Reflex Nutrition Zinc Matrix 100 kapslí

Tento produkt je určený pre všetkých jedincov, ktorí chcú výrazne urýchliť celkovú regeneráciu, je optimálny aj pri dlhodobej únave a preťažení. Predlžuje tiež takzvanú ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Tento produkt je určený pre všetkých jedincov, ktorí chcú výrazne urýchliť celkovú regeneráciu, je optimálny aj pri dlhodobej únave a preťažení. Predlžuje tiež takzvanú fázu REM spánku, fázu, keď sa telo regeneruje.


Čím sa Zinc Matrix líši od konkurencie?

Toto špeciálne zloženie sa líši od bežných produktov ZMA, pretože Zinc Matrix obsahuje pridaný bonus v podobe aminokyselín viazaných v chelátoch na meď a bór. Meď je nevyhnutná pre optimálny pomer s chelátovým zinkom pre všetky telesné procesy. Bór je nevyhnutný pre zdravie a optimálny metabolizmus kostného tkaniva.


Garantované spoločnosťou Reflex Nutrition

  • inovatívna technológia
  • výrobky overené klinickými štúdiami
  • vyššia úžitková hodnota v porovnaní s konkurenciou
  • vyrobené zo 100 % obnoviteľných zdrojov v recyklovanom obale
  • vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025

Výživová hodnota:

Počet dávok v balení: 25 x 4 kapsule
1 porcia*
% RHP**
Horčík
375 mg
100%
Zinok
30 mg
300%
Vitamín B6
10,5 mg
750%
Meď
1 mg
100%
Bór
1 mg
*1 dávka zodpovedá 4 kapsulám. Balenie obsahuje 25 dávok.
** Referenčné hodnoty príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ / 2000 kcal).

Zloženie v 1 želatínovej kapsule (želatína*, farbivo oxid železitý ): citrát horečnatý, bisglycinát horečnatý, bisglycinát zinočnatý, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid, bisglycinát meďnatý, tetraboritan sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý. *nevhodné pre vegetariánov.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 4 kapsuly denne večer pred spaním.

Upozornenia:

Dodržujte odporúčaný postup dávkovania! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádzajte pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty