Vilgain Pre-Workout bez stimulantov 2.0: Správna predtréningová pumpa [recenzia]

Predtréningovky právom patria medzi najobľúbenejšie doplnky stravy medzi silovými športovcami.Ak však cvičíte neskoro popoludní alebo večer, bežné predtréningovky pre vás nie sú príliš vhodné. Vysoký obsah stimulantov má negatívny vplyv na kvalitu spánku, čo má ďalej za následok mnohé negatívne účinky na výkonnosť aj celkové zdravie. Preto sú predtréningovky bez stimulantov veľmi žiadaným tovarom.

Dnes sa spoločne pozrieme na nový produkt od spoločnosti Vilgain. Predtréningovka bez stimulantov 2.0 je vylepšenou verziou už veľmi obľúbeného produktu. Je však skutočne lepší? A ako je na tom v porovnaní s konkurenčnými výrobkami? Oplatí sa ho vyskúšať? To a ešte oveľa viac sa dozviete v dnešnej recenzii.

Vilgain Pre-Workout bez stimulantů
Kategória: Nakopávače
Chuť
9.0/10
Rozpustnosť
9.0/10
Účinok
9.0/10
Zložky
9.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnotenie
9.0
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre Vilgain Pre-Workout bez stimulantů
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 25,99

Predtréningovky bez stimulantov nemajú taký silný účinok ako bežné nakopávače, ale aj tak vám môžu pomôcť dosiahnuť lepšie výsledky pri tréningu. Podporujú prietok krvi, čo sa prejavuje najmä v oveľa lepšom napumpovaní, a sústredeniektoré vám pomôže technicky dokonale vykonať posledné opakovanie. Ak vám nakopávače so stimulantmi z akéhokoľvek dôvodu nevyhovujú, veľmi dobrou alternatívou sú predtréningovky bez stimulantov.

Zlepšené zloženie

Vilgain Pre-Workout bez stimulantov 2.0 zaznamenal oproti svojej starej verzii výrazné zmeny v zložení. Teraz obsahuje aj extrakt z červenej repy, L-arginín AKG a L-tyrozín, ale naopak, po tauríne nie je ani stopy. Jedna dávka Vilgain Pre-Workout bez stimulantov 2.0 teda obsahuje:

  • 6000 mg L-citrulín malátu 2:1, ktorý je najlepším doplnkom na zlepšenie produkcie NO a tým aj prekrvenia svalov
  • 3000 mg extraktu z červenej repy SaBeet® s obsahom nitrátov pre maximálne prekrvenie svalov počas tréningu
  • 2500 mg L-ornitínu HCL účinne napomáhajúceho uvoľňovať anabolické hormóny a zlepšovať proteosyntézu
  • 2000 mg L-arginínu AKG 2:1 na podporu maximálnej produkcie NO
  • 500 mg acetyl-l-karnitínu slúžiaceho ako zdroj energie počas náročných tréningov
  • 500 mg L-tyrozínu pôsobiaceho ako prekurzor adrenalínu a noradrenalínu
  • 100 mg extraktu zo šípok, ktorý pôsobí ako adaptogén
  • 20 mg DMAE na oddialenie únavy
Vilgain Pre Workout bez stimulantov Review
Zloženie tohto doplnku je jednoducho a jednoducho skvelé.

Oceniť musíme vysoký obsah l-citrulínu, ktorý veľmi účinne podporuje správny krvný obeh.Trochu nezvyčajný je extrémne vysoký obsah extraktu z červenej repy. Ten tiež pomáha podporovať maximálny prietok krvi. Pri prvom pohľade na zloženie som bol týmto rozhodnutím výrobcu dosť prekvapený, ale musím uznať, že v konečnom dôsledku táto kombinácia funguje viac ako dobre. Aj ostatné zložky v prípravku majú jednoznačne svoje miesto a veľmi dobre spolu fungujú. Hoci 8 účinných látok nie je v porovnaní s konkurenciou veľmi veľa, ich pomerjemná kombinácia funguje veľmi dobre a osobne musím povedať, že mi v produkte nič veľmi nechýba.

Neprehliadnite
Prom-IN Serious PRE (recenzia) sa tiež môže pochváliť vynikajúcim zložením a od nás si vyslúžil výborné hodnotenie.

Aké sú naše skúsenosti s jeho používaním?

Výrobca odporúča užívať jednu odmerku 18 g s 250 ml vody. Vypiť štvrť litra vody pred tréningom sa mne osobne zdá pomerne veľa, na druhej strane Pre-Workout bez stimulantov 2.0 môžete užiť 30-60 minút pred tréningom. To vám poskytne dostatok času na to, aby ste sa po jeho vypití trochu vyspali. Ak dodržíte odporúčané dávkovanie, jedno balenie vám vydrží celkovo 20 tréningovčo vôbec nie je zlé, hoci väčšina konkurenčných produktov vydrží dlhšie.

Čo sa týka samotného účinku, treba mať na pamäti, že každý z nás ho môže vnímať trochu inak a preNemôžem povedať, že sa budete cítiť presne rovnako. Za seba však môžem povedať, že som počas tréningu cítil solídny prietok krvi, ktorý je porovnateľný s tým, čo som zažil po použití osvedčených konkurenčných produktov. V tomto ohľade sa teda nemám na čo sťažovať a produkt môžem odporučiť.

Vilgain Pre Workout Stim Free
Vilgain bez stimulantov ponúka naozaj skvelé prekrvenie aj pri večerných tréningoch.

Nezvyčajná chuť

Momentálne je výrobok dostupný len v príchuti jahoda a limetka. Táto netradičná kombinácia ma úprimne na prvý pohľad veľmi nelákala, ale po prvom ochutnaní sa moje obavy našťastie rozplynuli. Samotná chuť je trochu kyslastá, ale to nie je v predtréningovkách nič nezvyčajné. Ak by vám aj napriek tomu nevyhovovala, môžete jednoducho použiť trochu viac vody na jej zjemnenie. Za seba však musím chuť Pre-Workoutu bez stimulantov 2.0 hodnotiť pozitívne.

Vyššia, ale primeraná cena

V čase písania tejto recenzie zaplatíte za jedno balenie obsahujúce 20 dávok necelých 600 korún, čo zodpovedá približne 30 korunám za dávku. To úprimne nie je málo, ale zároveň to nie je žiadna katastrofa. Vzhľadom na veselé zloženie a veľmi slušný účinok si dovolím tvrdiť, že pomer ceny a kvality je v tomto prípade stále na veľmi dobrej úrovni. Samozrejme, na trhu môžete nájsť oveľa lacnejšie alternatívy, ale ich účinok bude vo väčšine prípadov oveľa horší.

Cenová tabuľka pre Vilgain Pre-Workout bez stimulantů
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 25,99

Záverečné hodnotenie

Vilgain Pre-Workout bez stimulantov 2.0 ponúka oproti svojej starej verzii vylepšené zloženie a z môjho pohľadu aj oveľa lepší účinok. Z hľadiska chuti nepredpokladám, že bude vyhovovať každému, ale svojich priaznivcov si určite nájde. Z hľadiska ceny nejde o najlacnejší produkt, ale pomer ceny a kvality je stále veľmi dobrý. Preto môžeme Pre-Workout bez stimulantov 2.0 od Vilgainu vrelo odporučiť.

Ak vás tento produkt stále nezaujal, neprehliadnite naše porovnanie najlepších predtréningoviek bez stimulantov, v ktorom si určite prídete na svoje.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.