Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapslí

Thermogenic Extreme Fair Power ® je v súčasnosti (2016) najvýkonnejší komplexný doplnok športovej výživy pre všetkých športovcov, ktorí chcú podporiť spaľovanie podkožného tuku. Obsahuje unikátnu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Thermogenic Extreme Fair Power ® je v súčasnosti (2016) najvýkonnejší komplexný doplnok športovej výživy pre všetkých športovcov, ktorí chcú podporiť spaľovanie podkožného tuku. Obsahuje unikátnu kombináciu 12 účinných zložiek, u ktorých vedecký výskum preukázal, že podporujú spaľovanie tukov a zrýchľujú metabolizmus (úplný opis vrátane odkazov na štúdie nájdete nižšie). Tento nový produkt od spoločnosti Survival je silnejšou a ešte účinnejšou verziou obľúbeného Thermogenic Fair Power®, ktorého sa len v Českej republike predalo viac ako 30 000 kusov. Ak porovnáte zloženie Thermogenic Extreme Fair Power ® s akýmkoľvek (!) výživovým doplnkom na podporu spaľovania tukov, sami uvidíte, že nový "Extreme" je najsilnejším doplnkom, ktorý súčasný trh so športovou výživou ponúka.

Väčšina produktov určených na podporu spaľovania tukov sa spolieha len na kombináciu kofeínu a niekoľkých vybraných látok, ktoré však často nesúvisia s tým, čo používateľ očakáva - podporu spaľovania tukov. Veď kto z výrobcov ponúkajúcich spaľovače tukov vám úprimne povie všetko o látkach, ktoré sú v zložení daného produktu, a presne vám vysvetlí, prečo použil práve tú ktorú? Nechceli by ste sa sami dozvedieť, prečo je tá či oná látka v prípravku a čo robí v tele?

Thermogenic Extreme Fair Power ® nadväzuje na svojho veľmi úspešného predchodcu Thermogenic Fair Power ® (ktorý odporúčame zaradiť do prvých týždňov redukčných diét, viď popis v časti "odporúčané dávkovanie"). Stal sa a v súčasnosti stále je bestsellerom na českom trhu, a to pre svoje spaľovanie tukov aj stimulačné účinky. Nová "extrémna" verzia tohto spaľovača tukov kombinuje 12 synergických látok, pričom každá z nich má vo vzorci svoje oprávnené a opodstatnené miesto, ktoré je podložené vedeckým výskumom a praxou. Posúďte sami (čísla v zátvorkách v nasledujúcom texte sa vzťahujú na štúdie uvedené na konci opisu).

Opis účinných látok

Synefrín - citrusové plody sú veľmi bohaté na tzv. bioflavonoidy. Jedným z bioflavonoidov, ktoré podporujú odbúravanie tukových zásob a zrýchlenie metabolizmu v pokoji, je synefrín. Prirodzene sa vyskytuje v divokom pomaranči (Citrus aurantium). Na rozdiel od predtým používaného (a dlho zakázaného) efedrínu nemá synefrín žiadne nepriaznivé účinky na krvný tlak a srdcovú frekvenciu. U žien sa tiež ukázalo, že pridanie synefrínu k bežnému jedlu zvyšuje jeho termický účinok, t. j. množstvo energie potrebnej na spracovanie prijatých živín - čím viac, tým lepšie pre chudnutie. Aby ste mohli naplno využiť všetky tieto výhody synefrínu, obohatili sme Thermogenic Extreme Fair Power ® o maximálne množstvo povolené českou legislatívou, t.j. 10 mg synefrínu v jednej dennej dávke.

Naringín a hesperidín sa prirodzene nachádzajú v citrusových plodoch. Spolu so synefrínom tvoria synergickú trojicu, ktorá podporuje rýchlosť metabolizmu v pokoji. Kombinácia týchto látok umožňuje telu využívať viac tuku ako zdroj energie aj za normálnych pokojových podmienok. Treba poznamenať, že na to, aby ste prijali účinné množstvo naringínu a hesperidínu z bežnej stravy, by ste podľa dostupných analytických výskumov museli zjesť až 3,5 kilogramu pomarančov a 6 kusov citrónov.

Kofeín je látka, ktorá má svoje miesto v zložení Thermogenic Extreme Fair Power ® nielen pre svoje preukázané účinky na zvýšenie bdelosti počas intenzívneho fyzického výkonu, ale aj pre svoju schopnosť prirodzene zrýchľovať metabolizmus. Pri redukčnej diéte sa rýchlosť metabolizmu udržiava na vyššej hodnote, ak sa kofeín konzumuje pravidelne, v porovnaní so stavom, keď sa kofeín obmedzuje. Ukázalo sa, že časté užívanie kofeínu významne napomáha aj zvýšenému využívaniu tukov ako zdroja energie u starších osôb.

HCA alebo kyselina hydroxycitrónová je účinná látka, ktorá sa prirodzene nachádza v rastline nazývanej Garcinia cambogia. Kyselina hydroxycitrónová má schopnosť blokovať špecifický enzým v tele, ktorý stojí za tvorbou mastných kyselín (súčasť tukov). To ovplyvňuje metabolizmus tukov, a tým prispieva k regulácii hmotnosti. Súhrn niekoľkých štúdií tiež ukázal možný vplyv HCA na zníženie chuti do jedla, hladiny triglyceridov, cholesterolu a glykémie.

Extrakt zo zeleného čaju - zelený čaj prirodzene obsahuje polyfenoly, teda látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v rastlinách. V zelenom čaji sa nazývajú katechíny. Tieto látky však môžu prispieť nielen k zvýšeniu antioxidačnej kapacity organizmu (čo je dôležité pri pravidelnom fyzickom cvičení), ale aj k vytvoreniu optimálnych podmienok na zníženie hmotnosti. Extrakt zo zeleného čaju má totiž pozitívny vplyv na zvýšenie rýchlosti metabolizmu a využitie tuku ako zdroja energie. Okrem toho sa zdá, že jeho použitie s kofeínom je pre tieto účinky dokonalou kombináciou.

Extrakt z kajenského korenia - ako viete, stačí trochu a kajenské korenie urobí z vášho jedla doslova pekelnú záležitosť. Tento štipľavý chuťový vnem spôsobuje látka nazývaná kapsaicín. Výťažok z kajenského korenia sme do prípravku Thermogenic Extreme Fair Power ® nedali preto, aby ste doslova cítili každú kapsulu (kapsule sa prehĺtajú celé, takže nie sú cítiť), ale aby sme vytvorili optimálne podmienky na spaľovanie tukov. Kapsaicín totiž pomáha zvyšovať využitie tukov ako zdroja energie počas redukčnej diéty a tiež má vplyv na udržanie termického efektu, ktorý sa počas redukčnej diéty prirodzene znižuje. Zvýšené spaľovanie tukov bolo pozorované aj počas aeróbnych aktivít. Kapsaicín je tiež účinná látka, ktorá pomáha v udržiavacej fáze vrátiť rýchlosť metabolizmu po redukčnej diéte na pôvodné hodnoty a udržať zvýšené využitie tukov.

Extrakt z čierneho korenia je rovnako dôležitou zložkou prípravku, pretože špecifické látky (najmä piperín), ktoré sa prirodzene vyskytujú v čiernom korení, pomáhajú pri vstrebávaní a lepšom využití látok obsiahnutých v prípravku Thermogenic Extreme Fair Power ®.

Extrakt z guarany - Guaranu ako prírodný zdroj kofeínu používali vo svojej medicíne amazonskí Indiáni pre jej povzbudzujúce účinky. Kofeín sa však z guarany uvoľňuje pomaly vďaka tzv. trieslovinám, a preto má dlhšie trvajúci účinok. Prítomnosť čistého kofeínu a guarany vo vzorci Thermogenic Extreme Fair Power ® tak vytvára synergickú kombináciu podporujúcu už popísané pozitívne účinky kofeínu.

