Erebos Original 330ml

Prvý bylinný revitalizačný nápoj vyrábaný lúhovaním v Českej republike. Erebos vzniká jedinečnou technikou lúhovania 19 druhov vybraných bylín. Poskytuje zdravý prísun energie, vitamínov, minerálov ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Prvý bylinný revitalizačný nápoj vyrábaný lúhovaním v Českej republike.

Erebos vzniká jedinečnou technikou lúhovania 19 druhov vybraných bylín. Poskytuje zdravý prísun energie, vitamínov, minerálov a doplnenie ďalších prospešných a potrebných látok. Ide o čisto prírodný produkt najvyššej kvality. Vychádza z prastarých poznatkov o bylinkách a ich silných pozitívnych účinkoch.

Erebos Drink - prírodný energetický nápoj, ktorý z vás urobí boha? (Recenzia)

Nealkoholický nesýtený nápoj vyrobený infúziou bylín a korenín s vysokým obsahom prírodného kofeínu (max. 32 mg/100 ml) a vysokým obsahom vitamínu C.

Slúži na prirodzenú revitalizáciu organizmu a rýchle a dlhodobé doplnenie energie. Bez pridaných extraktov, aróm a farbív.

V bodoch:

   • naštartovanie organizmu - stimulačný účinok
   • 32 mg prírodného kofeínu v 100 ml
   • vyrobené z bylinných extraktov
   • bez bubliniek - vhodné na predtréningové cvičenie
   • bez pridaných aróm alebo farbív
   • 100 % čistý produkt

Výživové hodnoty:

v 100 ml RHP
Energetická hodnota 123 kJ
29 kcal
Tuky
Z toho nasýtené mastné kyseliny
Sacharidy 7,3 g
Z toho cukry 7,2 g
Proteín 0 g
Soľ 0,01 g
Vitamín C 89,7 mg 112 %

RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

voda, bylinný výluh (voda, zmes 19 bylín a korenia EREBOS), trstinový cukor, med, antioxidant: kyselina citrónová, vitamín C, himalájska soľ. Obsahuje stopové množstvá prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov a minerálov.

Odporúčané dávkovanie:

 • 1 fľaša - 330 ml.

Upozornenie

Skladujte na tmavom, suchom mieste a mimo dosahu priameho slnečného svetla. Spotrebujte do 24 hodín po otvorení. Sedimentácia byliniek je znakom prírodného charakteru nápoja. Pred použitím pretrepte. Minimálna trvanlivosť do: pozri hrdlo fľaše. Nevhodné pre deti do 15 rokov a tehotné a dojčiace ženy. Obsah kofeínu v 330 ml 105,6 mg!

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty