BrainMax Women Beauty Fish Collagen

5 prírodných zložiek pre maximálnu podporu pokožky, nechtov a vlasov Morský kolagén má najmenšiu veľkosť častíc a najnižšiu molekulovú ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

5 prírodných zložiek pre maximálnu podporu pokožky, nechtov a vlasov

Morský kolagén má najmenšiu veľkosť častíc a najnižšiu molekulovú hmotnosť zo všetkých typov kolagénu. To mu umožňuje ľahšie prechádzať cez črevnú stenu do krvného obehučrevného traktu a umožňuje lepšiu a rýchlejšiu výživu tkanív. Morský kolagén sa skladá z kolagénu typu I, ktorý je najrozšírenejší v našej pokožke. Kolagén Beauty je určený pre pevnejšiu pokožku 1, zdravé kĺby 2 a krásne vlasy 1.

  • Ide o najlepšie vstrebateľný kolagén.
  • Prispieva ku krajšej pokožke.2
  • Zvyšuje syntézu vlastného kolagénu.4
  • Získaný šetrnou metódou hydrolýzy.
  • Vynikajúca chuť bez rybieho zápachu.
  • Ľahko miešateľný nápoj s príchuťou piňa colada.
  • Obsahuje vitamín C pre lepšie vstrebávanie.
 

Hlavný rozdiel medzi morským a hovädzím kolagénom

Medzi hovädzím a morským kolagénom je niekoľko rozdielov a niet pochýb, že oba majú svoje výhody. Morský má priaznivý vplyv na našu pokožku, vlasy a nechty.1 Okrem toho je morský kolagén biologicky dostupnejší a vstrebáva sa až 1,5-krát rýchlejšie. Jeho účinky sa teda prejavujú rýchlejšie.

 
 

Prečo je náš kolagén lepší ako bežné kolagény?

Beauty Collagen obsahuje patentovaný rybí kolagén Viscofan®, ktorý má najmenšie molekulárne hmotnosť, čo umožňuje bioaktívnym peptidom preniknúť do buniek v oveľa väč šej miere. Takže v porovnaní s akýmikoľvek bežnými hydrolyzovanými kolagénmi výrazne zvyšuje prienik a koncentráciu kolagénu v pokožke, vlasoch alebo nechtoch. Je to jeden z najlepších výživových doplnkov v oblasti starostlivosti o pleť.

Najlepšie vstrebateľný morský kolagén (rybí kolagén)

Kolagén je bielkovina, ktorá sa hojne nachádza v našej pokožke a spojivových tkanivách. Produkcia kolagénu sa vekom znižuje, preto je vhodné túto bielkovinu dopĺňať. Peptidy rybieho kolagénu sú takzvané peptidy kolagénu typu I. Kolagén typu I je základným stavebným kameňom kože, spojivových tkanív (šliach ) a pevných kostí.

BeautyCOLLAGEN je riešenie na prirodzený úbytok kolagénu

Kolagén, ktorý prijímame zo stravy, je pomerne zle biologicky dostupný, pretože je tvorený veľkými molekulárnymi reťazcami. Preto ak chceme prijímať kolagén, je lepšie ho upraviť do takej formy, aby ho naše telo dokázalo čo najlepšie využiť. Tento proces je hydrolýza. Hydrolyzovaný kolagén sa skladá z jednotlivých kolagénových peptidov, a pretože peptidy sú následne rybiekolagénové peptidy veľmi malé, ľahšie prechádzajú tráviacim traktom, a preto sa ľahšie vstrebávajú. Účinky kolagénu sú teda badateľné v kratšom čase.

 
 

Vitamín C pre lepšie vstrebávanie a podporu tvorby kolagénu

K lepšiemu vstrebávaniu kolagénu v tele pomáha aj vitamín C, ktorý navyše sám podporuje tvorbu nášho vlastného kolagénu.

Kyselina hyalurónová - dôležitá pre krásnu a hydratovanú pleť

Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou ľudského tela. V ľudskom tele sa v najvyšších koncentráciách nachádza v pokožke a vo vnútri kĺbov, kde tvorí tzv. synoviálnu tekutinu. Tá vyživuje chrupavky, znižuje ich degradáciu a minimalizuje opotrebovanie. Kyselina hyalurónová umožňuje pokožke zadržiavať veľký objem vody a udržiavať pokožku hydratovanú.

 
 

Bambusový extrakt a biotín

Komplex dopĺňa výťažok z bambusu, ktorý udržiava zdravie kostí a kĺbov a je bohatý na kremíkk (extrakt štandardizovaný na 75 % kremíka) a biotín, ktorý prispieva k zdraviu pokožky a vlasov.

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 čajové lyžičky kolagénu (približne 10 g) a zmiešajte s vodou alebo džúsom.

1 Tvrdenia týkajúce sa biotínu. 2 Tvrdenia týkajúce sa bambusového extraktu. 3 Hydrolyzovaný kolagén sa lepšie vstrebáva, a tým rýchlejšie pôsobí na organizmus. 4 Vzhľadom na obsah vitamínu C.

Zloženie

Veľkosť porcie: 2 čajové lyžičky (10 g)
Balenie obsahuje 18 dávok.
Množstvo
v 1 dávke
%RHP*
Hydrolyzovaný rybí kolagén 5000 mg **
Vitamín C 500 mg 625%
Bambusový extrakt 75 % kremíka 20 mg **
Kyselina hyalurónová 11 mg **
Biotín 500 ug 1000%
* % denného referenčného príjmu
*** bez dennej referenčnej hodnoty príjmu

Zloženie: Hydrolyzovaný rybí kolagén, vitamín C ako kyselina L-askorbová, biotín, bambusový extrakt štandardizovaný na 75 % kremíka, hyaluron sodný, stévia, prírodná aróma. Výrobok neobsahuje žiadne balastné látky.

Skladovanie: pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.

Hmotnosť: 180 g

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na suchú pokožku, nevystavujte suchému vzduchu, uchovávajte mimo dosahu potravín, uchovávajte mimo dosahu detí, tehotných a dojčiacich žien. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je náhradou výživnej stravy.

Distribútor.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty