Reflex Nutrition Instant Whey Pro 2,2kg

Bezkonkurenčný proteín na trhu so svojím zložením! Instant Whey Pro od Reflex Nutrition! Okrem 1000% nárastu probiotických kultúr a 25% nárastu enzýmov ponúka Instant Whey™ ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Bezkonkurenčný proteín na trhu so svojím zložením! Instant Whey Pro od Reflex Nutrition!

Okrem 1000% nárastu probiotických kultúr a 25% nárastu enzýmov ponúka Instant Whey™ PRO 9 nových príchutí.

Najdôležitejšie vlastnosti produktu:

 • 2 miliardy probiotických kultúr na 100 g (Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus)
 • 200 mg tráviacich enzýmov na 100 g (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza)
 • 80 g bielkovín na 100 g (nedenaturovaný natívny srvátkový izolát, CFM srvátkový izolát, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, Muscle Drive™ (glutamín viazaný na peptidy, hydrolyzovaný srvátkový proteín (úroveň hydrolýzy 30 %), l-glutamín)
 • Testovanie obsahu bielkovín v každej šarži výrobku

Nová technológia prináša revolúciu do sveta proteínových doplnkov!

"Kráľ srvátkyTM" vo svojej najnovšej verzii je určený pre každého, kto hľadá zdroj bielkovín najvyššej kvality. Hlavnou zložkou je veľmi kvalitný izolát z natívnej srvátky, ktorý sa vyrába priamo z čerstvého kravského mlieka pri teplotách nepresahujúcich desať stupňov Celzia. Tým sa výrazne líši od štandardných "srvátkových proteínov", ktoré sa vyrábajú z tepelne upravenej srvátky, vedľajšieho produktu pri výrobe syra (použitie kyselín a syridla). Dalo by sa teda jednoducho povedať, že Instant Whey Native je vlastne čerstvý, nefalšovaný mliečny proteínový "prášok". Naším partnerom je nová, sofistikovaná mliekáreň, ktorá funguje v súlade so zdravým životným prostredím. Čerstvé mlieko sa okamžite filtruje cez špeciálne membrány pri veľmi nízkych teplotách, aby sa dosiahla vysoká biologická aktivita výsledného proteínu, ktorý obsahuje špecifické peptidové frakcie v natívnej forme.

Instant Whey™ PRO ponúka jedinečné výkonnostné výhody, ktoré sú na súčasnom trhu bezkonkurenčné.

V porovnaní so štandardnými formami "srvátkových bielkovín" obsahuje Instant Whey™ PRO o 166 % viac bioaktívneho cystínu (dve molekuly aminokyseliny cysteín spojené sulfátovým mostíkom) a o 16 % viac L-leucínu.

Vďaka prvotriednej kvalite a takmer 20-ročnej histórii je Instant Whey jedným z najpredávanejších a najuznávanejších proteínových výrobkov v Spojenom kráľovstve, Francúzsku a mnohých ďalších krajinách. Je to jediný proteínový produkt, ktorý je každý mesiac nezávisle testovaný v každej dávke. Počas tohto testovania sa prísne kontroluje zloženie výrobku a minimálny obsah bielkovín 80 %. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100 % kvalitu a záruku. Okrem toho sa testuje na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO17025. Najdôležitejšími výhodami tohto výrobku sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a použiteľnosť.

Instant Whey™ PRO je komplexná formula obsahujúca jedinečnú zmes vybraných natívnych bielkovinových frakcií, hydrolyzovaných bielkovín, aditívnych glutamínových peptidov, voľného l-glutamínu, komplexu základných enzýmov Digezyme a nepostrádateľných probiotických kultúr.

Keďže Instant Whey™ PRO je jedinečne zameraný na kvalitu, využiteľnosť a vstrebateľnosť, sladidlá a príchute sú obmedzené na absolútne minimum. Instantná srvátka neobsahuje žiadne iné zdroje bielkovín, ako je kolagén alebo sójový proteín

Instantná srvátka obsahuje ako hlavnú zložku bioaktívny, natívny srvátkový proteínový izolát vyrobený priamo z čerstvého mlieka na báze týchto frakcií:

 • Beta-laktoglobulín - (v priemere 68 %)
 • Alfa-laktalbumín - ( v priemere 22 %)
 • Imunoglobulín - (v priemere 5 %)
 • Hovädzí sérový albumín - (priemerne 3 %)
 • Laktoferín - (v priemere 1 %)
 • Laktoperoxidáza - (v priemere 0,5 %)
 • Lyzozýmy - (v priemere 0,1 %)

Obsahuje tiež exkluzívny komplex peptidov Muscle Drive. Tento komplex je kombináciou troch účinných látok:

 • Glutamín viazaný na peptidy - túto formu glutamínu telo optimálne využíva.
 • Hydrolyzát srvátkovej bielkoviny - špeciálne vybraný vysoko koncentrovaný hydrolyzát srvátky DH bohatý na peptidy a voľné aminokyseliny. Naše telo dokáže absorbovať peptidy oveľa rýchlejšie ako samotné bielkoviny.
 • L-glutamín - voľná forma

Digezyme - exkluzívna kombinácia najdôležitejších enzýmov

Ďalším veľkým rozdielom medzi Instant Whey™ PRO a ostatnými štandardnými "srvátkovými proteínmi" obsahujúcimi "surové" srvátkové bielkoviny je obsah špeciálnych tráviacich enzýmov Digezyme, ktoré sú dôležité nielen pre trávenie jednotlivých živín a odstránenie všetkých balastných látok vrátane laktózy a ďalších, ale aj pre optimálne fungovanie organizmu.

Enzýmový komplex Digezyme

1.Trávenie bielkovín: Proteáza I, Proteáza II, Proteáza III, Proteáza IV

2.Trávenie balastných látok: Amyláza, lipáza, laktáza, celuláza

Probiotické kultúry

Instant Whey™ PRO obsahuje kombináciu 4 druhov priateľských probiotických kultúr v optimalizovanom pomere a celkovo 2 miliardy probiotických kultúr na 100 g výrobku!

Zastúpenie probiotických kultúr (probiotická zmes):

 • Lactobacillus acidophilus 25%
 • Bifidobacterium bifidum 25%
 • Bacillus coagulans 25%
 • Lactobacillus rhamnosus 25%

Instant Whey™ PRO - použitie

Bez ohľadu na to, v akom ročnom období sa nachádzate, Instant Whey™ PRO poskytuje dokonalý zdroj aminokyselín vo forme "čerstvého proteínového prášku". Môžete ho konzumovať pred alebo po fyzickej námahe alebo kedykoľvek počas dňa. Konzumujete veľmi chutný, nefalšovaný zdroj čistých bielkovín!

Výživové hodnoty:

Počet porcií v balení: 88 x 25 g 100g 25g
Energetická hodnota 1.647kj / 389kcal 412kj / 97kcal
Proteín (natívny srvátkový izolát, CFM srvátkový izolát, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, glutamín viazaný na peptidy, hydrolyzovaný srvátkový proteín (stupeň hydrolýzy 30 %), L-glutamín) 80g 20g
Sacharidy 6,4g 1,6g
Z toho cukry 3,9g 1.0g
Tuky 4,5g 1.1g
Z toho nasýtené tuky 1,4g 0,4g
Z toho jednosýtne 1,3g 0,3g
Z toho nenasýtené 1,5g 0,4g
Vlákno 1,5g 0,4g
Sodík 180 mg 50 mg
Enzýmy Digezyme 200 mg 50 mg
Probiotické kultúry (Lactobacillus acidophilus 25%, Bifidobacterium bifidum 25%, Bacillus coagulans 25%, Lactobacillus rhamnosus 25%) 20x108CFU* 500x106CFU*
Laktóza 3,9g 1,0g

Zloženie:

Zmes bielkovín Instant Whey™ PRO 95 % (z toho mliečne bielkoviny od kráv chovaných na pastve v EÚ 72 % [z toho srvátkový izolát 38 % (z toho natívny srvátkový izolát 51 %, cross-flow srvátkový izolát 49 %), ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát 33 %, koncentrát mliečnej bielkoviny 29 %], Muscle Drive™ [glutamínové peptidy (z pšenice) L-glutamín]), kakaový prášok (len príchute čokoláda a banoffee), príchute, zahusťovadlo karboxymetylcelulóza, farbivo betanín (len príchute malina a jahoda), farbivo betakarotén (len príchute banán, škorica a vanilka), enzýmový komplex Digezyme® 0,2 % (enzýmový komplex: alfa-amyláza, laktáza, celuláza, lipáza), emulgátor sójový lecitín, sladidlo acesulfam K, zahusťovadlo chlorid draselný, kultúra Bacillus coagulans Lactospore®, sladidlo sukralóza, Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus acidophilus, Lactobacilus rhamnosus.

Odporúčané dávkovanie:

 • Vezmite 2 odmerky ( približne 25 g ) zmiešané s 300 ml vody alebo mlieka pomocou šejkra

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty