PVL Mutant Mass 6800g

Mutant Mass je gainer, na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol vyvinutý v spolupráci s výhradne tvrdo trénujúcimi športovcami, ktorí vyžadujú silu, absolútnu veľkosť a ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Mutant Mass je gainer, na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol vyvinutý v spolupráci s výhradne tvrdo trénujúcimi športovcami, ktorí vyžadujú silu, absolútnu veľkosť a maximálny výkon. Ak to myslíte vážne s naberaním svalovej hmoty, Mutant Mass je vaša najlepšia voľba! Tento jedinečný gainer obsahuje 26 gramov bielkovín z desiatich rôznych postupne uvoľňovaných zdrojov a 85 gramov sacharidov v každej dávke - všetko, čo vaše svaly potrebujú na okamžitý rast!

Mutant Mass sa vyvíjal 2 roky a je založený na vedeckých dôkazoch. A čo je dôležitejšie, práve sa skončilo jeho testovanie v telocvičniach na skutočných športovcoch. Výsledok? Ak pridáte jednu dávku Mutant Mass k bežnej strave raz denne, môžete v priebehu nasledujúcich 14 dní nabrať až 2,5 kg svalovej hmoty a zvýšiť tlak na lavičke o 5 až 10 kg! Nie je to žiadna raketová veda, len Mutant Mass robí svoju prácu!

Mutant Mass je o získavaní pevných svalov - a veľa z nich! Budovanie svalov si vyžaduje správnu kombináciu bielkovín na zvýšenie svalového tkaniva a jeho regeneráciu. Bielkoviny sa musia šetriť, aby sa nevyužívali na energetické potreby tela, pretože svaly potrebujú masívny prísun čistých kalórií na nahradenie svalového glykogénu vyčerpaného počas ťažkého tréningu. Trávenie, vstrebávanie, zvýšenie príjmu kalórií - Mutant Mass to všetko robí spôsobom, aký ste ešte nezažili!

92 % všetkých stážistov nikdy nezíska požadovanú hmotnosť. Mutant Mass bol vytvorený na jediný účel - zvýšenie čistej hmotnosti. Jeho zloženie je o svetelné roky pred tým, čo ponúkajú dnešné gainery. Ostatné gainery sú z väčšej časti cukry, laktózový cukor a lacnejšie mliečne bielkoviny - Mutant Mass prichádza ako jedinečný gainer! Mutant Mass obsahuje 10 rôznych bielkovinových zložiek, ktoré vášmu telu poskytnú obrovské spektrum aminokyselín, ktoré podporia ešte väčší rast svalov. Táto patentovaná technológia je navrhnutá tak, aby do svalov vháňala viac využiteľných bielkovín a postupne ich zaplavovala vlnou di-, tri- a oligopeptidových aminokyselín.

ZAUJALO BY VÁS: Vedeli ste, že na trhu sú oveľa kvalitnejšie gainery?

Výživové hodnoty:

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:
Energetická hodnota 403.85 kCal
Proteín 20 g
Sacharidy - uhľohydráty 65.38 g
z toho cukry 11.54 g
Tuky 6.92 g
Aminokyseliny v 100 g výrobku:
Kyselina asparágová 1961.54 mg
Kyselina glutámová 1307.69 mg
L-alanín 769.23 mg
L-arginín 461.54 mg
L-cysteín 461.54 mg
L-fenylalanín 653.85 mg
L-glutamín 2.65 mg
L-glycín 461.54 mg
L-histidín 307.69 mg
L-izoleucín 1269.23 mg
L-leucín 2000 mg
L-metionín 269.23 mg
L-Proline 1307.69 mg
L-tryptofán 307.69 mg
L-tyrozín 692.31 mg
L-Valín 1192.31 mg

Zloženie:

  • IsoStack:

1. Kombinácia izolátov srvátkových bielkovín (ISO97 a CFM90) spolu s hydrolyzátmi srvátkových bielkovín - najrýchlejšie sa vstrebávajúcimi zdrojmi.

2. WPC 85 a WPC80 - srvátkové proteínové koncentráty sa metabolizujú okamžite potom.

3. Kazeinát vápenatý, izolát mliečnych bielkovín a micelárny kazeín - pomaly vstrebateľné bielkoviny.

4. Izolát vaječných bielkovín spolu s izolátom vaječných žĺtkov - to sú bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou!

  • CleanCarb: zmes sacharidov s nízkym GI spolu s Vextargo - najväčšou sacharidovou časticou, ktorá sa nachádza v tomto druhu doplnku. Čím väčšia je sacharidová častica, tým rýchlejšie opúšťa žalúdok a lepšie dopĺňa zásoby glykogénu - látky, ktorá je hlavným zdrojom energie. Čím väčšie sú zásoby glykogénu, tým intenzívnejší môže byť tréning. Nikto nikdy nevymyslel väčšiu sacharidovú časticu ako Vextrago.
  • Lipotherm: obsahuje esenciálne nenasýtené mastné kyseliny EFA, CLA a MCT. EFA zohrávajú dôležitú úlohu pri hladkom fungovaní kĺbov a chrupavkových tkanív. CLA zabraňuje hromadeniu tuku. MCT sú ideálnym zdrojom energie.
  • Intrasorb 5: zmes zlúčenín, ktoré prenášajú stopové prvky v tele.
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty