MyProtein Omega 3 90 kapslí

MYPROTEIN OMEGA 3 - OMEGA 3 KYSELINY PRE ZDRAVIE TELA Omega 3 je esenciálna mastná kyselina (EFA), ktorá pochádza z rybieho oleja. Mastné kyseliny sú ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

MYPROTEIN OMEGA 3 - OMEGA 3 KYSELINY PRE ZDRAVIE TELA

Omega 3 je esenciálna mastná kyselina (EFA), ktorá pochádza z rybieho oleja. Mastné kyseliny sú základom tukov a olejov a sú nevyhnutné pre celkové zdravie a pohodu. Pre ľudské telo sú dôležité, pretože sú súčasťou každej živej bunky v tele. EFA sú nevyhnutné pre obnovu existujúcich buniek a tvorbu nových buniek. Esenciálne mastné kyseliny sa skladajú z EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokozahexaenová), čo sú mastné kyseliny, ktoré majú rôzne zdravotné účinky. Viaceré štúdie preukázali, že rybí olej môže znížiť riziko srdcových ochorení, znížiť výskyt mŕtvice a zlepšiť niektoré depresie.

Nedávne štúdie tiež ukázali, že esenciálne mastné kyseliny môžu priamo z glukózy (stráviteľných sacharidov) ukladať glykogén a zároveň odvádzať ostatné mastné kyseliny v tele od syntézy triglyceridov (ukladanie tukov) a prevádzať ich do oxidácie mastných kyselín. Jednoducho povedané, esenciálne mastné kyseliny šetria sacharidy a zároveň spaľujú tuky.

Výhody produktu:

  • podpora celkového zdravia a pohody
  • 18 % EPA, 12 % DHA
  • pomáha predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam

Výživové hodnoty:

Dávka: 1 kapsula
Balenie: 90 kapsúl, 250 kapsúl
Dávky v balení: 90, 250
1 kapsula
Vitamín E 4,5 mg a-TE (38 % DDD*)
Rybí olej 1 g
Omega 3 kyseliny 300 mg
EPA 180 mg
DHA 120 mg

Dávkovanie:

  • Užívajte 1 kapsulu 3-krát denne, najlepšie medzi jedlami

Zloženie:

  • Omega 3 rybí olej, mäkká gélová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), antioxidant (vitamín E)
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty