HiTec Nutrition Black Devil 240 tablet

Black Devil je produkt, ktorý obsahuje kombináciu najsilnejších testovacích stimulátorov, a tak spôsobuje výraznú reakciu, vďaka ktorej je podpora nárastu mužského hormónu v tele účinnejšia ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Black Devil je produkt, ktorý obsahuje kombináciu najsilnejších testovacích stimulátorov, a tak spôsobuje výraznú reakciu, vďaka ktorej je podpora nárastu mužského hormónu v tele účinnejšia ako kedykoľvek predtým.

Na zvýšenie účinku DAA obsahuje Black Devil kompletné steroidné saponíny Trib. Terrestris (Anemone terrestris) a senovka grécka (Fenugreek extract), ktoré zabezpečujú maximálnu syntézu a využitie mužského hormónu v tele.
Komplex ZMA zabezpečuje minimálnu produkciu škodlivého DHT z mužského hormónu, čím sa ďalej zlepšuje nočná syntéza a pôsobenie anabolických hormónov.
Dokonalá regenerácia po tréningu a rýchla adaptácia na zvyšujúcu sa tréningovú záťaž bola dosiahnutá doplnením receptúry Black Devil o extrakt z rastliny Maca s názvom"Peruánsky ženšen".

Maca (peruánsky ženšen ) prezývaný Čierny diabol - posilňuje energetický systém, pomáha proti stresu a únave, znižuje depresívne nálady, pozitívne ovplyvňuje sexuálny život. Má vysoký obsah železa, vápnika, horčíka, vitamínu C a fosforu. Je cenným zdrojom energie.

Maca patrí medzi silné adaptogény, čo sú rastliny, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu voči stresovým situáciám. Fungujú na princípe udržiavania homeostázy - rovnováhy všetkých telesných systémov, na rozdiel od látok zameraných na jeden konkrétny symptóm. Maca ako adaptogén dokáže v prípade potreby výrazne zvýšiť energiu, ale inak nestimuluje viac, ako je potrebné. Podľa vedeckých výskumov môže Maca výrazne posilniť imunitný systém a celkovú vitalitu organizmu. Zatiaľ nie sú známe žiadne negatívne účinky používania.

Jedinečná aminokyselina - kyselina D-asparágová (DAA) - pôsobí súčasne na mozgový hypotalamus aj na semenníky a u mladých mužov, ktorí sú na vrchole endogénnej produkcie mužských hormónov, zvyšuje koncentráciu LH o 33 % a mužského hormónu až o 42 %. DAA na rozdiel od prohormónov a anabolických steroidov nespôsobuje blokádu osi mezencefalón-testikulus, ktorá zvyšuje libido a reprodukčné funkcie u mladých mužov a udržiava prirodzenú produkciu mužských hormónov u športovcov.

DAA zároveň zabraňuje premene mužských hormónov na ženské hormóny spôsobujúce gynekomastiu a stimuluje uvoľňovanie rastového hormónu.

ZMA
Trojkombinácia horčíka, zinku a vitamínu B6 je známa svojou schopnosťou podporovať hladinu mužských hormónov. Slúži teda nielen na podporu sexuálnych funkcií, ale aj na podporu rastu svalov.

Trib. Terrestris (Ančovička)
Trib. Terrestris, inak známy ako Kotvičník zemný, je bylina s jedinečnou schopnosťou podporovať produkciu mužského hormónu - jedného z najviac anabolických hormónov v našom tele. Účinne tak podporuje rast svalovej hmoty, sily, ale aj využitie tuku ako zdroja energie.

Senovka grécka (extrakt zo senovky gréckej)
Steroidné saponíny zo senovky gréckej posilňujú endokrinný systém, zlepšujú vylučovanie luteinizačného hormónu (LH), čo vedie k zlepšeniu produkcie mužských pohlavných hormónov (mužský hormón), ale aj k produkcii FSH (u mužov je FSH potrebný pre správne dozrievanie mužských pohlavných buniek - spermií).

Zloženie:

Kyselina D-asparágová, extrakt z korenia Maca - Lepidium meyenii, extrakt z Trib. Terrestris, kapsuly (obal kapsuly - hovädzia želatína, farbivo - oxid titaničitý), extrakt zo semien senovky gréckej Trigonella foenum -graecum, horečnaté soli kyseliny citrónovej, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, mono-L-metionín sulfát zinku, pyridoxín hydrochlorid.

1 kapsula
8 kapsúl
Kyselina D-aspartová (DAA)
375 mg
3000 mg
Extrakt z koreňa Maca
150 mg
1200 mg
Tribulus Terrestris (Anemone) extrakt
125 mg
1000 mg
Výťažok zo santalového dreva (senovka grécka)
100 mg
800 mg
Komplex ZMA
62,5 mg
500 mg
Vitamín B6
0,14 mg
1,1 mg
Horčík
4,88 mg
39 mg
Zinok
0,33 mg
2,6 mg

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 8 kapsúl pred spaním a zapite ich dostatočným množstvom vody.

Dávka: 8 kapsúl

Počet dávok v balení: 30

Balenie: 240 kapsúl

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Varovanie

Výživový doplnok so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Upozornenie na alergie

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty