Czech Virus Super Greens Pro

Bežná prax: hľadáte produkty na očistu tela, ale väčšina výrobkov obsahuje nefunkčné množstvo hlavných zložiek (chlorella, spirulina, jačmeň a pšenica) len kvôli reklame? Navyše ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Bežná prax: hľadáte produkty na očistu tela, ale väčšina výrobkov obsahuje nefunkčné množstvo hlavných zložiek (chlorella, spirulina, jačmeň a pšenica) len kvôli reklame? Navyše za ceny presahujúce 1000 Kč!

Super Greens PRO
Náš produkt Super Greens PRO je odpoveďou na otázku, či je možné získať skutočne funkčný produkt obsahujúci superzeleninu. Každá dávka obsahuje skutočne funkčné množstvo látok (2 gramy Chlorelly, 2 gramy Spiruliny, 0,5 gramu mladého jačmeňa, 0,5 gramu mladej pšenice), nie pár miligramov len na reklamu!

Našu pôvodnú receptúru sme zdokonaľovali naozaj dlho, aby sme sa uistili, že dokáže dodať vysoké množstvo účinných látok, ale zároveň stále skvele chutí. Chápeme, že chuť je subjektívna, ale tiež vieme, že väčšina zelených zmesí chutí ako...! Dosť bolo prehnaného a upchatého nosa pri popíjaní zeleného elixíru, teraz si môžete nápoj vychutnať a zároveň využiť silu všetkých zložiek, ktoré sme do zmesi vložili.

Skutočne bohaté zloženie

Super Greens PRO je zmes zelených potravín s množstvom prírodných látok a vlákniny. Obsahuje dobrú dávku adaptogénov z rastlinných zdrojov. Okrem vyššie uvedených zelených "superpotravín" sme pridali zmesi značky HiActives, medzi ktoré patria VitaBerry®a VitaVeggie®. Tieto zmesi od amerického výrobcu obsahujú organické prírodné výťažky zo zeleniny a ovocia. Prinášajú všetky výhody, ktoré dané ovocie a zelenina ponúkajú. Sú veľmi bohaté na antioxidanty.

Samozrejmosťou sú prírodné arómy a absencia syntetických farbív. Sladené iba glykozidmi steviolu (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu). 0 plnidiel, 0 zahusťovadiel, 0 sračiek, ktoré nemajú v kvalitnom výrobku miesto!

Výroba a zložky

Všetky látky v Super Greens PRO sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba sa potom uskutočňuje v spoločnosti, ktorá má viac ako 20 rokov skúseností s doplnkami stravy a vlastní certifikáty kvality EN ISO 9001 a 22000.

Kontrolované látky

Chlorella je jednobunková zelená sladkovodná riasa z biologického oddelenia Chlorophyta. Vďaka svojim vlastnostiam a výživovým hodnotám sa považuje za "superpotravinu". V porovnaní s inými rastlinami obsahuje veľké množstvo chlorofylu, ktorý je pre ľudský organizmus veľmi prospešný. Pri ich výrobe chlorella prechádza procesom dezintegrácie, ktorý je nevyhnutný na to, aby boli zdraviu prospešné látky pre človeka stráviteľné.

Spirulina je sladkovodná sinice, ktorá sa zaraďuje medzi zelené potraviny. Spirulina sa zaraďuje medzi dôležité antioxidanty. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, normálnej hladine cukru v krvi, kontrole hmotnosti a prirodzenej tvorbe svalovej hmoty.

Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o množstvo vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofylu a ďalších antioxidantov. Listy mladého jačmeňa sa zozbierajú, opláchnu a odšťavia. Vzniknutá šťava sa potom suší pri nízkej teplote.

Mladá pšenica alebo pšeničná tráva v prášku je bohatým zdrojom chlorofylu. Zloženie bielkovín pšeničnej trávy obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Obsahuje tiež veľa vitamínov a minerálov. Obsahuje aj ß-glukán, polysacharidovú molekulu, ktorá pôsobí ako antioxidant.

VitaBerry®je zmes organických ovocných výťažkov a práškov kombinujúcich čučoriedky, brusnice, maliny, jahody a ďalšie. Táto zmes má vysoký obsah polyfenolov, antokyanov, proantokyanov, kyseliny elagovej, kyseliny chlorogenovej, resveratrolu a kyseliny chinovej. VitaBerry® ponúka 6000 jednotiek ORAC len v jednom grame...

VitaVeggie®Je bohatý na fenoly z rastlinných koncentrátov, ako aj na úplne neporušené rastlinné fytochemikálie z lyofilizovaných rastlinných práškov. VitaVeggie® kombinuje živiny a antioxidanty z brokolice, brokolice, paradajok, špenátu, kapusty, mrkvy, ružičkového kelu a cibule.

AstraGin®je prírodný produkt, ktorý zlepšuje vstrebávanie iných látok. Umožní, aby sa viac živín dostalo z krvného obehu do buniek. AstraGin® poskytuje skutočne lepšiu biologickú dostupnosť (potvrdené štúdiami).

Dávkovanie

Obsah balenia: 330 g
Počet dávok v balení: 30
Obsah jednej dávky: 11 g
Dávkovanie: Užívajte 1 dávku (11 g) s 300 ml vody. Vezmite si 11 uncí 11 gramov vody s 11 gramami vody na porciu.

ZLOŽKY

Zloženie Svieža príchuť jablka: Jablčná vláknina, prášok Chlorella vulgaris, prášok Arthrospira platensis (Spirulina, celá rastlina), aróma, inulín, prášok mladého jačmeňa (Hordeum vulgare, klíčky), prášok mladej pšenice (Triticum aestivum, klíčky), Organická zmes HiFiber VitaBerry® (organické jablko (ovocná dužina), organická jahoda, organická čerešňa, organická černica, organická čučoriedka, organická malina, organická ryža), organická zmes HiFiber VitaVeggie® (organické jablko (ovocná dužina), Organická červená repa, organická mrkva, organický špenát, organická brokolica, organické paradajky, organická kapusta, organická petržlenová vňať, organický ružičkový kel, organická zelená paprika, Organická uhorka, organický zeler, organický cesnak, organický koreň zázvoru, organická zelená cibuľa, organický karfiol, organická špargľa, kyselina citrónová, AstraGin® (extrakt z rastliny Panax notoginseng [koreň] v množstve 10:1), xantánová guma, sladidlo: glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévia, prírodného pôvodu)

Alergén: zeler

Zloženie Príchuť lesného ovocia: Jablčná vláknina, prášok Chlorella vulgaris, prášok Arthrospira platensis (Spirulina, celá rastlina), aróma, inulín, prášok mladého jačmeňa (Hordeum vulgare, klíčky), prášok mladej pšenice (Triticum aestivum, klíčky), Kyselina citrónová, organická zmes HiFiber VitaBerry® (organické jablko (ovocná dužina), organická jahoda, organická čerešňa, organická černica, organická čučoriedka, organická malina, organická ryža), Organická zmes HiFiber VitaVeggie® (organické jablko (ovocná dužina), organická červená repa, organická mrkva, organický špenát, organická brokolica, organické paradajky, organická kapusta, organická petržlenová vňať, BIO ružičkový kel, BIO zelená paprika, BIO uhorka, BIO zeler, BIO cesnak, BIO koreň zázvoru, BIO zelená cibuľa, BIO karfiol, BIO špargľa), xantánová guma, sladidlo: steviolové glykozidy, AstraGin® (extrakt z rastliny Panax notoginseng [koreň] v pomere 10:1)

Alergén: zeler

Výživové hodnoty (v 1 porcii - 11 g)

Hodnoty v 11 g % RP*
Kalórie 24 1%
kJ 101 1%
Tuk 0%
- z toho nasýtené 0 g 0%
Soľ 0 g 0%
Sacharidy 1,6 g 1%
- z toho cukry 0%
Proteín 2,5 g 5%
Vlákno 2,5 g 0%

* Referenčný príjem je založený na príjme 8400 kJ/2000 kalórií denne.

Super Green Mix 5000 mg
Chlorella (2000 mg), Spirulina (2000 mg), Mladý jačmeň (500 mg), Mladá pšenica (500 mg)

Hi-Fiber Mix 3500 mg
Jablčná vláknina, Inulín, Organické jablko (ovocná dužina), Organická jahoda, Organická čerešňa, Organická černica, Organická čučoriedka, Organická malina, Organická ryža, Organická červená repa, organická mrkva, organický špenát, organická brokolica, organická paradajka, organická kapusta, organická petržlenová vňať, organický ružičkový kel, organická zelená paprika, organická uhorka, organický zeler, organický cesnak, organický koreň zázvoru, organická zelená cibuľa, organický karfiol, organická špargľa

AstraGin® 5 mg

V balení: 330 g
Počet porcií v balení: 30
V jednej porcii: 11 g
Dávkovanie: Užívajte 1 porciu (11 g) s 300 ml vody. Vezmite si 11 uncí 11 uncí vody s 11 gramami vody na porciu.

VAROVANIE
Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, rybí olej, orechy.
Neobsahuje žiadne dopingové látky. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu
priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte dennú dávku (11 g).
Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty