Vápnik podporuje normálnu zrážanlivosť krvi, energetický metabolizmus, funkciu svalov, nervový prenos a funkciu tráviacich enzýmov. Prispieva k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov. Podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek.

Selén podporuje normálnu spermatogenézu, funkciu imunitného systému a štítnej žľazy. Prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zinok podporuje normálnu funkciu imunitného systému, hladinu testosterónu v krvi, metabolizmus kyselín a zásad, metabolizmus sacharidov, kognitívne funkcie, syntézu DNA, plodnosť a reprodukciu, metabolizmus makroživín, mastných kyselín a vitamínu A a syntézu bielkovín. Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov, kože a zraku. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podieľa sa na procese delenia buniek.

Železo podporuje normálny energetický metabolizmus, kognitívne funkcie, tvorbu červených krviniek a hemoglobínu, prenos kyslíka v tele a funkciu imunitného systému. Pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania. Podieľa sa na procese delenia buniek.

Meď podporuje normálny energetický metabolizmus, funkciu nervového systému, pigmentáciu vlasov a pokožky, prenos železa v tele a funkciu imunitného systému. Prispieva k udržaniu normálneho spojivového tkaniva a ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Odporúčané dávkovanie:

  • vezmite si 3 kapsule Chelate 6! Multiminerál denne s jedlom
  • jedna kapsula ráno, jedna na poludnie a jedna večer
  • s dostatočným množstvom kvapaliny

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 oC, starostlivo uzatvorené, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neuchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty