MycoMedica - Coriolus

MycoMedica - Coriolus v optimálnej koncentrácii Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť Coriolus nemôžeme ponúkať ako doplnok stravy na základe absurdné vyhlášky ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

MycoMedica - Coriolus v optimálnej koncentrácii

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Coriolus nemôžeme ponúkať ako doplnok stravy na základe absurdné vyhlášky EÚ. Viac tu . Ponúkame ho teda ako   veterinárny prípravok. Zatiaľ môžeme.

Kým v tradičnej čínskej medicíne TCM je Coriolus, ktorá rastie takmer kdekoľvek na svete, používaná už po stáročia a je známa aj v ľudovej medicíne v Južnej Amerike, jej využitie ako vitálnej huby je v Európe stále ešte v plienkach.

Vďaka spracovaniu metódou horúcovodnej extrakcie ponúkame vysoko kvalitné výťažok z Coriolu v ideálnom pomere účinných látok pre najlepšie výsledky:

 • min. 40% polysacharidov   (reálne býva 43-44%)
Reishi s koncentráciou 50% polysacharidov a 20% β-1,3 / 1,6 D-glukánov pôsobí razantnejší na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti. Je teda vhodnejšie u stavov akutnejších. U stavov chronických je vhodnejšia Reishi s obsahom 30% polysacharidov, ktorá obsahuje široké spektrum účinných látok.

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Leskokôrka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum)
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálne funkcie obehovej sústavy
 • Normálna hladina cholesterolu v krvi
Viac informácií o Reishi nájdete vo verejne dostupných zdrojoch na internete, napr. na www.cinskyherbar.cz. Všetku hubovú surovinu si nechávame testovať v nemeckom nezávislom laboratóriu Agrolab na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov. Testujeme tiež PAHs a rádioaktivitu. Testujeme každú šaržu. Takto obsiahle testy žiadny iný výrobca v Čechách neponúka (ak hovorí, že áno, vyžiadajte si ich). A u húb sú takéto testy veľmi dôležité. Testy si môžete prezrieť   tu ,   tu   a tu .

Dávkovanie:

Dávkovanie pre mačky a psy:

Váha zvieraťa Dávka

 • 10 až 20kg 2 kapsule / deň
 • 20 až 30kg 3 kapsule / deň
 • > 30kg 4 kapsule / deň

Možno podávať dlhodobo.

Spôsob použitia: je možné užívať celé kapsule alebo vysypať obsah kapsule do krmiva

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 ° C Uchovávajte mimo dosahu detí.   Veterinárny prípravok MycoMedica Coriolus je schválený pod číslom VP: 045-16 / C. Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.

Zloženie v 1 kapsule:

 • Coriolus, trúdnikovec pestrá, Coriolus versicolor, 100% čistý extrakt - 500mg
   
 • Pomocné látky:   bez pomocných látok, aditív a konzervantov
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 1054kJ / 255kcal
Tuky <0,3g
z toho nasýtené masť kyseliny <0,1 g
Sacharidy 19,1g
z toho cukry 4,9g
Vláknina 58,4g
Bielkoviny 15,2g
Soľ <0,1 g

Dôraz na životné prostredie

Väčšina našej hubovej suroviny pochádza z Číny. Pre súdobú Čínu nie je často ekológia životného prostredia prioritou. Je preto ťažké, ale zároveň nevyhnutné, hľadať pre pestovanie vitálnych húb úplne čistú a priemyslom nedotknutú prírodu. MycoMedica používa predovšetkým huby pestované v provinciách Fujian, Anhui a Jiangxi, kde sú oblasti civilizácií prakticky nedotknuté.   Pesticídy, ťažké kovy, mikroorganizmy, plesne, rádioaktivita, to sú nebezpečenstvá, pred ktorými treba hubovú surovinu bezpodmienečne chrániť.

Testovanie v Agrolabu

Všetka hubová surovina, ktorú používame na výrobu našich hubových produktov, je pred spracovaním testovaná v nemeckom nezávislej laboratóriu Agrolab   na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov.   Tieto testy si môžete pozrieť tu , tu a tu .   Certificate of Analysis si môžete prezrieť   tu .

Klasické testy, ktoré vykonáva nemecký Agrolab, sme teraz rozšírili o testovanie na polycyklické aromatické uhľovodíky (PAHs), ktoré majú karcinogénne účinky, môžu ovplyvniť vývoj plodu a majú spojitosť aj s kardiovaskulárnymi chorobami. Pozri tu .

Finálna výroba našich produktov prebieha za najprísnejších hygienických podmienok v Českej republike. Pre výrobu používame štandardy   ISO 9001/2009, certifikované   HACCP   a systém kvality   IFS.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty