Minus Age Liposomal C: Najlepšie C na trhu?

Zatiaľ čo napríklad pri horčíku si väčšina športovcov zvykla, že oxid horečnatýrozhodne nedosahuje kvalitu bisglycinátu, pri vitamínoch sa nad tým mnoho ľudí stále nezamýšľa. A ešte viac pri vitamíne C, ktorý sa umelo pridáva do mnohých nápojov a dá sa zohnať za pár korún. Ak ste sa niekedy zamýšľali nad tým, či vitamín C stojí za tých pár stokorún, táto recenzia vám to povie.

Minus Age Liposomal C
Kategória: Vitamíny, minerály
Dávkovanie
10.0/10
Veľkosť balenia
10.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnotenie
9.8
z 10 bodov

 

Vyskúšajte kvalitné C od spoločnosti Minus Age

Pozrime sa na drahšie, ale do značnej miery jedinečné lipozomálne C od spoločnosti Minus Age. Okrem iného sme už recenzovali doplnok od tejto spoločnosti s názvom NMN, o ktorom sa môžete dozvedieť viac v samostatnej recenzii. Teraz sa však vráťme k dnešnej téme.

V čom je lipozomálne C iné?

Keď niekde na internete vidíte niečo o športovom nápoji alebo lacnejšom doplnku vitamínovom doplnku C, môžete si byť takmer istí, že v zložení nájdete kyselinu l-askorbovú. A nič proti nej, ale zatiaľ čo niektoré výskumy jej pripisujú asi 50 % vstrebateľnosť, iné uvádzajú údaj o polovičnej hodnote, čo už samozrejme nie je žiadna výhra.

A tak prichádza na rad lipozomálne céčko, ktoré je celkom jedinečné. Asi nemá zmysel zachádzať do prílišných detailov, preto sa väčšina našich čitateľov, asi stačí povedať, že lipozóm je niečo, čo chránichráni vitamín pred poškodením počas trávenia, čo môže celkom radikálne zvýšiť užitočnosť takéhoto doplnku.

No práve zvýšená využiteľnosť je hlavným lákadlom Lipozomálneho C od spoločnosti Minus Age, ktorú mimochodom založili dvaja lekári. V jednej dávke tohto doplnku nájdete 420 mg lipozomálneho vitamínu C, čo je, úprimne povedané, vzhľadom na lepšiu využiteľnosť úplne dostatočná dávka. Samozrejme, existujú aj koncentrovanejšie zdroje vitamínu C, ale keď sa ho použije približne štvrtina, ani takéto produkty nie sú veľmi vynikajúce.

Lipozomálny C od spoločnosti Minus Age
Lipozomálne vitamíny majú podľa štúdií výrazne vyššiu využiteľnosť.

Ako užívať Lipozomálny C od Minus Age?

Jedna dávka Lipozomálneho C je jedna kapsula, čo je pre nás úplne ideálne. Nemusíte tak prehĺtať viacero tabliet alebo tráviť čas prípravou nápoja. Stačí užiť jednu kapsulu (s určitým odstupom od jedla sa nám osvedčila) a zapiť ju dostatočným množstvom vody. Viac jednoducho a jednoducho nie je potrebné.

Aký je účinok vitamínu C?

Účinok vitamínu C je, samozrejme, dokázaný nespočetnými vedeckými štúdiami a je jasné, že ako významný antioxidant, pomáha bojovať proti oxidačnému stresu a okrem iného podporuje správne fungovanie imunitného systému. A práve to môže byť naozaj skvelé, napríklad v zimnom období pri rôznych ochoreniach dýchacích ciest. Nehovoriac o tom, že po skončení leta ľudia často nekonzumujú toľko miestnej zeleniny a ovocia, takže sa odvážiaže práve teraz je ideálny čas na trojmesačnú kúru kvalitného vitamínu C.Samozrejme však nie je na škodu dopĺňať si céčko pravidelne počas celého roka.

Lipozomálny C od spoločnosti Minus Age
Lipozomálny vitamín C je určite skvelou voľbou. Navyše, cena je naozaj priaznivá
.

Prekvapivo príjemná cena

V čase písania tejto recenzie vychádza doplnok na 650 korún, čo je podľa nás úprimne veľmi príjemná cena. Treba podotknúť, že balenie obsahuje 90 dávok a jeden z najlepších doplnkov vitamínu C dostupných na trhu budete mať k dispozícii tri mesiace. A to pre nás vôbec nie je zlé, pretože jedna denná dávka vychádza na nejakých 7 korún, čo je veľmi príjemné. Navyše, ak pri objednávke na oficiálnej webovej stránke zadáte zľavový kódSVETFITNESS10, získate 10% zľavu, s ktorou sa výsledný pomer ceny a kvality tohto doplnku ešte zlepší.

Vyskúšajte vysokokvalitné céčko od Minus Age

Záver.

Ak hľadáte čo najlacnejší doplnok s vitamínom C, Lipozomálne C od Minus Age je samozrejme mimo hry. Ak je však pre vás prioritou používanie kvalitných doplnkov s čo najlepšou biologickou dostupnosťou, je to skvelá možnosť, po ktorej odporúčame siahnuť.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.