MyoTec MyoTec Potassium Citrate 300 Gramů

Draslík ako citrát draselného 716 mg elementárneho draslíka na jednu dávku (2 g) ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

 • Draslík ako citrát draselného

 • 716 mg elementárneho draslíka na jednu dávku (2 g)

 • Veľmi dobrá využiteľnosť pre telo

Draslík je tretím najzastúpenejším minerálom v tele. Spolu so sodíkom sa podieľa na mnohých absolútne nevyhnutných procesoch. Jeho vlastnosti súvisia s pravidelným srdcovým rytmom (a teda efektívnym krvným systémom), prenosom nervových impulzov, pohybom svalov a energetickou hladinou. Draslík sa spolu so sodíkom zúčastňuje tzv. sodno-draselnej pumpy, transportu sodíka von a draslíka dovnútra bunky. (Pozri - Prečo udržiavať príjem draslíka a sodíka v rovnováhe).

Draslík patrí medzi minerály, ktorých nízka hladina je veľmi častá. Medzi bežnou populáciou, ale aj u športovcov. Nie je vylúčené, že ide o najpodceňovanejší minerál vôbec. Pri jeho nedostatku hrozí zvýšený krvný tlak, únava, zlá koncentrácia, svalová slabosť atď. Telo sa tiež nadmerne zakysľuje.

Pre športujúcich jedincov je draslík dôležitý najmä kvôli vlastnostiam súvisiacim s krvným obehom, energetickým metabolizmom, odstránením prebytočnej vody z tela a podporou regenerácie.

Upozornenie ohľadom dávkovania

Pri suplementácii draslíka je zásadné neprekračovať odporúčané dávkovanie! (2 g raz denne). Aj keď ide o veľmi podceňovaný minerál, v žiadnom prípade u neho neplatí, že nadmerné dávky spôsobujú lepší účinok!

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

 • Podporu regenerácie

 • Odstránenie nadbytočnej vody z tela

 • Podporu energetického metabolizmu

Hlavné benefity citrátu draselného MyoTec

 • Uvádzame skutočné množstvo elementárneho draslíka na jednu dávku (716 mg na 2 g dávku)

 • Absolútna čistota produktu garantovaná značkou MyoTec

 • Forma voľného prášku - ľahká rozpustnosť, absencia spojív a lepidiel

 • Veľmi dobrá vstrebateľnosť pre telo

O projekte MyoTec

Nabite sa pozitívnou energiou! MyoTec je športová výživa vyrobená z čistých a kvalitných surovín, to všetko s nulovým obsahom umelých sladidiel a minimalizovaným obsahom balastných aditív. So značkou MyoTec viete úplne presne čo do svojho tela dostávate. Čo je vzhľadom k maximálnej fyzickej výkonnosti a zdravie dôležitejšie? Celý projekt vznikol ako prvý svojho druhu v roku 2011 a to v nadväznosti na najnovšie trendy a požiadavky v oblasti zdravého životného štýlu a aktívnej fyzickej výkonnosti (cross-funkčný tréning, body weight training, fitness, bojové športy atď.). Značka MyoTec je 100% v slovenských rukách a dôrazne sa dištancuje od obvyklých marketingových trikov a predaja lacných surovín druhej akosti. Všetky produkty sú GMO free a rBGH / rBST free.

Odporúčané dávkovanie: 

 • Zmiešajte 2 g prášku s vodou alebo džúsom. Jedenkrát denne.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade, mimo slnečného žiarenia. Obal tesne uzatvárajte. Vhodné pre vegánov. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty