GymBeam Vitality Complex Drink: Čo je multivitamínový prášok?

Ak pravidelne čítate naše recenzie a články, viete, že často zdôrazňujeme, že kvalitný multivitamín je jednou zo základných zložiek suplementácie. Zároveň v tejto kategórii existuje obrovské množstvo doplnkov, z ktorých niektoréktoré nepochybne patria medzi najlepšie multivitamíny na trhu, zatiaľ čo iné sú viac-menej zbytočné. Väčšinou sa však dodávajú vo forme kapsúl, čo je prvá vec, ktorá nás zaujala - Vitality Complex Drink od spoločnosti GymBeam, ktorý sa rozpúšťa vo vode. Rozhodli sme sa ho preto vyskúšať. A ako sme s ním boli spokojní, sa dozviete v rámci tejto recenzie.

GymBeam Vitality Complex
Kategória: Vitamíny, minerály
Chuť
10.0/10
Rozpustnosť
10.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
9.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre GymBeam Vitality Complex
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 13,95
Cena:  € 13,95

Zaujímavé a premyslené zloženie

Ako zvyčajne, poďme najprv hovoriť o zložení, ktoré je pri multivitamínoch mimoriadne dôležité. A v prípade Vitality Complex Drink je vidieť, že si na ňom jeho tvorcovia dali záležať, pretože obsahuje 23 veľmi dobre vybraných látok. V porovnaní s niektorými konkurenčnými výživovými doplnkami nie je z hľadiska počtu látok najdôležitejší.c, ale úprimne GymBeam do tohto doplnku vytiahol to najdôležitejšie, čo majú športovci radi. Základom doplnku je napríklad poriadna porcia vitamínov skupiny B, samozrejme, nechýba anihorčík (v dobrej forme citrátu) a zinok (v tiež výborne vstrebateľnom glukonáte). Okrem toho doplnok obsahuje napríklad extrakt z maca, vlákninu inulín alebo l-glutamín. Za nás je zloženie rozumné a rozumne zostavené, aj keď nie je najkomplexnejšie.

Ako sa Vitality Complex pripravuje?

Vitality Complex je zaujímavý predovšetkým tým, že nejde o typický multivitamínnový výživový doplnok predávaný vo forme tabliet, ale je k dispozícii vo forme prášku. Jedno balenie obsahuje celkovo 360 gramov prášku, čo zodpovedá 30 dávkam po 12 gramov. Toto množstvo prášku stačí podľa výrobcu rozpustiť v približne 250 ml vody a dôkladne premiešať. Na prípravu nepotrebujete ani šejker, pretože multivitamín sa dobre rozpustí, aj keď ho chvíľu miešate lyžičkou. Počas prípravy nápoj zbytočne nepení a netvorí hrudky, takže si ho môžete pripraviť bez obáv.

Ako chutí Vitality Complex?

GymBeam Vitality Complex je dostupný v dvoch príchutiach - prvou je zelené jablko a druhou je kombinácia manga a marakuje. My sme mali možnosť vyskúšať zelené jablko, ktoré bolo chuťovo naozaj dobré, aleRovnako ako ostatní recenzenti v komentároch musíme upozorniť, že je pomerne sladký. Hoci výrobca odporúča použiť 250 ml vody, my sme použili hneď pol litra a aj tak sme mali pocit, že nápoj je veľmi sladký. V nadchádzajúcich teplých dňoch však odporúčame okrem pollitra vody použiť aj niekoľko litrov vody.litra kociek ľadu, pretože potom je nápoj osviežujúci a zároveň vás počas leta dobre hydratuje. Skvelý čas na užívanie Vitality Complexu je ráno alebo večer, keďby sme sa viac prikláňali k jeho užívaniu na prázdny žalúdok.

Ako je to s cenou?

Čo sa týka ceny, v čase písania tejto recenzie zaplatíte za 30 dávok nápoja Vitality Complex 379 korún, čo predstavuje necelých 13 korún za dávku. V porovnaní s inými doplnkami výživy dostupnými na trhu je to veľmi príjemná cena a z hľadiska pomeru ceny a kvality vychádza Vitality Complex Drink tiež veľmi dobre.

Cenová tabuľka pre GymBeam Vitality Complex
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 13,95
Cena:  € 13,95

Záver.

Čo povedať na záver? Snáď len to, že Vitality Complex Drink je naozaj chutný nápoj, ktorý predstavuje naozaj dobrú alternatívu ku klasickým multivitamínovým doplnkom. A najmä teraz v lete môžete oceniť, že je vo forme osviežujúceho nápoja, a nie v kapsuliach - nehovoriac o tom, že skutočnosť, že mnohí športovci užívajú mnohé iné doplnky v kapsulách, takže nápoj môže byť pre nich určite výhodnejší. No a k tomu pridajte fakt, že z hľadiska zloženia Vitality Complex Drink skutočne obsahujelen potrebné a opodstatnené látky pre športovcov, niet sa čoho obávať. V kombinácii s dobrým pomerom ceny a kvality ide o doplnok, ktorý rozhodne stojí za vyskúšanie.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.