Muscle Pharm Combat 100% Whey 1814g

Combat 100% Whey kombinuje dva najrýchlejšie stráviteľné, najúčinnejšie a najčistejšie zdroje bielkovín na trhu: srvátkový izolát a srvátkový koncentrát. Srvátkové bielkoviny majú najvyššiu biologickú dostupnosť ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Combat 100% Whey kombinuje dva najrýchlejšie stráviteľné, najúčinnejšie a najčistejšie zdroje bielkovín na trhu: srvátkový izolát a srvátkový koncentrát. Srvátkové bielkoviny majú najvyššiu biologickú dostupnosť spomedzi kompletných bielkovín (t. j. bielkovín s kompletným profilom esenciálnych aminokyselín) a zároveň sa najrýchlejšie vstrebávajú. Srvátkový izolát je koncentrovaná molekula srvátky "izolovaná" od všetkých nečistôt - t. j. tukov a cukrov. Tento proces čistenia znižuje hmotnosť molekuly, vďaka čomu ju telo rýchlejšie vstrebáva a trávi. Okrem toho sa Combat 100% Whey môže pochváliť aj nízkym obsahom sodíka 65 mg na porciu, čo zabraňuje nadmernému zadržiavaniu vody.

Musclepharm je synonymom pre čisté, špičkové športové doplnky a Combat 100% Whey nie je výnimkou. Pomerne krátky zoznam zložiek nás v tom len utvrdzuje - v zložení nenájdeme príliš veľa zbytočností, ale ultračistý, rýchlo stráviteľný proteín - srvátkový izolát a koncentrát v množstve 25 g na porciu v 3 klasických obľúbených príchutiach - čokoláda, vanilka a sušienky - znie ako niečo, na čo sa môžete tešiť po tréningu - najmä ak viete, že maximálne podporí vaše tréningové úsilie. Okrem toho sa Combat 100% Whey môže pochváliť len 1 g cukru na porciu, nízkym obsahom sodíka a bezlepkovým zložením.

Výhody:

  • 25 g kvalitných bielkovín zo srvátkového izolátu a koncentrátu
  • rýchlo stráviteľné bielkoviny
  • iba 1 g cukru
  • bezlepkové
  • žiadne zakázané látky

Výživové hodnoty:

  100 g 31 g
     
Energetická hodnota 1504 kJ / 360 kcal 501 kJ / 120 kcal
- z tuku 125 kJ/ 30 kcal 41,8 kJ / 10 kcal
Tuky 3 g 1 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 1,5 g 0,5 g
- z toho trans-nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Cholesterol 105 mg 35 mg
Sacharidy 6 g 2 g
- z toho cukry 3 g 1 g
Vlákno 0 g 0 g
Proteín 75 g 25 g
Sodík 195 mg 65 mg
Draslík 540 mg (27 % DDD) 180 mg (9 % DDD)

*RDA = odporúčaná denná dávka.

Zloženie:

Čokoládová príchuť: srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, guarová guma, xantánová guma, sukralóza, acesulfam K, sójový lecitín.

Príchuť sušienka/krém: srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, sušienky Cookie Bits (ryžová múka, cukor, tapiokový škrob, palmový olej, kakao spracované alkalicky, kukuričný škrob, soľ, čokoládový likér, prírodná aróma, hydrogenuhličitan sodný, sójový lecitín), prírodné a umelé arómy, celulózová guma, guarová guma, xantánová guma, sukralóza, acesulfam K, sójový lecitín.

Vanilková príchuť: srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, guarová guma, xantánová guma, sukralóza, acesulfam K, sójový lecitín.

Odporúčané dávkovanie:

  • zmiešajte 1 dávku (1 odmerka 31-33 g v závislosti od príchute) s približne 250 ml vody
  • užívajte kedykoľvek počas dňa na doplnenie denného príjmu bielkovín
  • užite jednu dávku najlepšie po tréningu

Upozornenie: potravina vhodná pre športovcov, so sladidlami. Pre špeciálne diéty. Nie je určené pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty