Amazonia Raw Beauty Collagen Glow, 200 g

Raw Beauty Collagen Glow, Natural, 200 g Prémiová zmes s jedinečným morským kolagénom, ktorý je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív. Obsahuje5 000 mg vysoko biologicky ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Raw Beauty Collagen Glow, Natural, 200 g

Prémiová zmes s jedinečným morským kolagénom, ktorý je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív. Obsahuje5 000 mg vysoko biologicky dostupného morského kolagénu typu I a III a 100 % odporúčanej dennej dávky vitamínu C .

Raw Beauty Collagen Glow je prémiová zmes s obsahom jedinečného morského kolagénu. Kolagén je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív. Kolagén tvorí 75% našej pokožky a od polovice dvadsiateho roku života tvorba kolagénu klesá. S 5 000 mg vysoko biologicky dostupného hydrolyzovaného morského kolagénu typu I a III a 100 % odporúčanej dennej dávky vitamínu C, ktorýprispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože. 

Morský kolagén má oveľa lepšiu vstrebateľnosť ako kolagény iného pôvodu. V porovnaní býva morský (rybí) kolagén až dvojnásobne vstrebateľnejší, oproti hovädziemu a bravčovému kolagénu. Dôvodom je fakt, že vďaka svojej extrakcii má oveľa menšiu molekulárnu hmotnosť.

Návod na použitie

Zmiešajte 9 g (1 polievková lyžica) s 300 ml vody, kokosovej vody alebo iným nápojom. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov konzumujte 1 porciu denne. Obsahuje rybie výrobky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Nadmerná konzumácia môže mať preháňavý účinok.

Skladujte a uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Zloženie

  • morský kolagén (zo šupín rýb) - 55,56%
  • maltodextrín z tapioky (Manihot esculenca)*
  • rakytník rešetliakový (Hippophae hamnoides)*
  • jeruzalemský artičok (Helianthus tuberosus)*

* ACO Australian Certified Organic

Výživové údaje

1 dávka = 9 g/balenie obsahuje 22 dávok 100 g 9 g
Energia 1102 kJ / 264 kcal 99 kJ / 24 kcal
Tuky 0 g 0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 4,9 g  
- z toho cukry 1,2 g  
Bielkoviny 53 g 4,7 g
Soľ 0,71 g 0,07 g
Vitamín C 444 mg (555 % RHP) 40 mg (50 % RHP)

 

Veľkosť balenia

200 g

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty