Kevin Levrone LevroLegendary Mass 6800g

LevroLegendaryMASS je najvyšším predstaviteľom novej generácie gainerov, zložených zo starostlivo vybraných sacharidov a bielkovín zastúpených v ideálnom pomere. LevroLegendaryMASS je určený pre športovcov, ktorí trénujú ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

LevroLegendaryMASS je najvyšším predstaviteľom novej generácie gainerov, zložených zo starostlivo vybraných sacharidov a bielkovín zastúpených v ideálnom pomere.

LevroLegendaryMASS je určený pre športovcov, ktorí trénujú s extrémne vysokou intenzitou a ktorých cieľom je dosiahnuť maximálnu svalovú hmotu a silu. Každá dávka výrobku poskytuje dokonalú kombináciu sacharidov vo forme ľahko použiteľného maltodextrínu a vysokokvalitných bielkovín vo forme komplexnej zmesi mliečnych bielkovín, vrátane: koncentrátu mliečnych bielkovín, koncentrátu srvátkových bielkovín Carbelac®, izolátu srvátkových bielkovín Isolac®, hydrolyzátu srvátkových bielkovín Optipep™, hydrolyzovaného kazeínu PeptoPro®.

Levro LegendaryMass je zmes sacharidov a bielkovín, ktoré pôsobia ako makroživiny potrebné na vytvorenie pevných stavebných kameňov svalovej hmoty u tvrdo trénujúcich športovcov. Sacharidy prispievajú k obnove normálnej funkcie svalov (svalovej kontrakcie) po veľmi intenzívnom a/alebo dlhodobom tréningu, ktorý vedie k svalovej únave a vyčerpaniu zásob glykogénu v kostrovom svalstve*. Bielkoviny prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty, a preto sú základnou živinou pre všetkých športovcov, ktorí vykonávajú náročné cvičenia. Štúdie ukazujú, že príjem bielkovín v kombinácii s maltodextrínom rýchlo zlepšuje vstrebávanie bielkovín v tele.

Výživové hodnoty:

Zložky v: 100 g 200 g 400 g
Energetická hodnota 1634 kJ / 385 kcal 3268 kJ / 771 kcal 6537 kJ / 1542 kcal
Tuky 2,6 g 5,2 g 10,4 g
z toho nasýtené 1,6 g 3,2 g 6,4 g
Sacharidy 69 g 138 g 276 g
z toho cukry 10 g 20 g 40 g
Vlákno 1 g 2 g 4 g
Proteín 21 g 42 g 84 g
Soľ 0,1 g 0,2 g 0,4 g

Zloženie:

Komplex sacharidov (maltodextrín, glukóza), komplex mliečnych bielkovín [koncentrát mliečnych bielkovín, koncentrát srvátkových bielkovín Carbelac®, izolát srvátkových bielkovín Isolac®, hydrolyzát srvátkových bielkovín Optipep™, hydrolyzovaný kazeín PeptoPro®], kakao 1, zahusťovadlo (xantánová guma), arómy, farbivá (červená repa7, karamel 1,2,3, betakarotén 4,5,6).

Odporúčané dávkovanie:

  • Zmiešajte 4 odmerky prášku (200 g) v 400 ml vody alebo odstredeného mlieka.
  • Užívajte ½ 1 dávky 45 až 75 minút pred cvičením a ½ 1 dávky ihneď po cvičení.
  • V netréningové dni užite 1 dávku medzi jedlami.

Upozornenia:

Obsahuje mliečne alergény. Vyrobené na zariadení, ktoré spracováva aj výrobky zo sóje, vajec, arašidov, stromových orechov a pšenice. Nepoužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek tohto produktu. Obsahuje mlieko. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy by sa nemali užívať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty