HiTec Nutrition Health Line Zinc Chelate 90 tablet

HiTec Nutrition Health Line chelát zinku 500 mg 90 kapsúl Obsahuje zinok vo vysoko využiteľnej chelátovej väzbe bisglycinátu zinočnatého. Je to bisglycinát pozostávajúci ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

HiTec Nutrition Health Line chelát zinku 500 mg 90 kapsúl

Obsahuje zinok vo vysoko využiteľnej chelátovej väzbe bisglycinátu zinočnatého.

Je to bisglycinát pozostávajúci z dvojmocných iónov zinku viazaných na dve molekuly glycínu. Výhodou minerálov viazaných chelátovou väzbou je, že sú elektricky neutrálne a ľahšie sa v nezmenenej forme transportujú na miesto určenia v tele. Zinok v našom produkte je viazaný na neesenciálnu aminokyselinu glycín, ktorú si telo bežne syntetizuje. Je to teda látka, ktorá je telu vlastná.

Zinok je jedným z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele. podieľa sa na procese delenia buniek.

  • Zinok je minerál, ktorý sa používa pri normálnom metabolizme kyselín a zásad
  • Pre normálnu syntézu dny
  • Pre optimálny metabolizmus makroživín
  • Na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi
  • Pre normálnu funkciu imunitného systému

Tento produkt je prospešný pre zlepšenie činnosti mužských aj ženských hormónov. Podporuje tráviaci systém, posilňuje imunitu, zlepšuje intelektuálnu výkonnosť, podporuje liečbu depresie, zvyšuje vitalitu.

Výživové informácie:

Zinok
12 mg
Meď
1 mg

Zloženie:

bezvodá dextróza a mikrokryštalická celulóza, mono-L-metionín sulfát zinku (29 %), protihrudkujúca látka - horečnaté soli mastných kyselín a hydrogenovaný bavlníkový olej (stužený), stabilizátor: polyvinylpyrolidón. Môže obsahovať stopy: mlieka, sóje, vajec, lepku.

Odporúčané dávkovanie

  • Užívajte jednu tabletu denne 30 minút pred spaním a zapite dostatočným množstvom vody.

45 g / 90 kapsúl

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Varovanie

Výživový doplnok so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Upozornenie na alergie

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty