Mínus vek Resveratrol: Antioxidant s dokonale čistým zložením [recenzia]

O oxidačnom strese a jeho vplyve na starnutie sa toho napísalo veľa. Nie je žiadnou novinkou, že s pribúdajúcim vekom sa vplyv voľných radikálov na kvalitu našej pokožky a celkové zdravie prejavuje čoraz výraznejšie. Preto je vhodné zaradiť do stravy viac antioxidantov, ktoré účinne bojujú proti oxidačnému stresu. Na dosiahnutie želaného účinku sa však musíte spoľahnúť na skutočne kvalitné produkty. A to nás privádza k výrobku, ktorému sa budeme venovať v dnešnej recenzii. Minus Age Resveratrol sa môže pochváliť absolútne čistým zložením a vynikajúcou kvalitou použitých zložiek, ktoré čo z neho robí veľmi atraktívnu možnosť pre každého, kto hľadá špičkový antioxidant. Stojí Resveratrol od Minus Age za vyskúšanie?

Minus Age Resveratrol
Kategória: Iné
Kvalita surovín
10.0/10
Dávkovanie
10.0/10
Veľkosť balenia
8.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.2
z 10 bodov


Česká značka výživových doplnkov Minus Age sa zameriava na výrobu a predaj produktov podporujúcich zdravie a dlhovekosť. Zakladatelia spoločnosti majú bohaté skúsenosti v oblasti všeobecnej medicíny, pracujúMajú veľmi dobrý prehľad o tom, aké látky ľuďom v praxi skutočne pomáhajú. Pri výbere zložiek dbajú aj na to, aby všetky použité látky boli dôkladne preskúmané a ich účinky potvrdené kvalitnými štúdiami z celého sveta.

Vyskúšajte prémiový resveratrol

Čisté a jednoduché zloženie

Hodnotenie zložiek je v tomto prípade veľmi jednoduché. Každá kapsula obsahuje len 250 mg prírodného resveratrolu. Neobsahuje žiadne zbytočné prídavné látky, čo je vždy veľké plus. Zároveň však treba dodať, že ide o trans resveratrol. Tento izomér má hydroxidové atómy na opačných stranách molekuly, a preto je lepšie biologicky dostupný, na rozdiel od cis resveratrolu, ktorý má inú bunkovú štruktúru. Z hľadiska množstva účinnej látky v jednej tablete sa za štandardnú dennú dávku považuje 250 mg resveratrolu. Hoci by denná dávka mohla byť o niečo vyššia, 250 mg považujeme za úplne postačujúce, a preto musíme hodnotiť zloženie výrobku ako výborné.

Neprehliadnite
Prom-IN Health Balance (recenzia) ponúka aj vynikajúci prípravok na podporu celkového zdravia organizmu, ktorý si od nás vyslúžil výborné hodnotenie.

Relatívne malé balenie

Dávkovanie resveratrolu od Minus Age už nemôže byť jednoduchšie, pretože stačí užiť len jednu kapsulu denne. Za drobné negatívum však považujem veľkosť balenia, keďže obsahuje len 30 kapsúl, takže si ho budete musieť kupovať každý mesiac. To samozrejme nie je katastrofa, ale zároveň to nie je práve najpohodlnejšie riešenie. Vzhľadom na cenu, ku ktorej sa hneď dostaneme, však takéto rozhodnutie dáva zmysel, pretože inak by jedno balenie vyšlo na dosť vysokú sumu.

Mínus vek Resveratrol
Jedno balenie vydrží presne 1 mesiac pravidelného používania.

Cena zodpovedá vysokej kvalite

Cena tohto výrobku je nepochybne jeho najväčšou nevýhodou. Za jedno balenie obsahujúce 30 denných dávok zaplatíte v čase písania tejto recenzie 690 Kč, čo je úprimne povedané dosť veľa. Ak si nemôžete dovoliť (alebo nechcete) minúť veľa peňazí na doplnky stravy, tento produkt pravdepodobne nie je pre vás ten pravý. Ak však hľadáte naozaj spoľahlivý antioxidant, u ktorého si môžete byť istí jeho pôvodom a celkovou kvalitou, Minus Age Resveratrol rozhodne stojí za vyskúšanie.

Neprehliadnite
So zľavovým kódom SVETFITNESS10 si teraz môžete kúpiť Minus Age Resveratrol za špeciálnu zvýhodnenú cenu, pretože od nás dostanete 10% zľavu.

Vyskúšajte prémiový resveratrol

Pre koho je produkt vhodný?

Hoci sa vplyv voľných radikálov a oxidačného stresu prejavuje najmä s pribúdajúcim vekom, antioxidanty môžu využívať ľudia každého veku. Platí to najmä pre ľudí s oslabenou imunitou, nedostatočne pestrou stravou, ale aj pre športovcov. Telo, ktoré je pravidelne vystavené náročnej fyzickej aktivite, potrebuje oveľa viac antioxidantov ako telo človeka, ktorý sa takmer nehýbe. Osobitnou kategóriou sú športovci (ale aj nešportovci), ktorí sa liečia zo zranení, ichPožiadavky na vysoký príjem antioxidantov sú ešte vyššie. V konečnom dôsledku je preto suplementácia antioxidantmi vhodná prakticky pre každého.

Vyskúšajte prémiový resveratrol

Záverečné zhrnutie

Minus Age Resveratrol má veľmi kvalitné zloženie, ktorému naozaj nemáme čo vytknúť. Zároveň každá denná dávka obsahuje úplne dostatočné množstvo účinnej látky, takže ani v tomto smere nie je čo vytknúť. Jediným negatívom je pomerne vysoká cena. Aby sme však boli úplne spravodliví, treba povedať, že vyššia cena je v tomto prípade ospravedlnená už spomínaným kvalitným zložením a použitím naozaj kvalitných zložiek. Výsledný pomer ceny a kvality preto hodnotíme pozitívne. Navyše s naším zľavovým kódom SvetFitness10 môžete ušetriť 10 % z ceny produktu, čo pomer cena/kvalita ešte zlepší. Preto nám nezostáva nič iné, ako resveratrol Minus Age vrelo odporučiť.

Ak vás tento produkt stále nezaujal, neprehliadnite naše porovnanie najlepšíchantioxidantov, kde nájdete najkvalitnejšie doplnky stravy vo všetkých cenových kategóriách.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.