5% Nutrition Rich Piana Real Carbs + Protein 1430g

5% Nutrition Rich Piana Real Carbs + Protein 1430 g, Doplnok stravy Jedným z najznámejších doplnkov výživy značky 5% Nutrition Rich Piana je sacharidová ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

5% Nutrition Rich Piana Real Carbs + Protein 1430 g, Doplnok stravy

Jedným z najznámejších doplnkov výživy značky 5% Nutrition Rich Piana je sacharidová formula vyrobená zo skutočných potravín, známa ako Real Carbs. Radi by sme vám predstavili produkt Real Carbs + Protein. Doplnok je kombináciou sacharidov a bielkovín, rovnako ako originál, pričom sa drží rovnakej metódy získavania všetkých živín z potravín. Hovoríme o 20 g bielkovín v kombinácii s 30 g sacharidov. Dokonalé jedlo pre kulturistiku

Rich Piana 5% Nutrition Real Carbs + Protein je kompletná náhrada jedla s použitím vysokokvalitných bielkovín z potravín s nízkym glykemickým indexom, ktorá vám pomôže splniť vaše denné požiadavky.

Skutočná proteínová zmes musí byť schopná udržať vás v anabolickom prostredí, aby podporila rast svalov, a presne to sme urobili s Real Carbs + Protein. Proteín pochádza z inovatívneho komplexu: HydroBEEF Hydrolyzovaný hovädzí proteín, prášok z celých vajec, cícerový proteín a organický kurací prášok . Táto kombinácia vytvára zmes bielkovín s premenlivou rýchlosťou trávenia, ktorá má mimoriadne vysokú kvalitu, čistotu, retenciu dusíka a biologickú dostupnosť.

HydroBEEF™ Hydrolyzovaný hovädzí proteín: Vytvorený špeciálnym infúznym procesom, ktorý zachováva všetky kľúčové aminokyseliny, peptidy, nukleotidové frakcie, vitamíny a minerály prirodzene obsiahnuté v hovädzom mäse. HydroBEEF sa trávi pomalšie ako srvátka a jeho biologická hodnota (BV) je porovnateľná so srvátkou. HydroBEEF podporuje ideálne anabolické prostredie pre vaše svaly, aby ste mohli dosiahnuť výsledky, pre ktoré ste trénovali.

Vaječný prášok: Vajcia sú prvotriednym zdrojom bielkovín so stredne rýchlou stráviteľnosťou a vynikajúcou biologickou hodnotou, vďaka čomu sú ideálnym doplnkom výrobkov Real Carbs + Protein. Používame celozrnný prášok, ktorý pochádza zo skutočných celých vajec

Proteín z cícera: je vynikajúcim zdrojom bielkovín so stredne rýchlou stráviteľnosťou, ktorý má vysoký obsah vlákniny, vitamínov a minerálov.

Organický kurací prášok: Ide o vysokokvalitný zdroj bielkovín s pomalým trávením, ktorý má tiež vysoký obsah vitamínov skupiny B a minerálov, ako je selén.

Tento jedinečný proteínový komplex vytvára trvalú anabolickú odozvu, čo je presne to, čo hľadáte. Po tréningu, na začiatku dňa alebo kedykoľvek počas dňa vás Real Carbs + Protein udrží v anabolickom stave celé hodiny.

Celozrnný ovos. Nízkoglykemické sacharidy s nízkym obsahom cukru, ktoré zabraňujú prudkému nárastu inzulínu, ale poskytujú telu sacharidy potrebné na doplnenie glykogénu a svalovej energie. Ovos je základom kulturistiky a dobre sa hodí k bielkovinám v Real Carbs + Protein.

Sladké zemiaky: Sladké zemiaky sú základom stravy mnohých kulturistov vďaka ich nutričnému profilu, lahodnej chuti a skutočnosti, že sa považujú za nízkoglykemické. Sladké zemiaky sú chutné a obsahujú veľké množstvo vápnika, draslíka, fosforu, vitamínov skupiny B, vitamínu A a vitamínu C

Ryža: Ďalším základným zdrojom sacharidov pre mnohých kulturistov je ryža. Zvyčajne je to hnedá ryža, pretože hnedá ryža je nutrične prospešnejšia a má nižší glykemický index (GI) ako biela ryža Dá sa povedať, že Rich by bol na Real Carbs + Protein hrdý, pretože veril predovšetkým tomu, že skutočné jedlo je kľúčovým prvkom kulturistického úspechu! Vďaka inovatívnemu zdroju bielkovín v kombinácii so správnymi sacharidmi sme vytvorili jedinečný produkt, ktorý sa dostáva na trh.

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 1 odmerku (65 g) v 250-350 ml vody. Konzumujte 1-2 porcie denne.

1430 g (2 polievkové lyžice)

Minimálna doba skladovania

Varovanie

Výživový doplnok so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Upozornenie pre alergikov

Alergény v zložkách výrobku zvýraznené tučným písmom . Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva vajcia, arašidy, ryby a sóju

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty