Powerlogy Organic Ghee: Nevyhnutný pomocník v kuchyni? [recenzia]

Ghee, niekedy označované ako vyčistené maslo, zaznamenalo prudký nárastpred rokmi nastal obrovský rozmach v rámci komunity zdravého životného štýlu. A treba povedať, že oprávnene, pretože ako sme písali v našom samostatnom porovnaní masla a ghí, má číre maslo v porovnaní s bežným maslom skutočne niekoľko zásadných výhod. Rozhodne však neplatí, že kvalita je u všetkých výrobkov porovnateľná - naopak, niektoré maslá sú výrazne lepšie ako iné.

Powerlogy Ghee
Kategória: Potraviny
Chuť
9.0/10
Konzistentnosť
9.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnotenie
9.4
z 10 bodov
Cenová tabuľka pre Powerlogy Ghee
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 44,90

V tejto recenzii sme sa preto rozhodli predstaviť vám transfúzne maslo od spoločnosti Powerlogy, ktoré samozrejme dbá na to, aby saTo sa už odzrkadlilo v mnohých predchádzajúcich pozitívnych recenziách, ktoré sme o tomto výrobcovi urobili. Pozrite si napríklad našu recenziu Powerlogy Trio Granola alebo Powerlogy Bio káva. Teraz však už k dnešnej téme.

Čo je to vlastne Organic Ghee?

V prvom rade by sme sa mali, ako zvyčajne v našich recenziách, zamerať na zloženie tohto výrobku. Toto ghí pochádza zo skutočne prvotriedneho mlieka, ktoré pochádza od kráv pasúcich sa na tráve. Koniec koncov, práve preto má toto maslo prestížny nemecký certifikát DEMETER a je 100% bez laktózy, kazeínu a vody, na čo bol použitý proces trojitej filtrácie. Vďaka tomu nemusíte Ghee ani skladovať v chladničke a aj tak by malo vydržať niekoľko dlhých mesiacov. V zložení tohto výrobku nájdete len mliečny tuk, čo jasne ukazuje tabuľka výživových hodnôtJedinou makroživinou zastúpenou vo výživovej tabuľke je tuk, ktorý tvorí 99,9 % výrobku.

Ghee Powerlogy Recenzie
Ghee sa môže pochváliť výraznou farbou a vynikajúcim zložením.

Aké sú spôsoby použitia BIO Ghee?

Na Ghee je vynikajúce najmä jeho všestranné využitie. Môže sa používať úplne rovnako ako tradičné maslo, a to na priamu konzumáciu aj napríklad na obľúbenú praženicu.Písali sme o nich napríklad v našom porovnaní najlepších granúl. Ak ste fanúšikom nepriestrelnej kávy, môžete ghí použiť aj namiesto klasického masla. Ghee môžete zároveň bezpečne používať pri pečení a varení až do teploty 250 °C vďaka jeho pomerne vysokému dymovému bodu.

Ako ho hodnotíme?

Chuťovo je ghí pomerne výrazné, ale chuť je veľmi jemná. a keďže nemá výraznú pachuť, dobre sa hodí na varenie ajv rôznych nepečených receptoch a chutí dobre aj so spomínaným pečivom alebo možno v niektorých domácich kašiach. Musíme oceniť, že v recenziách priamo na oficiálnych stránkach predajcu si aj GHEE našiel svojich priaznivcov, takže zďaleka nie sme jediní, ktorí ho hodnotia pozitívne.

Čo hovoríme na cenu?

GHEE sa predáva v 320 gramovom balení, čo je samozrejme o niečo viac ako štandardná kocka masla. Okrem toho musíte vziať do úvahy skutočnosť, že pri výrobe prepusteného masla sa odparujeOdstráni sa prebytočná voda, bielkoviny a ďalšie látky, čo má, samozrejme, za následok zmenu hmotnosti. Preto môžete mať o niečo nižšiu spotrebu ghí ako pri bežnom masle. V čase písania tejto recenzie zaplatíte za jedno ghí 399 korún, čo je podľa nás veľmi príjemná cena vzhľadom na to, ako dlho vám môže vydržať.

Cenová tabuľka pre Powerlogy Ghee
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 44,90

Záverečné zhodnotenie: Ghee je veľmi kvalitné, ale zároveň veľmi kvalitné.

Ghí síce nie je produkt, ktorý by bolo náročné vyrobiť si doma, ale napr. Problémom však je, že ak už budete pri výrobe vychádzať z menej kvalitného výsledné ghí tiež nebude až také skvelé. A o to je v prípade ghí od spoločnosti Powerlogy postarané, takže sa môžete spoľahnúť, že si kúpite výrobok prvotriednej kvality. A to nám dáva dokonalý zmysel. Preto ho určite odporúčame vyskúšať a hodnotíme ho veľmi pozitívne vo všetkých ohľadoch, rovnako ako ostatní recenzenti (nielen) na oficiálnej stránke.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.