Banaba extrakt - Banaba (lat. Lagerstroemia speciosa) je rastlina bohatá na fytochemikálie. Extrakt z banaby bol vybraný pre vysoký obsah kyseliny korosolovej. Kyselina korosolová prispieva k zníženiu vstrebávania sacharidov z tráviaceho traktu do krvi, čím priaznivo ovplyvňuje metabolizmus sacharidov a tukov. To sa ukazuje ako významný faktor pri kontrole hmotnosti. Pozitívne účinky kyseliny korosolovej často využívajú aj diabetici 2. typu, u ktorých už viaceré štúdie preukázali významný vplyv na zníženie hladiny postprandiálnej glykémie.

Extrakt z morských rias - morské riasy (lat. Fucus vesiculosus) alebo kelp sú morské riasy, ktoré sú prírodným zdrojom jódu. Pre správne fungovanie štítnej žľazy je potrebný dostatočný príjem jódu. Štítna žľaza okrem iného určuje rýchlosť metabolických procesov v tele, ktoré umožňujú efektívne spaľovanie tukov. Chaluha bublinatá tak prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a tiež k pocitu sýtosti.

Úplný zoznam 12 účinných látok dopĺňavitamín B3 - kyselina nikotínová (vitamín B3). Keďže sme si vedomí, že redukčná fáza môže byť niekedy psychicky veľmi náročná, rozhodli sme sa obohatiť receptúru Thermogenic Extreme Fair Power ® o vitamín B3, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej funkcii nervového systému a tiež duševnej činnosti. Okrem toho vitamín B3 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Tieto účinky potvrdzujú aj oficiálne európske právne predpisy.

Výživové hodnoty

4 cps
synefrín 10 mg
kofeín 160 mg
naringín 600 mg
hesperidín 100 mg
kyselina hydroxycitrónová (HCA) 250 mg
extrakt zo zeleného čaju 250 mg
výťažok z kajenského korenia 130 mg
extrakt z čierneho korenia 20 mg
výťažok z guarany 100 mg
výťažok z banaby 75 mg
výťažok zo žuvačky 50 mg
vitamín B3 8 mg

Zložky

Naringín (98 %, prírodný), extrakt z garcínie kambodžskej (obsahuje 50 % HCA), jedlá želatína (priehľadná želatínová kapsula), extrakt zo zeleného čaju (obsahuje 50 % polyfenolov), bezvodý kofeín, extrakt z kajenského korenia (obsahuje 10 % kapsaicínu), protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, hesperidín, extrakt z guarany (obsahuje 10 % kofeínu), extrakt z banaby (obsahuje 10 % kyseliny korosolovej), žuvačka, protihrudkujúca látka - horečnaté soli mastných kyselín, extrakt z čierneho korenia, extrakt z divokého pomaranča (obsahuje 95 % synefrínu), kyselina nikotínová (vitamín B3)

Odporúčané dávkovanie:

  • počas prvých 4 týždňov diéty na chudnutie používajte "základnú" verziu Thermogenic Fair Power ® podľa odporúčaného dávkovania
  • počas nasledujúcich 4 - 8 týždňov užívajte Thermogenic Extreme Fair Power ® v dávke uvedenej nižšie
  • odporúčaná denná dávka Thermogenic Extreme Fair Power ® sú 4 kapsule denne rozdelené do dvoch dávok
  • vhodné na užívanie ráno (2 kapsule) a približne 30 minút pred tréningom (2 kapsule)
  • ak máte ranný tréning, užite prvé 2 kapsule pred a ďalšie 2 kapsule popoludní
  • v netréningové dni užívajte 2 kapsule ráno a 2 kapsule popoludní
  • vzhľadom na stimulačné účinky nepoužívajte večer a pred spaním

Varovanie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržiavajte pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku ho prestaňte používať. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Skladujte a udržiavajte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení vždy starostlivo uzavrite a spotrebujte do 6 mesiacov.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty