Minus Age NMN: Prémiový prostriedok proti starnutiu nielen pre športovcov

Na trhu s výživovými doplnkami nájdete množstvo produktov, ktoré sa navzájom kopírujú svojimi zložkamia zdanlivo diametrálne odlišné spoločnosti často ponúkajú veľmi podobné produkty. Keď sme však na českom trhu objavili výživový doplnok NMN obsahujúci čoraz populárnejší nikotínamid mononukleotid, rozhodli sme sa ho vyskúšať.a povedať vám, prečo si získava čoraz väčšiu popularitu a čo môže ponúknuť nielen silovým športovcom.

Minus Age NMN
Kategória: Iné
Veľkosť balenia
9.0/10
Dávkovanie
10.0/10
Použiteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.4
z 10 bodov

 

Vyskúšajte prémiový NMN

Čo je NMN?

Ak ste aspoň trochu oboznámení s latinskými názvami rôznych vitamínov, viete, že nikotínamid je názov prepre vitamín B3 a látka známa ako NMN (nikotínamid mononukleotid) je jeho blízkym príbuzným. A hoci v tejto fáze ešte nebolo vykonaných dostatok štúdií na ľuďoch, výsledky štúdií na zvieratách v súčasnostivyzerajú veľmi zaujímavo a niektoré štúdie dokonca hovoria o fontáne mladosti. V skratke ide o to, že NMN sa v našom tele premieňa na NAD, ktorý okrem iného zohráva dôležitú úlohu pri výrobe energie. Hladina NAD však v priebehu života prirodzene klesá, a to je logicky jeden z dôvodov, prečo u starších ľudí klesá schopnosť udržať si vitalitu a silu. Okrem toho však existujú aj výskumy, ktoré ukazujú zlepšenie citlivosti na inzulín u žien s nadváhou a po menopauze. Za zmienku stojí, že tento doplnok obsahuje 250 mg NMN a čistotu výrobku kontroluje spoločnosť Minus Age, mimochodom založená dvoma lekármi, v spolupráci s Farmaceutickou fakultou Masarykovej univerzity.

NMN Minus Age Slovinsko
Ak hľadáte doplnok s dokonalým zložením, NMN od Minus Age je jasnou voľbou.

Ako sa výrobok používa?

Ako sme už spomenuli, tento doplnok obsahuje 250 mg NMN, čo sa všeobecne považuje za dostatočné množstvo, hoci niektoré štúdie pracujú s vyššími dávkami. Na druhej strane je dôležité spomenúť, že existujú aj štúdie, v ktorých účastníci užívali viac ako 1000 mgNMN, ale nevykazovali lepšie výsledky ako tí, ktorí používali o niečo nižšie dávky. NMN od Minus Age má obrovskú výhodu v tom, že stačí užiť jednu jedinú kapsulu, takže nemusíte nič odmeriavať ani prácne prehĺtať niekoľko tabliet.

Aký účinok sme zaznamenali?

Doplnok stravy NMN od spoločnosti Minus Age je často vychvaľovaný pre svoje vlastnosti proti starnutiu. Rozhodli sme sa ho preto v našom tíme dlhodobo testovať celých 30 dní, aby sme sa mohli relevantne podeliť o výsledky. A musíme priznať, že nás prekvapili. Po spomínanom mesiaci sme sa skutočne cítili veľmi dobre, boli sme počas dňa menej unavení a zároveň sme ani nezaznamenali žiadne negatívne prínosy, ktoré môže mať napríklad kofeín v boji proti únave. Je jasné, že na takejto malej vzorke je veľmi ťažké rozlíšiť, či ide o placebo alebo skutočný účinok doplnku, ale stojí za tos je veľmi zaujímavé pozorovanie, ktoré sme nečakali a ktoré nás pri užívaní NMN veľmi príjemne prekvapilo.

Vyskúšajte prémiový NMN

Čo hovoríme na cenu?

NMN je doplnok, ktorý v súčasnosti vyzerá veľmi sľubne, a hoci zatiaľ neexistuje príliš veľa relevantných štúdií, vyzerá naozaj sľubne. A treba tiež dodať, že býva dobre znášaný aj pri vysokých dávkach. A keď k tomu pridáte skutočnosť, že ide o doplnok, ktorého kvalita sa pravidelne kontrolujeje jasné, že tento doplnok nebude lacnou záležitosťou. V čase písania tejto recenzie zaplatíte za jednomesačné balenie necelých tisícC korún a treba poznamenať, že z tohto doplnku získate najviac pri dlhodobom používaní. Po mesiaci však budete mať dobrú predstavu o tom, ako reagujete na doplnok a či stojí za tie peniaze. Určite však odporúčame vyskúšať ho aspoň raz, pretože v ňom vidíme pomerne vysoký potenciál.

Záverečné hodnotenie.

NMN Minus Age je z nášho pohľadu dobrý doplnok, čo samozrejme odráža rastúci záujem o túto látku naprieč vedeckými štúdiami aj laickými používateľmi. A hoci si zaň musíte priplatiť, úprimne povedané, podľa nášho názoru rozhodne stojí za vyskúšanie. U nás v redakcii nás jeho účinky úprimne prekvapili, takže ho rozhodne odporúčame vyskúšať.

 

Vyskúšajte prémiový NMN

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.