Vito Life Kotvičník zemní 40% saponinů 100 tablet

Účinky kotvičníka zemného Podporuje rast svalov Pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť Urýchľuje zotavenie Podporuje sexuálne libido u oboch pohlaví U mužov: zvýšenie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Účinky kotvičníka zemného

  • Podporuje rast svalov
  • Pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť
  • Urýchľuje zotavenie
  • Podporuje sexuálne libido u oboch pohlaví

U mužov: zvýšenie hladiny testosterónu až o 30 %, zvýšenie záujmu o sexuálny život, zvýšenie objemu svalov na úkor tuku, zníženie vnútorného napätia, obnovenie vitality a energie.

U žien: zvýšenie hladiny hormónu (FSH) estradiolu, zvýšenie sexuálnej túžby, zmiernenie negatívnych príznakov menopauzy, potlačenie nespavosti, napätia, depresie, návalov horúčavy, výkyvov nálad a podráždenosti, zníženie telesného tuku

Prírodný testosterónový stimulant odvodený z rastliny Tribulus Terrestris je v súčasnosti veľmi populárny. Je to látka, ktorá významne prispieva k produkcii testosterónu. Zvýšená hladina testosterónu má pozitívny vplyv na regeneráciu, tvorbu svalovej hmoty, svalovú vytrvalosť a zlepšenie libida.

Už starovekí liečitelia v Číne, Indii a Mezopotámii poznali túto bylinu ako liečivú rastlinu. Odvar z rôznych častí rastliny sa tradične používal na zlepšenie funkcie pečene a zvýšenie útlmu záujmu o sexuálny život. V starovekom Grécku sa používal ako tzv. prostriedok na zlepšenie nálady. V Číne sa oblasť jeho použitia okrem prevencie rakoviny rozšírila aj na liečbu ochorení pečene, obličiek a kardiovaskulárneho systému. K objavu liečivých vlastností fytosterolov uložených v sasanke došlo trochu nečakane v komunistickom Bulharsku. Výsledky bulharského výskumu mohli byť prakticky prezentované západnej vedeckej komunite až po roku 1989 a museli získať status úplne priekopníckej vedeckej práce. Bulharská vojenská lekárska akadémia začala svoj vlastný výskum v roku 1974 s neskoršou spoluprácou Farmakologickej sekcie Bulharskej akadémie vied. V súčasnosti sa o sasanku v západnom svete prejavuje zvýšený záujem ako o doplnok stravy najmä pre jej vplyv na náladu, rast svalov a zvýšenie libida. V roku 1998 sa sasanka dostala medzi 12 najpredávanejších špeciálnych doplnkových krmív na svete.

Zloženie:

Obsah ďalších účinných látok v 1 tablete:
Tribulus Terrestris extrakt 400 mg

Zloženie 90%: Tribulus terrestris 400 mg (90% saponínov), želatínová kapsula

Zloženie 40%: Tribulus terrestris 400 mg (40% saponínov), želatínová kapsula

Dávkovanie:

2 - 4 kapsule denne.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty