Minus Age Fullbiotic: Skvelé probiotiká alebo vyhodené peniaze?

Hoci probiotiká alebo prebiotiká nie sú v porovnaní s inými doplnkami výživy veľmi populárne, ich prínos pre celkové zdravie organizmu by sa nemal podceňovať.Tieto látky podporujú správne fungovanie črevného mikrobiómu, ktorý je nevyhnutný pre zdravie celého organizmu. Väčšina ľudí si probiotiká spája najmä s trávením, ale ich užívanie môže pozitívne ovplyvniť aj fungovanie srdca, mozgu alebo imunitného systému.

Kvalitné probiotiká sú preto mimoriadne cennou súčasťou stravy. Žiaľ, na trhu však často nájdete nekvalitné výrobky, ktoré neprinášajú veľký úžitok. Nájsť skutočne kvalitný výrobok však môže byť náročné. My sa dnes bližšie pozrieme na Minus Age Fullbiotic. Ide o zmes probiotík a prebiotík, ktorá sa údajne môže pochváliť veľmi kvalitným zložením a absenciou akýchkoľvek zbytočných prísad. Je to skutočne tak? A stojí tento produkt za vyskúšanie? To a ešte oveľa viac sa dozviete v dnešnej recenzii.

Minus Age Fullbiotic
Kategória: Iné
Veľkosť balenia
9.0/10
Dávkovanie
9.0/10
Kvalita surovín
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.2
z 10 bodov

Česká značka výživových doplnkov Minus Age sa zameriava na výrobu a predaj produktov podporujúcich zdravie a dlhovekosť. Veľkou výhodou tejto spoločnosti je skutočnosť, že jej zakladatelia majú dlhoročné skúsenosti v oblasti praktickej medicíny. Vďaka tomu majú výborný prehľad o tom, ktoré látky sa v praxi skutočne oplatí užívať a ktoré sú, naopak, úplne zbytočné. S produktmi Minus Age ste sa mohli stretnúť napríklad v našej recenzii Minus Age Resveratrol.

Vyskúšajte Fullbiotic

Probiotiká a prebiotiká v jednom

Minus Age Fullbiotic obsahuje 5 miliárd KTJ (jednotiek tvoriacich kolónie), čo je jednotka, ktorá vyjadruje "silu" probiotík. Pre kontext, 5 miliárd KTJ je naozaj vysoké číslo a len niekoľko výrobkov na trhu môže ponúknuť viac. Druhou hodnotou, ktorú treba pri kúpe probiotík sledovať, je počet probiotických kmeňov. Každý kmeň totiž v tele pôsobí inak. Preto čím viac probiotických kmeňov výrobok obsahuje, tým širšie spektrum pozitívnych účinkov môže ponúknuť. V tomto prípade máme do činenia s celkom 6 rôznymi kmeňmi, ( L. Crispatus, L. Reuteri, L. Gasseri, L. Rhamnosus, L. Plantarum a Bifidobacterium Lactis), čo je tiež veľmi dobré.

Neprehliadnite
Všetko dôležité o probiotikách si môžete prečítať v našom článku Probiotiká | Ako si ich vybrať a na čo slúžia?

Pri užívaní probiotík však nesmiete zabudnúť súčasne užívať aj prebiotiká. Ide o látky, ktoré slúžia ako potrava pre probiotiká, čím sa prirodzene zvyšuje ich účinnosť. Produkty obsahujúce kvalitné prebiotiká majú preto v porovnaní s konkurenciou spravidla oveľa lepšie účinky. Minus Age Fullbiotic obsahuje 3 látky pôsobiace ako prebiotiká: (600 mg denne), extrakt z brusníc (150 mg denne) a extrakt z listov aloe vera (100 mg denne). Preto nemôžeme mať najmenšie výhrady k samotnému zloženiu, pretože je úplne zrejmé.Je zrejmé, že výrobca si na ňom dal naozaj záležať a nič nenechal na náhodu. To isté platí aj o kvalite všetkých použitých látok.

Minus Age Fullbiotic Recenzia
Pokiaľ ide o zloženie, nemáme sa na Fullbiotic čo sťažovať
.

Ako používať Minus Age Fullbiotic?

Jedna denná dávka predstavuje celkom 3 kapsuly. Výrobca ich odporúča užívať s jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody. Špeciálny režim platí v situáciách, keď užívate antibiotiká. V takom prípade je potrebné počkať s užitím probiotík aspoň 2-3 hodiny po užití antibiotík.

Keďže jedno balenie obsahuje 90 kapsúl, vydrží vám pri dodržaní odporúčaného dávkovania celkovo 30 dní. To, úprimne povedané, nie je veľa, ale zároveň treba dodať, že odprobiotiká sú živé kultúry, je lepšie kupovať si každý mesiac nové balenie. Ak si kúpite väčšie balenie a z nejakého dôvodu sa probiotiká na nejaký čas vypredajúMohlo by sa stať, že po určitom čase nebudú tak dobre fungovať.

Vyskúšajte Fullbiotic

Vyššia cena má zmysel

Hoci sme doteraz naozaj šetrili chválou, pri hodnotení ceny musíme byť oveľa negatívnejší. V čase písania tejto recenzie totiž za jedno balenie zaplatíte 690 Kč. To je v porovnaní s konkurenciou pomerne veľa. Na druhej strane treba povedať, že vzhľadom na vysoký počet CFU a obsah veľmi kvalitných prebiotík je vyššia cena pochopiteľná.

Dobrou správou je, že ak pri nákupe použijete náš zľavový kód SVETFITNESS10, získate zľavu 10 %, čo určite nie je na zahodenie.

Aj keď nejde o produkt vhodný pre tých, ktorí nechcú míňať veľa peňazí na doplnky výživy, výsledný pomer ceny a kvality musíme hodnotiť pozitívne. Ak hľadáte naozaj spoľahlivý doplnok stravy a nevadí vám priplatiť si za kvalitu, Minus Age Fullbiotic určite stojí za vyskúšanie.

Záverečné hodnotenie

Minus Age Fullbiotic je bezpochyby jedným z najlepších probiotík na trhu. Vzhľadom na vyššiu cenu však rozhodne nie je produktom pre každého. Preto v konečnom dôsledku záleží hlavne na tom, koľko ste ochotní za probiotiká minúť. Ak sa však rozhodnete investovať do Minus Age Fullbiotic, môžete sa tešiť na mimoriadne kvalitné zloženie, 5 miliárd KTJ a poriadnu dávku účinných prebiotík. V konečnom dôsledku preto musíme tento produkt vrelo odporučiť.

Vyskúšajte Fullbiotic

Ak vás Minus Age Fullbiotic stále nezaujal, neprehliadnite naše porovnanie najlepších probiotík, v ktorom zaručene nájdete produkt pre vás.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.