BrainMax Shilajit, 15 g

Himalájske zlato Shilajit Shilajit je možné nájsť na niekoľkých miestach sveta, avšak nie všade je v rovnakej kvalite, čistote ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Himalájske zlato Shilajit

Shilajit je možné nájsť na niekoľkých miestach sveta, avšak nie všade je v rovnakej kvalite, čistote s dostatočným množstvom účinných látok. Kvalita shilajitu závisí od miesta zberu, nadmorskej výšky, ale aj jeho spracovania, ktoré nesmie prebiehať pri vysokej teplote. BrainMax Shilajit je zbieraný na úpätí Himalájí v Pakistane, vo výške okolo 5000. mnm Je uväznený hlboko v pohoriach, konkrétne v oblasti Khaplu a Siachenu - Siačenský ľadovec na severe Pakistanu. Práve tam je potrebné sa vydať pre ten najkvalitnejší shilajit. Potom čo sa zozbiera, je sušený na slnku, takže naň nepôsobí žiadny iný zdroj vysokého tepla a tým sa zachovajú jeho cenné látky.

 
 

Viac ako 80 minerálov = Shilajit , asphalthum

Pre shilajit je špecifická kyselina fulvová. V prírode je súčasťou humusu a aktivuje živiny v pôde, aby ich mohli bunky rastlín využiť. V tele fungujú fulvokyseliny podobne. Pôsobí ako taký transportér, ktorý do bunky prenesie živiny a ako výsledok je shilajit tak efektívny v jeho pôsobení na organizmus. Okrem toho pomáhajú fulvokyseliny odvádzať z tela toxíny. BrainMaxový Shilajit obsahuje až 86% kyseliny fulvovej, preto odporúčame držať sa dávkovania.

Shilajit je vhodný pre mužov aj ženy. Je bohatý na viac ako 80 minerálov a stopových prvkov, čo z neho robí jeden z najkomplexnejších doplnkov produkovaných samotnou prírodou. U žien prispieva k bezproblémovej a pravidelnej menštruácii. U oboch pohlaví prispieva k reprodukčnému zdraviu, zdraviu močovej sústavy a ako silný antioxidant podporí imunitný systém. Tiež sa podieľa na zdraví kostí, kĺbov a správnom trávení.

Schválené zdravotné tvrdenia

  • Normálny stav kostí a kĺbov.
  • Normálne trávenie.
  • Metabolizmus sacharidov a lipidov.
  • Imunitný systém - antioxidant.
  • Menštruačný komfort.
  • Duševná a poznávacia činnosť.
  • Omladenie.
  • Normálna funkcia reprodukčného systému.
  • Normálna funkcia močovej sústavy.
  • Kontrola telesnej hmotnosti.
 
 

Dávkovanie

Shilajit je najlepšie užívať na lačno. Je vhodný ho užívať ráno pri prerušovanom pôste. Pokiaľ nie ste na lačno, odporúčame dodržiavať aspoň 30 minútový rozostup od jedál. Nekovovou lyžičkou naberte množstvo asi o veľkosti hrášku (0,2 g) a rozpustite v 250 ml teplej (najlepšie filtrovanej) vode. Postupne môžete dennú dávku zvýšiť až na 0,5 g. Podľa ajurvédy je najlepšie užívať shilajit s troškou medu.

 
Veľkosť dávky: 0,2 g
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Živica Shilajit
200 mg
***
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená
   
 

Nákupom podporíte aj slovenské lesy #stromzaobjednávku!

Zloženie: Živica Shilajit.

 

Obsah balenia: 15 g.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl.

Vyrábané v Českej republike   pre firmu Votamax s.r.o.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

Nie