Prom-IN Shape Tea 30g

Spoločnosť Prom-In prináša vo svojej línii Women Line skvelé bylinné čaje so zmesami na očistu tela alebo celkové upokojenie mysle a ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Spoločnosť Prom-In prináša vo svojej línii Women Line skvelé bylinné čaje so zmesami na očistu tela alebo celkové upokojenie mysle a tela. Zmiernite stres, zbavte sa voľných radikálov pomocou antioxidantov z bylín. Podporte svoje úsilie o spaľovanie tukov tradičným tmavým čínskym čajom pu-erh, ktorý je doplnený limetkou.

Bylinný upokojujúci čaj s vanilkovou príchuťou: kvet nechtíka lekárskeho a medovky lekárskej podporujú normálne trávenie a pomáhajú osviežiť organizmus. Nechtík lekársky je vynikajúci antioxidant. Je vynikajúcim antioxidantom a dobrým zdrojom zdraviu prospešných látok.

Bylinný čistiaci čaj s broskyňovou príchuťou: kvet ibišteka podporuje normálne trávenie a činnosť čriev. Baza čierna podporuje vylučovanie vody z tela.

Spaľovač tukov pu-erh s limetkou: Tradičný čierny čaj, ktorý čínska medicína prezýva ničiteľ tukov. Fyzická aktivita, redukčná diéta, rôzne výživové doplnky môžu byť tiež podporené čajom. Ako nás už mnohokrát nesklamala staroveká čínska medicína, tak aj tentoraz nám zo svojho mimoriadne bohatého sortimentu rastlinných extraktov ponúka čaj pu-erh. Jeho výluh je doslova nabitý účinnými látkami - trieslovinami, aminokyselinami, organickými kyselinami, vitamínmi C, E a B, éterickými olejmi, draslíkom, železom, horčíkom, vápnikom, zinkom, meďou, a preto nie je divu, že jeho účinky sú také výrazné. Nie je to však len na základe "jedna pani povedala", ale je to podložené aj odbornými štúdiami. Čo môžem ešte pridať? Ak chcete skutočne využiť všetky pozitívne účinky tohto čaju, musíte ho konzumovať pravidelne, najlepšie trikrát denne, a ak to vydržíte aspoň jeden mesiac, budete jeho pozitívnymi účinkami príjemne prekvapení.

Spaľovač tukov s príchuťou slivky: list mäty, koreň púpavy, ostropestrec mariánsky a medovka lekárska sú vynikajúce na normálne trávenie. Zelený čaj a žihľavový kvet podporujú vylučovanie vody z tela.

Zloženie:

Bylinný čaj - upokojujúci s vanilkovou príchuťou: zelený čaj, kvet harmančeka, kvet nechtíka, kvet nechtíka, mäta, jablčná dužina, list jahody, ľubovník, kvet lopúcha, aróma, medovka

Bylinný čaj - čistiaci s broskyňovou príchuťou: kvet ibišteka, vresová vňať, list mäty, paraguajská ostrica, žihľavová vňať, brezový list, lipový kvet, vňať nechtíka, aróma, kvet bazy

Pu-erh & Lime - spaľovač tukov Čaj Pu-erh (95 %): aróma, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, citrónová kôra, limetková kôra (0,1 %)

Bylinný čaj - slivková príchuť: list mäty, zelený čaj, aróma, koreň púpavy, list žihľavy, list žihľavy, list brezy, plod feniklu, plod medovky, plod slivky 0,1 %.

Odporúčaná príprava:

  • vložte čajové vrecúško (1,5 g) čaju do šálky, zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 2 - 5 minút, aby bol nápoj kvalitný, odporúčame použiť nové čajové vrecúško

Varovanie:

  • potraviny určené na špeciálnu výživu, vhodné pre športovcov
  • pred použitím si pozorne prečítajte informácie a upozornenia na etikete výrobku
  • neprekračujte odporúčanú dennú dávku uvedenú na etikete výrobku
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty