Extrifit Vita-B Complex Forte 500 90 kapslí

Vita-B Complex Forte 500 je výživový doplnok obsahujúci celé spektrum vitamínov skupiny B vo vyváženom pomere. Každá kapsula obsahuje 500 % referenčnej hodnoty príjmu (predtým ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Vita-B Complex Forte 500 je výživový doplnok obsahujúci celé spektrum vitamínov skupiny B vo vyváženom pomere. Každá kapsula obsahuje 500 % referenčnej hodnoty príjmu (predtým označovanej aj ako odporúčaná denná dávka). Kedy je vhodné doplniť vitamíny skupiny B vo forme výživového doplnku? V rôznych situáciách, keď sa ich spotreba výrazne zvýši a/alebo keď nie je možné zabezpečiť ich dostatočný príjem stravou. Často sa to stáva u športovcov, keď sa spotreba vitamínov zvyšuje počas intenzívnej fyzickej námahy - a v kulturistike je to často umocnené obmedzujúcou diétou.

Účinky vitamínov skupiny B obsiahnutých v:

Tiamín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a normálnej duševnej činnosti a prispieva k normálnej činnosti srdca.

Riboflavín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej funkcii nervového systému, k udržaniu normálneho stavu slizníc a kože, k udržaniu normálneho stavu červených krviniek a normálneho metabolizmu železa, k udržaniu normálneho stavu zraku, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a normálnej duševnej činnosti, pomáha udržiavať normálny stav slizníc a pokožky a znižuje mieru únavy a vyčerpania.

Biotín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej funkcii nervového systému a normálnej psychickej činnosti, prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín, udržaniu normálneho stavu slizníc a udržaniu normálneho stavu pokožky.

Kyselina pantoténová prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnej duševnej činnosti.

Pyridoxín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a normálnej duševnej činnosti, prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu únavy a vyčerpania a k regulácii hormonálnej činnosti.

Kyselina listová prispieva k normálnej syntéze aminokyselín, normálnej tvorbe krvi a normálnemu metabolizmu homocysteínu, prispieva k normálnej duševnej činnosti, normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu únavy a vyčerpania a podieľa sa na procese delenia buniek.

Kobalamín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a normálnej duševnej činnosti, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a normálnej činnosti imunitného systému, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a prispieva k deleniu buniek.

Cholín (vitagén, predtým klasifikovaný ako vitamín a označovaný aj ako vitamín B8) prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov a k udržaniu normálnej funkcie pečene.

Vita-B Complex Forte 500 sa vyrába v kapsulách pre vynikajúcu absorpciu a presné dávkovanie. Každá kapsula je potlačená logom Extrifit a potlač kapsúl je minerálna, prírodná.

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 1 kapsulu Vita-B Complex Forte 500 denne
  • s dostatočným množstvom kvapaliny

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 oC, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty