SizeAndSymmetry Tribulus Testo X-Blend 120 kapslí

Špeciálny výkonný produkt vyvinutý na prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu v tele. Sizeandsymmetry TestoXBlend kombinuje špecifické látky so synergickým účinkom na produkciu testosterónu ako najsilnejšieho mužského ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Špeciálny výkonný produkt vyvinutý na prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu v tele.

Sizeandsymmetry TestoXBlend kombinuje špecifické látky so synergickým účinkom na produkciu testosterónu ako najsilnejšieho mužského pohlavného hormónu, ktorý zabezpečuje nárast svalovej hmoty a možnosť zníženia množstva tukového tkaniva. Vďaka svojmu pôsobeniu na mužské pohlavné hormóny môže ovplyvniť aj silové schopnosti a ich vývoj.

Informácie o zložkách:

Tribulus terrestris - rastlina, ktorá sa vyskytuje vo viacerých častiach sveta, napríklad v USA, Južnej Amerike, Mexiku, Španielsku, Indii, Číne a Bulharsku. Pôvodný Tribulus obsahuje 40-60-krát viac Protodioscinu v sušine v porovnaní s Tribulusom z iných častí sveta, to je Tribulus, ktorý používa Sizeandsymmetry.

Steroidné saponíny a látka protodioscín majú schopnosť ovplyvňovať produkciu mužského pohlavného hormónu testosterónu, ktorý je zodpovedný za vyvolanie anabolickej reakcie na silový tréning a podporuje sarkoplazmatickú hypertrofiu (rast) svalového tkaniva a redukciu telesného tuku.

Kyselina D-aspartová (DAA ) "vyrovnáva" zníženú hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu. K tomu dochádza v dôsledku intenzívneho silového tréningu alebo pri dlhodobom obmedzení príjmu kalórií. Táto pravostranná aminokyselina sa ujala v športovej výžive a pri krátkodobom pôsobení môže zvýšiť hladinu testosterónu až o 60 %. To pomáha nielen zvýšiť libido, sexuálnu túžbu, ale aj rast svalov.

Maca (peruánska) sa často označuje ako "superpotravina" - superpotravina, ktorá sa v súčasnosti stáva veľmi populárnou. Pestuje sa na vysočine v peruánskych Andách a jej účinky majú pozitívny vplyv na vitalitu, plodnosť alebo sexualitu (libido). Vďaka tomu bol popísaný aj jeho vplyv na hladinu testosterónu, a tým aj na hypertrofiu alebo zmenu telesného zloženia v podobe nižšej hladiny telesného tuku.

Maca je koreňová zelenina, ktorá sa podobá repe, má priemer 3-6 cm a dĺžku asi 5 cm. Červená maca má v porovnaní s čiernou a bielou macou jemnejšiu a menej výraznú karamelovú chuť. Koreň maca používajú indiáni v Peru ako základnú zložku pre zdravie už tisíce rokov. Prášok Maca obsahuje mnoho vitamínov, minerálov a esenciálnych aminokyselín.

Ženšen je v ázijskej kultúre už tisíce rokov veľmi obľúbený vďaka svojmu širokému využitiu v súvislosti s podporou zdravia. Prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi, a tým stabilizuje výkonnosť nielen v oblasti sily, ale aj vytrvalosti. Podporuje fyzickú výkonnosť, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy tým, že zvyšuje libido a sexuálnu túžbu.

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa syntetizuje najmä v koži pôsobením slnečného žiarenia. V malých množstvách sa nachádza v potravinách, ako je tuniak, makrela, sardinky, vajcia alebo mlieko, alebo sa môže konzumovať ako doplnok. Vitamín D3 má pozitívny vplyv na metabolické funkcie, od vstrebávania vápnika cez normálnu funkciu svalov až po normálnu funkciu imunitného systému. V súvislosti s vitamínom D3 sme tiež popísali zvýšenie hladiny testosterónu až o 30 %, čo môže opäť viesť k nárastu svalového tkaniva a úbytku tuku.

zložky

1 kapsula
3 kapsule
Extrakt z Tribulus terrestris (90% saponínov)
150 mg
450 mg
Kyselina D-aspartová (DAA)
200 mg
600 mg
Maca peruviana
100 mg
300 mg
Ženšenový extrakt
50 mg
150 mg
Vitamín D3
10 mcq
30mcq

Odporúčané dávkovanie:

  • 3 kapsuly večer pred spaním.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Spotrebujte do 60 dní od otvorenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nenahrádza pestrú stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Doplnok stravy

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty