Planet Paleo Kolagénové latte CACAO MAGIC

Ochutnajte najkvalitnejší kolagén na českom trhu od britskej značky Planet Paleo, ktorá ako jediná v Európe získala certifikát Grass-Fed, ktorý zaručuje, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Ochutnajte najkvalitnejší kolagén na českom trhu od britskej značky Planet Paleo, ktorá ako jediná v Európe získala certifikát Grass-Fed, ktorý zaručuje, že mäso pochádza zo 100% voľného chovu.

Kakao sa v stredoamerických kultúrach už po stáročia používa ako zdravotný a obradný elixír a je uctievané pre svoju chuť a povzbudzujúce účinky. V spoločnosti Planet Paleo spojili kúzlo kakaa s výživným, vysokokvalitným hovädzím kolagénom a vytvorili kolagénnápoj, ktorý dodáva kúzlo horúcej čokolády, aby zahrial vaše telo a povzbudil vašu dušu. Pre ten správny druh relaxu si stačí dať horkú čokoládu Cacao Magic.

Pôvod kolagénu a jeho čistota sú preto pre naše zdravie absolútne nevyhnutné - kupovať neoverenú a lacnú značku nemá v tomto prípade zmysel.

Britská značka Planet Paleo zaručuje pôvod kolagénu a má v Spojenom kráľovstve výbornú povesť. Kolagény Planet Paleo sa predávajú v popredných britských a európskych obchodoch so zdravou výživou a odporúča ich širšia paleo a keto komunita.


  • Kolagén bol pre našich predkov vždy nevyhnutnou súčasťou správnej a zdravej stravy.
  • Kolagén podporuje celkovú dobrú kondíciu tela a zabezpečuje pružnosť končatín.
  • Značka Planet Paleo vyrába vysoko biologicky dostupný hydrolyzovaný kolagén.
  • Kolagén Planet Paleo sa získava z hovädzieho dobytka chovaného vo voľnej prírode v Južnej Amerike.
  • Kolagén je bohatým zdrojom aminokyselín, ako sú glycín a prolín, ktoré sa v dostupných zdrojoch bielkovín bežne nenachádzajú.
  • Kolagén poskytuje starnúcemu telu potrebné živiny pre optimálne zdravie a pohodu.

Kolagén tvorí takmer tretinu z tisícov rôznych typov bielkovín, ktoré existujú v našom tele. Je to hlavná štrukturálna bielkovina, ktorá dodáva telu pevnosť a tvorí jeho oporulesných tkanív vrátane kože, kostí, šliach, väzov, chrupaviek, svalov a ciev. Naše telo si dokáže kolagén vytvárať samo približne do 25. roku života. Potom táto schopnosť rýchlo klesá a čím sme starší, tým viac ho musíme dopĺňať z iných zdrojov.

DOPLŇOVAŤ

1 dávka 10,5 g až 3-krát denne. Zmiešajte s minimálne 200 ml horúcej vody alebo teplého mlieka podľa chuti. Možno piť studený najlepšie s mliekom podľa vlastnej chuti a ľadom pre lahodné studené osvieženie - použite šejker. V balení s hmotnosťou 264 g je približne 25 porcií.

NUTRIČNÉ HODNOTY

nutričné informácie o kakau

Balenie obsahuje 91 % bielkovín.

Bez prídavných látok, farbív, aróm a konzervačných látok.

Výrobok neobsahuje pšenicu, lepok, mliečne stopy a sóju.

ZLOŽENIE

Hydrolyzát kolagénu (hovädzí - hovädzie mäso, typ 1 a 3) 5000 mg

Kakaová magická zmes: 5550 mg

Surové kakao*, kakao*, sušené kokosové mlieko*, vanilka, morská soľ. Kakaový prášok, kakaové maslo, kakaový prášok, soľ, káva, mlieko, kakaová sušina, sušené mlieko, kakaová sušina, vínne mlieko *Organické poľnohospodárstvo

KOLAGÉN V HISTÓRII A KUCHYNI

Slovo "kolagén" pochádza z gréckeho slova "kolla", lepidlo, t. j. je to látka, ktorá doslova drží telo pohromade. Potraviny prirodzene bohaté na kolagén boli od nepamäti súčasťou životného štýlu na celom svete - od afrického hovädzieho ragúaž po babičkin domáci kurací vývar, ktorý lieči všetky neduhy. Až (staro)moderný spôsob stravovania známy ako PALEO získal svojenázov od našich predkov z doby kamennej, ktorí jedli potraviny bohaté na bielkoviny. Okrem iného konzumovali celé zvieratá vrátane kostí a varili na ohni polievkové vývary bohaté na kolagén, ktoré sa pripravovali z kostí.

Ale kto má v dnešnej uponáhľanej dobe čas variť také dobré polievky z vývaru z kostí...? Málokto, takže je naozaj potrebné dopĺňať ubúdajúci kolagén z iných zdrojov - prispôsobených nášmu rušnému životu. Okrem toho je pomerne náročné a drahé pravidelne kupovať a konzumovať kvalitné bio mäso alebo ryby, ktoré nášmu telu poskytnú tie najkvalitnejšie bielkoviny. Lacné mäso z priemyselných fariem vám viac uškodí ako pomôže.

HOVÄDZIE MÄSO KOLAGÉN PLANÉTA PALEO

Zakladateľ spoločnosti Planet Paleo, Ben Shouler, je slobodným zástancom životného štýlu PALEO - berie si z neho to, čo jemu osobne vyhovuje, pretožejeho intolerancia na mliečne výrobky a obilniny mu nedovoľuje dodržiavať tento typ stravy do bodky. V minulosti pracoval v oblasti prírodných výživových doplnkov a vždy chcel vyvíjať vlastné produkty. Osobne mal z pravidelného užívania kolagénu vynikajúce výsledky pre svoj tráviaci systém a pocitycítil, že na britskom trhu chýba kolagén najvyššej kvality pochádzajúci z dobytka pasúceho sa na čistej tráve.

Spoločnosť Planet Paleo je presvedčená, že dobytok by sa mal chovať v tradičnom prostredí, t. j. Vo svojom prirodzenom prostredí, kde sa pasie len na čistej, chemicky neznečistenej tráve ako jedinom zdroji potravy. Kolagén Planet Paleo pochádza od overeného dodávateľa, ktorý si vyberá konkrétne farmy v Južnej Amerike, kde sa dobytok chová v malom rozsahu.a kde sa môžu pásť na nekonečných zelených pastvinách bez pesticídov, rastových hormónov a antibiotík.

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je vhodný ako náhrada pestrej stravy alebo ako náhrada vyváženej stravy. Ak sa liečite (ste chorí), ste tehotná alebo čakáte dieťa tehotenstvo, poraďte sa s výživovým poradcom.

Skladujte mimo dosahu detí a mimo zdrojov tepla a vlhkosti.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty