FA Xtreme Napalm Pre-Contest 500g

Xtreme Napalm Pre Contest je veľmi silný predtréningový stimulant, ktorý funguje na princípe tzv. svalovej pumpy, ktorá zaručuje prudký nárast svalovej hmoty a predovšetkým veľmi ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Xtreme Napalm Pre Contest je veľmi silný predtréningový stimulant, ktorý funguje na princípe tzv. svalovej pumpy, ktorá zaručuje prudký nárast svalovej hmoty a predovšetkým veľmi radikálne posilnenie!

Výhody produktu:

  • silný predtréningový stimulant
  • zlepšuje koncentráciu
  • výrazne zvyšuje úroveň vyprodukovanej energie
  • urýchľuje transport živín a kyslíka do svalov
  • bez pridaného cukru
  • neobsahuje sacharidy

Charakteristika Xtreme Napalm Pre-Contest:

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex sú presne to, čo vďaka ich rôznym mechanizmom účinku urobí váš tréning čo najefektívnejším. Optimálne množstvo arginín alfa ketoglutarátu s citrulínom zvyšuje endotelovú sekréciu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a výrazne zlepšuje transport živín vrátane anabolických stimulantov priamo do pracujúcich svalov. Ako ukazuje výskum, citrulín obsiahnutý v Xtreme Power & Focus Complex tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej vo svaloch, čím výrazne mení možnosti tréningu. Tento účinok podporuje aj prítomnosť beta alanínu ako súčasti karnozínu, najdôležitejšej látky zodpovednej za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Xtreme Napalm Pre-Contest môžete v krátkom čase zintenzívniť tréning na hranicu ľudských možností.

Xtreme Power & Focus Complex spolu s komplexom vitamínov B zaručuje maximálnu koncentráciu, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové "maratóny". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom pocit prechádzky v parku a pomôže naplno využiť rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm Pre-Contest dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerály. Optimálne dávky antioxidantov "vychytávajú" voľné radikály vznikajúce počas cvičenia, čím zabraňujú mikropoškodeniam vznikajúcim počas náročného tréningu; znižujú rýchlosť nežiaducich katabolických procesov, ktoré prebiehajú vo svalových tkanivách. Okrem toho obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolytmi, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu tela a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, čím zabezpečujú, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne a v primeranej miere.

Xtreme Napalm Pre-Contest neobsahuje žiadne sacharidy, vďaka čomu je vhodný aj pre všetkých jedincov, ktorí v rámci svojej stravy obmedzili príjem sacharidov. Odteraz sa všetci kulturisti môžu rozhodnúť sami a vybrať si predtréningový stimulant bez sacharidov.

Výživové hodnoty:

5,7 g (1 dávka - 1 odmerka)
Vitamín C 100 mg (125 % DDD*)
Niacín 10 mg (62 % DDD)
Vitamín B6 4 mg (286 % DDD)
Vitamín B12 5 µg (200 % DDD)
Selén 27,5 µg (50% DDD)
Xtreme NO-Volumizing Complex 3 000 mg
- Beta alanín (CarnoSyn®) 2 000 mg
- Arginín AKG 1 000 mg
Xtreme Power & Focus Complex 1 550 mg
- Citrulín malát 750 mg
- Taurín 500 mg
- Bezvodý kofeín 200 mg
- Glukuronolaktón 100 mg
Dodávka a komplex Electrolite 255 mg
- Hydrogenuhličitan sodný 90 mg
- Fosforečnan draselný 90 mg
- Fosforečnan horečnatý 50 mg
- Hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro®) 25 mg

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (10 g) v 250 - 300 ml vody a konzumujte 30 minút pred cvičením.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty