BIO Greens Mix by VanaVita - Prémiová zelená za skvelú cenu [recenzia]

Hoci niektorí ľudia nedajú dopustiť na osvedčené multivitamíny vo forme kapsúl, čoraz viac ľudí dáva prednosť tzv. Zelené, ktoré sú zdrojom množstva cenných živín a majú prirodzené zloženie. V tejto recenzii sa preto pozrieme na greeny od spoločnosti VanaVita, ktoré pochádzajú z organických surovín a napriek tomu sú dostupné za dobrú cenu. Oplatí sa ich však vyskúšať? A ako nám vyhovovali? Zistite to v tejto recenzii.

VanaVita BIO Greens
Kategória: Iné
Chuť
7.0/10
Rozpustnosť
10.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
10.0/10
Celkové hodnotenie
9.4
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre VanaVita BIO Greens
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 16,95

A ak vás zaujíma porovnanie tohto produktu s konkurenciou, a nie podrobná recenzia, odporúčame vám pozrieť si naše porovnanie najlepších zelených, na ktorom sme si dali naozaj záležať.

Prémiové zložky v organickej kvalite

BIO Greens Mix sa skladá z 11 superpotravín, ktoré sú certifikované ako organické. Konkrétne medzi ne patrí pšeničná tráva, zelený jačmeň, moringa, špenát, zázvor, baobab alebo známe duo chlorella a spirulina. Pravdepodobne nemá zmysel zaoberať sa každou z týchto zložiek jednotlivo, pretože pre účely tejto recenzie sú pravdepodobne najdôležitejšieNajdôležitejšie je, že ide o veľmi pevné prípravky, ktoré v dôsledku toho môžumôžu byť dobrým zdrojom železa, vitamínu C, horčíka a mnohých ďalších látok, ktoré môžu byť nevyhnutné pre fungovanie nášho imunitného systému a pre správne trávenie. BIO Greens obsahuje aj čaj matcha, ktorý vďaka obsahu kofeínu a teanínu výborne zapadá do celkovéhokonceptu tohto doplnku a ak si ho ráno doprajete, môžete sa tešiť na jemné a príjemné povzbudenie.

 

Bio Zelená zmes od spoločnosti VanaVita
BIO Greens Mix ponúka zloženie porovnateľné s podstatne drahšími výrobkami.

Ako sa BIO Greens Mix pripravuje?

Hoci sa niektoré zelené produkty dodávajú vo forme tabliet, my sme zástancami práškovej verzie, ktorú mimochodom preferujeme aj pri produktoch v našom rebríčku najlepších zelených produktov. Ak sa teda rozhodnete vyskúšať BIO Greens Mix, stačí vziať desaťgramovú odmerku a rozmiešať ju v 200 ml tekutiny. Mnoho ľudí pije zelené s vodou, ale chuťovo to rozhodne nie je žiadny zázrak. Takže oveľa lepšou možnosťou je podľa našich skúseností použiť nejakú ovocnú šťavu alebo nápadHusté smoothie, v ktorom niektorí ľudia považujú mierne nepríjemnú chuť zelene za oveľa znesiteľnejšiu. Ak by ste však chceli zostať pri vode, odporúčame znížiť množstvo vody a pripraviť si veľmi chuťovo výrazný nápoj, ktorý vypijete na jeden dúšok.

Ako chutí Bio Greens Mix?

Chuť ako taká je pre mnohých ľudí absolútne kľúčová, vzhľadom na to, že zelené sa zvyčajne pijú ráno, a samozrejme je dobré začať deň niečím, čo vám bude chutiť. Paradoxne, BIO Greens Mix nie je ani zďaleka taký zlý ako iné výrobky tohto typu, pretože obsahuje BIO kokosový cukor, takže výsledný nápoj je príjemne sladký a ľahko sa pije. Rozhodne však nejde o niečo, čo by ste si vychutnali do omrzenia. Ak chcete, aby vám zelenina chutila, určite odporúčame použiť vyššie spomínané smoothie, v ktoromm sa zelenina stratí a získate len príjemne sladkú chuť s jemnými nuansami mäty.

Funguje tento výrobok?

Okrem chuti mnohých ľudí určite zaujíma, či tento výrobok funguje. A my musíme povedať, že sme boli nadšení. Vďaka obsahu čaju matcha si môžete vychutnať veľmi mierny a príjemný povzbudzujúci účinok, ktorý samozrejme súvisí s obsahom kofeínu a teanínu. Z dlhodobého hľadiska sme potom pri užívaní BIO Greens Mixu zaznamenali aj sľubované zlepšenie trávenia. A keď si zvyknete na špecifickú chuť tohto produktu, môže sa z neho stať celkom príjemný ranný rituál, na ktorý sa budete tešiť.

Bio Greens VanaVita
Z dlhodobého hľadiska sme pri užívaní BIO Greens Mixu zaznamenali aj sľubované zlepšenie trávenia
.

Čo hovoríme na cenu?

Pokiaľ ide o cenu, musíme priznať, že nás veľmi príjemne prekvapila. Balenie 30 dávok totiž v čase písania tejto recenzie stálo 459 korún, čo zodpovedá približne 15 korunám za dávku. A to je veľmi príjemná cena za výrobok v biokvalite - pre porovnanie stojí za zmienku, že nami recenzovaný výrobok Performace Greens od spoločnosti BrainMax vyjde na približne 21 korún za dávku, čo je pri dlhodobom užívaní pomerne výrazný rozdiel. Z hľadiska pomeru cena/kvalita vychádza BIO Greens Mix od VanaVita veľmi príjemne.

Cenová tabuľka pre VanaVita BIO Greens
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 16,95

Záverečné hodnotenie.

Na záver zostáva ešte raz zdôrazniť to, čo sme už načrtli v úvode. Pre mnohých ľudí je vhodnejším zdrojom vitamínov a minerálov niektorý z kvalitných multivitamínovn, ktorým sme sa venovali napríklad v našom porovnaní najlepších multivitamínov. Ak však viete, že namiesto kapsúl radšej použijete nejaké zelené, dovolíme si tvrdiť, že BIO Zelená zmes od spoločnosti VanaVita je úplne vynikajúcou voľbou.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.