Vilgain Nut Honey Bars: skvelá kalorická desiata nielen na turistiku [recenzia]

Ak rovnako ako my nežijete len v posilňovni, ale z času na čas radi vyrazíte do prírody, viete, ževiete, že nie je vždy jednoduché zbaliť si všetko vybavenie, ktoré by ste mohli neskôr potrebovať. Preto sa snažíme eliminovať hmotnosť a veľkosť vecí, ktoré si so sebou berieme na viacdňové túry. Preto sme mali veľký úspech napríklad s Adventure Menu Lightweight a radi si berieme aj niektorý z našich najlepšie hodnotených dresov. Avšak tyčinka Vilgain Nut Honey Bar má tiež dobré rozmery a nutričný profil, preto sme sa rozhodli vyskúšať ju. Páčila sa nám? A dokáže nás zasýtiť? Na to sa pozrieme v tejto recenzii.

Vilgain Nut Honey Bar
Kategória: Potraviny
Chuť
10.0/10
Konzistentnosť
9.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
9.0/10
Cena
10.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre Vilgain Nut Honey Bar
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 0,98 -10%

Ako hodnotíme zloženie?

Pri výbere správneho jedla na túru zohráva zloženie samozrejme obrovskú úlohu, pretože ani ďaleko od civilizácie nechceme robiť kompromisy v oblasti výživových požiadaviek. Nehovoriac o tom, že kvalitné jedlo plné bielkovín a tukov vás zasýti oveľa lepšie ako nejaké spracované potraviny. A práve v tom je tyčinka Nut Honey Bar naozaj dobrá. Tieto tyčinky sú 100 % raw, a ak si rovnako ako my vyberiete variant Kešu a brusnice, môžete si vychutnať poriadnu porciu arašidov.medu, kešu orieškov, brusníc, mandlí a ryže, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Samozrejme, takémuto zloženiu nemôžeme nič vyčítať, pretože neobsahuje žiadny balast navyše.

 

Vilgain Nut Bar test, recenzia, hodnotenie, skúsenosti
Tyčinky Vilgain Nut Honey sa predávajú v baleniach po troch tyčinkách.

Ako chutia tyčinky Nut Honey Bars Organic?

Z hľadiska chuti nemáme Vilgain Nut Honey Bars absolútne čo vytknúť. Keďže obsahujú len prírodné zložky, ich chuť je samozrejme úplne prirodzená a na rozdiel od trochOrechových medovníkov na nich nie sú žiadne lacné ani iné prídavné látky, ktoré by maskovali prirodzenú orechovú chuť. Tyčinky sú chrumkavé (pre niekoho možno až príliš tvrdé, keďže sa skladajú predovšetkým z orechov), vďaka medu sú tak akurát sladké a v kombinácii s mierne kyslastými brusnicami tvoria naozaj harmonickú kombináciu. Takže sme boli nadšení. Okrem variantu Kešu & Brusnice môžete siahnuť aj po variante Mandle & Brusnice, ktorý namiesto kešu obsahuje mandle.

Praktická veľkosť

Jedna tyčinka má len 25 gramov, čo z nej robí ideálneho spoločníka do batohu. Hodí sa aj vtedy, keď nemáte miesta nazvyš, pretože naozaj nezaberá žiadne miesto a zmestí sa kamkoľvek, dokonca aj do vrecka. Napriek tomu, že má len 25 gramov, obsahuje viac ako 130 kcal, čo považujeme za veľmi príjemné. Samozrejme, nemôžete zjesť 10 tyčiniek, ale ak vás na túre prepadne hladje to veľmi elegantný spôsob, ako si dopriať niečo sladké so skvelým zložením a nejakými kalóriami.

Skúsenosti s medovou tyčinkou Vilgain Nut
Keď vás prepadne hlad, tyčinka Vilgain Nut Bar vám určite prí
de vhod.

Ako hodnotíme cenu?

Nut Honey Bars ponúkajú skvelé zloženie, praktickú veľkosť a úžasne rafinovanú chuť. Ak očakávate, že za takúto tyčinku zaplatíte podstatne viac ako za spomínané výrobky zo supermarketov, budete pravdepodobne príjemne prekvapení. Balenie 3 tyčiniek po 25 gramov stojí len 49 korún, čo je veľmi príjemná cena. Jedna tyčinka stojí len približne 16 korún, čo je porovnateľné s podobnými výrobkami zo supermarketu. Dovolíme si však tvrdiť, že kvalita orechov a ostatných použitých surovín v Actine bude neporovnateľne vyššia už len vďaka certifikátu BIO.

Cenová tabuľka pre Vilgain Nut Honey Bar
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 0,98 -10%

Záverečné hodnotenie

Chuťovo veľmi dobrá tyčinka, ktorá má dobré zloženie a prekvapivo je dostupná aj za veľmi dobrú cenu. Ak sa ju rozhodnete vyskúšať, určite nebudete sklamaní. Nezamieňajte si ju však napríklad s proteínovými tyčinkami, pretože tu nájdete len niekoľko gramov bielkovín. Ak hľadáte výrobky vhodné napríklad na po tréningu, odporúčame vybrať si z nášho zoznamu proteínových tyčiniek.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.