Amix Krill Oil 60 kapslí

Olej z krilu je bohatý na esenciálne mastné kyseliny vrátane omega-3 a 6. Krilový olej je veľmi stabilný, neobsahuje ťažké kovy a v ľudskom ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Olej z krilu je bohatý na esenciálne mastné kyseliny vrátane omega-3 a 6. Krilový olej je veľmi stabilný, neobsahuje ťažké kovy a v ľudskom tele je účinnejší ako bežné kapsuly s rybím olejom.

Kril je druh kreviet, ktoré sú zdrojom potravy pre tulene, žraloky, veľryby, tučniaky a mnohé iné morské živočíchy. Olej z krilu je bohatý na esenciálne mastné kyseliny vrátane omega-3 a 6. Krilový olej je veľmi stabilný, neobsahuje ťažké kovy a v ľudskom tele je účinnejší ako bežné kapsuly s rybím olejom. Amix™ Krill Oil poskytuje silnú dávku purifikovaného oleja z krillu v každej ľahko vstrebateľnej mäkkej želatínovej kapsule.

Výhody:

  • zdroj omega 3 a 6 mastných kyselín

NUTRIČNÁ HODNOTA:

Priemerné výživové údaje:

Veľkosť porcie: 2 kapsule

Počet porcií v balení: 30

Účinné látky:

Množstvo na jednu porciu:

Antarktída Krill Oil (Euphasia Superba)

1000 mg

Celkový obsah mastných kyselín

830 mg

Spektrum mastných kyselín v jednej porcii:

Omega-3

146 mg

EPA (kyselina eikosapentánová)

75 mg

DHA (kyselina dokozahexaenová)

50 mg

Omega-6

18 mg

Estery astaxantínu

1,3 mg

Zloženie:

euphasia superba (olej z antarktického krilu) 1000 mg, želatínová kapsula (želatína, zahusťovadlo: glycerín, čistená voda) Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Varovanie pred alergénmi: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, mäkkýšov, orechov a arašidov. Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: uvedené na obale.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 2 kapsuly denne počas jedla. Užívajte 2 kapsuly denne (2 dávky denne) s dostatočným množstvom vody. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.

Varovanie pred alergénmi:

Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, mäkkýšov, stromových orechov a arašidov.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty