MyoTec Royal Mass 6000g

Ponúka vynikajúcu funkčnosť, kvalitu a čistotu, ktoré sa v bežných marketingových produktoch zvyčajne nenachádzajú. Na vývoji tohto jedinečného prípravku sa podieľali špičkoví nemeckí odborníci a ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Ponúka vynikajúcu funkčnosť, kvalitu a čistotu, ktoré sa v bežných marketingových produktoch zvyčajne nenachádzajú. Na vývoji tohto jedinečného prípravku sa podieľali špičkoví nemeckí odborníci a špecialisti, ktorí sa zamerali na dva hlavné ciele:

 • maximálna možná funkčnosť (optimálne a bezproblémové vstrebávanie živín a použiteľnosť výrobku)
 • maximálna možná čistota použitých surovín, minimum balastných látok a nutrične nevhodných zložiek z hľadiska čistoty (sušená srvátka, sušené mlieko, odstredené mlieko, laktóza, sušený vaječný bielok, sója, kolagén (želatína) atď.)

Výsledkom tejto sofistikovanej "symbiózy" je Royal Mass, funkčný gainer "krištáľovej" čistoty, ktorý ponúka parametre, na ktoré sme vďaka jeho dynamickému účinku právom hrdí. Royal Mass "bez preháňania" prekonáva všetky doterajšie limity a vytvára novú kategóriu vysokoenergetických prípravkov.

Pre koho je kráľovská omša určená ?

 • Pre všetkých silových športovcov (kulturistika, silové športy)
 • Pre všetkých športovcov, ktorí potrebujú účinnú regeneráciu po tréningu
 • Pre všetkých športovcov, ktorí vyžadujú vynikajúcu stráviteľnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov (plynatosť, ťažké trávenie)
 • Pre všetkých, ktorí uprednostňujú kvalitu a funkčnosť

Aké sú hlavné parametre?

 • Hlavnou zložkou je bioaktívny srvátkový izolát (WPI), ktorý je v garantovanom pomere 3:1 k bioaktívnemu micelárnemu kazeínu.
 • Vysokoenergetická 3-stupňová zmes sacharidov s garantovaným pomerom (vysokomolekulárne polyméry kukurice, polyméry glukózy, monohydrát glukózy)
 • MCFA tuky v garantovanom pomere (60 % kyseliny kaprylovej, 40 % kyseliny kaprinovej)
 • Kombinácia 10 najdôležitejších vitamínov v plných dávkach
 • Obsah nestrávenej laktózy, menej ako 1% !!!
 • Royal Mass NEobsahuje umelé sladidlá!

Veda a fakty

Naše motto: "Maximálna možná funkčnosť a použiteľnosť"

Základom receptúry Royal Mass sú vždy najkvalitnejšie zložky pre každú kategóriu zložiek, a to nielen z hľadiska čistoty, ale aj z hľadiska funkčnosti.

Frakcia bielkovín

Základom bielkovinovej frakcie je kombinácia bioaktívneho srvátkového izolátu a bioaktívneho micelárneho kazeínu v garantovanom pomere 3:1 (presne 3,2:1).

WPI - mikrofiltrovaný a "cross flow" ultrafiltrovaný srvátkový izolát Záruka vysokej kvality bielkovín a ich minimálnej degradácie (denaturácie)

Micelárny kazeín - mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný mliečny koncentrát Záruka vysokej kvality bielkovín vďaka micelárnej forme

Zaručený pomer 3:1 (krížový tok WPI: micelárny kazeín)

Royal Mass obsahuje WPI a micelárny kazeín v garantovanom pomere 3:1. Ide o tzv. zlatý pomer, t. j. tri diely "rýchlych" bielkovín k jednému dielu "pomalých" bielkovín. Nie je tiež náhoda, že ľudské materské mlieko, ktoré patrí do tzv. albumínovej skupiny mliečnych bielkovín, obsahuje rýchle a pomalé bielkoviny v rozsahu tohto pomeru. Dôvodom je jednoduchý ľudský žalúdok, pre ktorý je tento pomer optimálny, najmä v období rastu, v ranom detstve aj v dospelosti, keď je potrebné efektívne budovať svalovú hmotu. Opakom tejto albumínovej skupiny, ktorá je vlastná človeku, je kazeínová skupina, do ktorej patrí kravské mlieko, ktoré obsahuje väčšinu pomalých bielkovín s antikatabolickým účinkom. Dôvodom je zložitý žalúdok prežúvavcov, ktorý sa skladá zo 4 častí a je schopný tráviť celulózu, a preto je vhodný na nepretržitý a pravidelný prísun tzv. pomalých živín.

Sacharidová frakcia

Sacharidová frakcia je založená na kombinácii vysokomolekulárnych polymérov z kukurice, polymérov glukózy a D-glukózy vo vzájomne optimalizovanom, garantovanom pomere.

Vysokomolekulárne polyméry kukurice

 • Vysokomolekulárne polyméry kukurice sú špeciálne modifikované sacharidové reťazce s vysokou molekulovou hmotnosťou založené na rozvetvených molekulách amylopektínu, ktorý je jedným z najúčinnejších zdrojov energie.

Polyméry glukózy

Polyméry glukózy so strednou dĺžkou reťazca majú nižšiu molekulovú hmotnosť ako polyméry kukurice a sú zdrojom "stredne" rýchlej energie.

D-glukóza

Jednoduchý cukor D-glukóza je pre naše telo doslova nevyhnutný. Je to najrýchlejší a najzákladnejší zdroj energie pre ľudské telo.

Lipidová frakcia

Základ lipidovej frakcie tvoria tzv. MCFA (MCT) tuky, t. j. kyselina kaprylová a kyselina kaprinová v garantovanom pomere 60:40.

Kyselina kaprylová a kyselina kaprinová

Ide o mastné kyseliny, ktoré sa prirodzene vyskytujú napr. v materskom mlieku.

Frakcia vitamínov

Plné dávky vitamínov sú absolútne nevyhnutné pre optimálne fungovanie metabolizmu a využitie jednotlivých živín. Preto každá odporúčaná dávka Royal Mass (=100 g) obsahuje 50 % odporúčanej dennej dávky najdôležitejších vitamínov podľa noriem EÚ (% RDA). Poznámka: v Českej republike sú odporúčané denné dávky odlišné (% RDA) a pohybujú sa od 17 % do 150 % RDA.

Royal Mass neobsahuje tieto zdroje živín:

 • Kolagén (želatína) - bielkovina živočíšneho pôvodu s nízkym obsahom esenciálnych aminokyselín, ktorej zdrojom je koža, chrupavky, spojivové tkanivo atď.
 • Sušený vaječný bielok - neočistený vaječný albumín s vysokým obsahom sodíka a balastných látok
 • Sušené mlieko - obsahuje len 20-30 % bielkovín, zvyšok je nestráviteľný, balastný sacharid laktóza
 • Srvátkový prášok - obsahuje 12 % bielkovín, zvyšok je nestráviteľný, balastný sacharid laktóza
 • WPC - nízky obsah bielkovín 25-60 %, zvyšok je nestráviteľný, balastný sacharid laktóza
 • MPC s nízkym obsahom bielkovín 25-60 %, zvyšok tvorí nestráviteľný balastný sacharid laktóza
 • Sójové bielkoviny - nedostatok esenciálnej aminokyseliny metionínu. Možnosť výskytu aflatoxínovej plesne.
 • Denaturované zdroje bielkovín ( tepelne a chemicky narušená štruktúra): kazeinát vápenatý, kazeinát sodný, iónová výmena =WPC, WPI bez uvedenia spôsobu spracovania
 • Fruktóza - tento cukor spôsobuje "kvasenie" v tráviacom trakte, ak sa dávkuje spolu s bielkovinami a vodou = plynatosť atď.
 • Royal Mass a laktóza

Royal Mass obsahuje iba 0,7 g laktózy2,7 oz laktózy na 100 g výrobku! Tento parameter nedosahuje ani väčšina vysokoproteínových koncentrátov!

Výživové hodnoty:

Počet porcií v balení: 30 x 100 g
100 g*
%RHP**
Energetická hodnota
1.571 kJ / 370 kcal
Tuky
1,4 g
Z toho nasýti
1,0 g
Sacharidy
68,2 g
Z toho cukry
25,7 g
Vlákno
0,0 g
Proteín
20,4 g
Soľ
0,1 g
Vitamín C
40,0 mg
50 %
Niacín
8,0 mg
50 %
Vitamín E
6,0 mg
50 %
Kyselina pantoténová
3,0 mg
50 %
Vitamín B6
0,7 mg
50 %
Vitamín B2
0,7 mg
50 %
Vitamín B1
0,55 mg
50 %
Kyselina listová
100 µg
50%
Biotín
36 µg
72%
Vitamín B12
1,8 µg
72%
*1 dávka, balenie obsahuje 30 dávok

Zloženie:

Maltodextrín (34,1 %), dextróza (25,0 %), mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný srvátkový proteínový izolát (16,5 %), kukuričný škrob (vysokomolekulárne glukózové polyméry) (10,0 %), kakaový prášok (6,0 %),0,0%), koncentrát mliečnych bielkovín (80% micelárny kazeín, 20% srvátkové bielkoviny) (5,5%), aróma, MCT olej (60% kyselina kaprylová, 40% kyselina kaprinová) (0,5%) (zdroj palmový olej), emulgátor: sójový lecitín, kyselina L-askorbová, nikotínamid, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát vápenatý, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín.

Dávkovanie podľa telesnej hmotnosti:

 • Do 80 kg: užívajte 2 dávky denne - prvú dávku (100 g - 2 odmerky) ako rannú desiatu medzi raňajkami a obedom, druhú dávku (100 g - 2 odmerky) ihneď po tréningu. Počet dávok v balení 15 až 30
 • Od 80-100 kg: užívajte 2 dávky denne - prvú dávku (100 g - 2 odmerky) ako rannú desiatu medzi raňajkami a obedom, druhú dávku (130 g - 2 a 1/2 odmerky) ihneď po tréningu. Počet porcií v balení 13 až 30
 • Nad 100 kg: užívajte 2 dávky denne - prvú dávku (100 g - 2 odmerky) ako rannú desiatu medzi raňajkami a obedom, druhú dávku (150 g - 3 odmerky) ihneď po tréningu.150 g rozmiešajte v 600 ml vody. Počet porcií v balení 12 až 30

Koncepcia a kvalita:

Naša najvyššia priorita Vedeli ste napríklad, že drvivá väčšina značiek športovej výživy nevyrába svoje vlastné produkty? V skutočnosti existujú dve možnosti:

Balenie výrobkov na zákazku od inej spoločnosti. Objednávajúca značka je prakticky len obchodná spoločnosť, ktorá je zvyčajne motivovaná maximálnym ziskom na úkor kvality, takže hľadá najlacnejšie prípravky. Zákazková výroba "hromadných" zmesí inou spoločnosťou, tento tovar sa potom ručne prebaľuje do spotrebiteľských balení vo vlastných priestoroch značky, ktoré zvyčajne nespĺňajú ani priemerné normy.

A čo náš produkt Royal Mass ?

V Nemecku existujú traja veľkí - špecializovaní, t. j. zmluvní výrobcovia športovej výživy, ktorí zabezpečujú výrobu športovej výživy pre prevažnú väčšinu značiek v Nemecku a mnohých ďalších krajinách sveta. Celý projekt Royal Mass (značka MyoTec) vznikol vďaka priamej spolupráci jedného z týchto zmluvných výrobcov so spriaznenou distribučnou spoločnosťou v Českej republike. Jednoducho povedané, je to symbióza nemeckej precíznosti, kvality a spoľahlivosti v kombinácii s českou kreativitou. To je aj hlavný dôvod vzniku značky MyoTec, ktorá má byť vzorovým príkladom najvyššej možnej precíznosti a kvality. Výrobok tak vzniká od A po Z "pod jednou strechou", ako "vlastné dieťa" jedného z najväčších zmluvných výrobcov na svete, ktorý je zároveň výhradným autorom tohto presného receptu, ktorého cieľom je spomínaná príkladná nekompromisná kvalita.

Čerstvé zložky a minimum prídavných látok a balastných látok

Vďaka exkluzívnym partnerstvám s najväčšími a najvplyvnejšími dodávateľmi surovín sú zaručené podmienky pre tovar najvyššej kvality, ktorý spĺňa naše prísne požiadavky. To znamená, že môžeme na trh dodávať výrobok typu Royal Mass, ktorý je na základe vyššie uvedeného priameho spojenia jednoducho bezkonkurenčný, pokiaľ ide o kvalitu a čerstvosť surovín!

Upozornenie: Royal Mass je formulovaný s jasným dôrazom na kvalitu a stráviteľnosť, preto neobsahuje umelé sladidlá, zahusťovadlá ani balastné plnidlá, čo sa prejavuje v menej výraznej, ale úplne prirodzenej a bezproblémovej chuti s vynikajúcou stráviteľnosťou.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty