MyProtein My Bar Zero 65g

My Bar Zero sú chutné tyčinky s vysokým obsahom bielkovín, ktoré sú vhodné pre každého, kto hľadá alternatívny zdroj bielkovín na cestách. Tieto tyčinky sú ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

My Bar Zero sú chutné tyčinky s vysokým obsahom bielkovín, ktoré sú vhodné pre každého, kto hľadá alternatívny zdroj bielkovín na cestách.

Tieto tyčinky sú k dispozícii v 5 fantastických príchutiach: citrónový tvarohový koláč, čokoláda, mandle a vanilka, jahoda a vanilka a jablko a škorica.

Ak chcete tieto tyčinky jesť aj inak, odstráňte obal, položte ich na plech/platňu a pečte ich niekoľko minút v predhriatej rúre alebo ich vložte na 20 sekúnd do mikrovlnnej rúry. Vďaka tomu budú tyčinky mäkšie a chutnejšie. Na zlepšenie chuti môžete pridať aj arašidy, kešu oriešky alebo mandľové maslo.

Každá tyčinka obsahuje 20 g bielkovín na porciu, ktoré pomáhajú pri raste a udržiavaní svalovej hmoty. My Bar Zero má tiež nízky obsah nasýtených tukov a o 90 % menej sacharidov ako štandardné proteínové tyčinky*, takže je ideálna na zvýšenie príjmu bielkovín. Vysoký obsah bielkovín v týchto tyčinkách pochádza z mliečnej bielkoviny, ktorá vytvára výnimočný profil aminokyselín. Na rozdiel od mnohých iných proteínových tyčiniek neobsahuje My Bar Zero žiadne pridané polyoly.

My Bar Zero je ideálna pohodlná desiata, ktorú môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa alebo počas tréningu, aby ste zvýšili príjem bielkovín. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí majú chuť na sladké, ale hľadajú vysoký obsah bielkovín bez cukru.

Výživové hodnoty

Čokoláda 100 g 65 g
Energetická hodnota 1226 kJ / 295 kcal 797 kJ / 192 kcal
Tuky 8,5 g 5,6 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 4,7 g 3,1 g
Sacharidy 4,3 g 2,8 g
- z toho cukry 3,3 g 2,1 g
Vlákno 40 g 26 g
Proteín 30 g 20 g
Soľ 0,6 g 0,39 g

ZLOŽENIE

Alergény sú označené tučným písmom. Môže obsahovať sóju a arašidy. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva pšenicu, lepok, vajcia a sezam.

Mandľová a vanilková príchuť: mliečne bielkoviny, izomaltové oligosacharidy, polydextróza, mandle (10 %), oligofruktóza, slnečnicový olej, aróma, soľ, sladidlo (glykozidy steviolu).

Príchuť jablko a škorica: Mliečne bielkoviny, izomalt, polydextróza, oligofruktóza, slnečnicový olej, mandle, jablká (3,3 %), korenie (0,3 %), soľ, aróma, sladidlo (glykozidy steviolu), farbivo (betakarotén).

Príchuť čokoláda: mliečne bielkoviny, izomalt, polydextróza, oligofruktóza, kakaová hmota (8,8 %), kakaová sušina (4,4 %), kakao so zníženým obsahom tuku (2,2 %), aróma, soľ, sladidlo (glykozidy steviolu).

Príchuť citrónového tvarohového koláča: mliečne bielkoviny, izomalt, polydextróza, oligofruktózový slnečnicový olej, mandle (5,6 %), aróma, soľ, kyselina citrónová, sladidlo (glykozidy steviolu), farbivo (betakarotén).

Príchuť jahoda a vanilka: mliečne bielkoviny, izomalt, polydextróza, oligofruktóza, mandle, slnečnicový olej, jahoda (1,1 %), aróma, soľ, sladidlo (glykozidy steviolu).

Dávkovanie

Konzumujte ako výživné občerstvenie 1-2 krát denne.

Varovanie. Táto tyčinka obsahuje prírodné zložky. Aj keď sme sa snažili odstrániť všetky jadierka, škrupiny orechov alebo iné prírodné častice, niektoré z nich môžu byť v tyčinke stále prítomné.

Skladovanie: Výrobok sa musí skladovať a prepravovať pri teplote od 15 °C do 22 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty